Przejdź do głównej części

Zajęcia w klubie

Zajęcia stacjonarne są odwołane ze względu na pandemię. Prawdopodobnie w wrześniu 2021 wrócimy do zajęć stacjonarnych. Proszę śledzić naszą stronę.

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych w każdym wieku! Można rozpocząć uczestniczenie w zajęciach „w każdej chwili” – przychodząc po prostu na zajęcia! Zajęcia odbywają się w środy i piątki od 16:30 do 18:30 w Miejskim Domu Kultury przy ul. Hallera 28 w Katowicach w sali 62. Zajęcia prowadzi trener szachowy FM Michał Tworuszka. Kontakt do prowadzącego zajęcia: juniorzy.hetman@gmail.com

Zajęcia są bezpłatne, ale przypominamy o możliwości wsparcia klubu 1% z podatku. Klub ma status Organizacji Pożytku Publicznego (KRS 0000059442).

ZAJĘCIA DLA JUNIORÓW OD WRZEŚNIA 2020

W wrześniu planowany jest powrót do zajęć stacjonarnych w klubie dla juniorów, ale dla ograniczonej liczby juniorów (wstępnie około 4-8 juniorów) . Zajęcia stacjonarne w klubie są wstępnie planowane w poniedziałki i środy od 16:30 do 18:30 dla ograniczonej ilości juniorów. Będą kontynuowane też zajęcia online dla juniorów. Planowane jest stworzenie grupy początkujących oraz nowych zawodników. Zajęcia stacjonarne zaczynamy 2 września (środa)

Jeżeli ktoś z juniorów chce przyjść na zajęcia stacjonarne to powinien napisać z wyprzedzeniem czasowym maila do prowadzącego FM Michała Tworuszki juniorzy.hetman@gmail.com . W razie różnych pytań prosimy kontaktować się z prowadzącym.

Zajęcia stacjonarne są tylko dla juniorów. Niestety seniorzy nie mogą przychodzić. Jest pandemia i w związku z tą sytuacją musimy wprowadzić szereg ograniczeń. Zapraszamy seniorów do udziału w klubowych turniejach online.

Przypominamy o klubie online na lichess.org http://hetmankatowice.pl/2020/07/18/klub-hetman-na-lichess-org/ .

 Przed przyjściem na zajęciach proszę sprawdzić czy w dziale NEWSY na stronie nie ma zajęć odwołanych ze względu na pandemię.