Przejdź do głównej części

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów P-15

adminek 18 lis 2012 8:16

W dniach 17-18 listopada 2012 odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich. Zawody były rozgrywane w Hali Sportowej przy SP1 w Rydułtowach.

W turnieju indywidualnym z naszego klubu startowali: Anna Mazur (D18), Błażej Kaleta (C18), Piotr Mucha i Mateusz Kosmala (C16), Bartłomiej Mazur (C14), Rafał Jobda (C10). Najlepiej zagrał Piotr, który z wynikiem 8/9 zajął 1 miejsce. Ania była 2 (4/6), natomiast w najstarszej grupie Błażej zajął 3 miejsce (7,5/9).

W turnieju drużynowym HetMaN uplasował się na 3 miejscu z wynikiem 13 dużych punktów (na zdjęciu z prawej). Graliśmy w składzie: Błażej Kaleta, Piotr Mucha, Bartłomiej Mazur, Rafał Jobda, Natali Graczyk, Katarzyna Pokrzywa. Pierwsze miejsce zajął MKSz Rybnik, drugi był KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice.