Przejdź do głównej części

Liga Okręgowa Seniorów 2011

adminek 11 Sty 2012 10:12

      W roku 2011 w naszej drużynie seniorskiej postawiliśmy na juniorów, aby nabierali doświadczenia. Niestety przegraliśmy ważną ostatnią rundę ze Strzybniczanką Tarnowskie Góry, co zepchnęło nas na 6 miejsce. Jednak juniorzy nie zawiedli. Natalia Graczyk wygrała swoją szachownicę ze świetnym wynikiem 8,5/9, na pierwszej szachownicy bardzo dobrze spisał się Damian Graczyk (5,5/9), Bartłomiej Karcz na trzeciej szachownicy zdobył 5/6, Mateusz Kosmala na piątej szachownicy zdobył 5,5/9. Gratulujemy!

 

Wyniki w całym artykule lub na stronie:

 

Wyniki – runda 9


M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+ Sz.1 Sz.2
1 6 KSz SILESIA Racibórz – II 2017 18.0 40.5 21;13;5;9;7;1;8;12;2; 6.5 8.5
2 9 STRZYBNICZANKA T.Góry 1933 15.0 31.5 24;2;4;10;21;5;1; 5.0 5.5
3 5 RYMER Niedobczyce 2017 13.0 31.5 20;14;25;1;21;18; 5.0 4.0
4 7 JKSz MCKiS Jaworzno – II 2017 12.0 30.5 22;12;2;20;21; 7.0 3.0
5 2 MKSz Rybnik – II 2050 11.0 34.0 17;19;14;10;23; 5.5 5.5
6 1 KSz HetMaN Szopienice Katowice – III 1900 11.0 31.0 16;8;18;4;7; 5.5 4.0
7 14 KS Carbo-Gliwice – II 1833 11.0 30.5 29;23;27;3;4; 4.0 6.0
8 12 MDK Związkowiec Katowice-Zawodzie 1867 11.0 28.0 27;25;3;20; 3.5 7.5
9 22 UKS MAT Zabrze-Grzybowice – II 1767 10.0 30.5 26;30;13;15;11; 7.5 5.0
10 20 UKS MAT Zabrze-Grzybowice – I 1783 10.0 30.0 27;13;4;8; 4.0 4.5
11 19 StI EUROBESKIDY Łodygowice – II 1758 10.0 29.5 28;25;29;27; 4.5 7.5
12 21 UKS HETMAN Częstochowa – II 1767 10.0 28.0 30;14;8;3;19; 5.5 5.0
13 8 KS DORS Ruda Śląska – II 1917 10.0 28.0 23;15;27;24;29; 5.0 6.5
14 24 PSSz Pszczyna – II 1733 9.0 27.5 29;15;26;23; 5.5 6.0
15 10 ZEFIR Boguszowice 1883 9.0 27.5 23;17;18;30; 4.0 4.0
16 4 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice – III 1883 9.0 27.0 19;11;18;10; 3.0 3.0
17 18 UKS 21 Podlesie – II 1800 9.0 26.5 3;11;24;25; 4.0 4.5
18 23 KS Unia Bieruń Stary 1750 8.0 27.5 28;16;15;22; 7.0 5.0
19 11 IKSz Tęcza Tarnowskie Góry – II 1767 8.0 25.5 26;16;30; 3.5 2.0
20 3 KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny – II 2033 8.0 24.5 24;16;11; 6.5 1.0
21 29 LKS Sparta Lubliniec – II 1667 8.0 24.5 22;28;16; 4.0 3.0
22 25 UKS MAT Zabrze-Grzybowice – III 1700 8.0 23.5 10;15;30;28; 3.5 3.5
23 27 UKS HETMAN Częstochowa – III 1667 8.0 23.0 22;16;26;28; 4.5 1.0
24 15 UKS 21 Podlesie – I 1800 7.0 22.5 30;17;13; 3.5 4.0
25 16 LKS POLONIA Poraj 1767 6.0 22.5 25;26;17; 2.5 5.5
26 17 SCS Sokół Chorzów 1800 6.0 20.0 26;28; 2.5 6.0
27 13 ChTS Chorzów – II 1767 5.0 20.5 28; 3.5 3.5
28 26 UKS AKME KIEPURA Sosnowiec 1700 3.0 18.5   3.0 5.5
29 28 DIAGONALIA Imielin – II 1633 3.0 18.5 30; 0.0 3.0
30 30 GKS Gwarek Ornontowice – II 1442 3.0 17.0 17; 5.0 1.0

Wykaz zawodników drużyny

Nr

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

R9

Ruz

Chg(Ru)

1

I

GRACZYK, Damian

1972

=

1

=

1

0

0

=

1

1

2110

1.29

2

I

STEPANIEC, Łukasz

1916

=

0

0

=

   

1

1

0

1913

-0.45

3

I

KARCZ, Bartłomiej

1906

1

1

1

1

+

0

     

2200

1.23

4

II+

RAK, Dariusz

1925

       

0

1

   

0

1825

-0.45

5

II

MANDLA, Maciej

1703

1

0

1

0

0

0

0

0

0

1670

-0.79

6

II

KOSMALA, Mateusz

1701

1

0

1

1

=

=

1

0

=

1910

1.82

7

II

WILK, Piotr

1699

           

0

=

 

1667

-0.28

8

I

GRACZYK, Natalia

1673

1

1

1

1

1

=

+

1

1

1934

1.38