Przejdź do głównej części

Zbliża się ostatni zjazd Ekstraligi 2018

Grandmaster 21 paź 2018 5:48
http://www.biblioteka.awf.katowice.pl/o-bibliotece/budynek-biblioteki.html

W piątek 26 października odbędzie się trzeci, ostatni zjazd Ekstraligi 2018. Zawody odbędą się w budynku Biblioteki Uczelni w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach przy ul. Mikołowskiej 72A. Komunikat III zjazdu można pobrać tutaj

Po 6 rundach nasza drużyna samodzielnie prowadzi z przewagą dwóch punktów meczowych:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W rundach 7-9 nasza drużyna rozegra bardzo ważne mecze z drużynami zajmującymi aktualnie miejsca 2-4 w tabeli wyników. Te meczy zadecydują o końcowym ustawieniu tabeli i podziale medali. Będzie ciekawie!

Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Katowice dr Marcin Krupa.