Przejdź do głównej części

Rilton Cup

adminek 08 Sty 2012 9:35

      Na przelomie roku (27.12.2011-04.01.2012) odbyl sie turniej Rilton Cup w Sztokholmie. Z naszego klubu grala arcymistrzowstka para – Monika i Bartosz Socko. Bartosz przy wygranej w ostatniej rundzie mógl liczyc na 2 miejsce, jednak remis pozwolil mu tylko podzielil miejsca 2-6, co przy slabym wartosciowaniu dalo 6 miejsce (6,5/9). Monika z wynikiem 5,5/9 byla 18. Z Polaków gral jeszcze GM Grzegorz Gajewski, który zajal 7 miejsce (6/9). Turniej wygral GM Shimanov Aleksander (7,5/9).

 

Wyniki w calym artykule lub na stronie:

http://www.chess-results.com/tnr63257.aspx?art=1&lan=6&flag=30

 

Slutställning efter 9 ronderPlac.    Namn Nation Rating RatingI RatingN Klubb Poäng  TB1   TB2  Rp K rtg+/-
1  GM Shimanov Aleksandr RUS 2549 2549 2626 Sollentuna SK 7.5 40.5 0.0 2793 0 0.0
2  GM Cicak Slavko SWE 2566 2566 2581 Eksjö SK 6.5 36.5 0.0 2669 0 0.0
3  GM Solak Dragan TUR 2629 2629 0  6.5 34.0 0.0 2647 0 0.0
4  GM Rozentalis Eduardas LTU 2586 2586 0  6.5 34.0 0.0 2589 0 0.0
5  GM Ivanov Sergey RUS 2537 2537 2615 Sollentuna SK 6.5 34.0 0.0 2591 0 0.0
6  GM Socko Bartosz POL 2635 2635 0  6.5 32.5 0.0 2591 0 0.0
7  GM Gajewski Grzegorz POL 2616 2616 0  6.0 33.0 0.0 2582 0 0.0
8  GM Tikkanen Hans SWE 2586 2586 2662 Lunds ASK 6.0 32.5 0.0 2576 0 0.0
9  GM Brynell Stellan SWE 2486 2486 2555 Limhamns SK 6.0 32.0 0.0 2574 0 0.0
10  GM L'Ami Erwin NED 2594 2594 0  6.0 31.5 0.0 2552 0 0.0
11  GM Bakre Tejas IND 2509 2509 0  6.0 31.0 0.0 2536 0 0.0
12  GM Volkov Sergey RUS 2626 2626 0  6.0 30.5 0.0 2511 0 0.0
13  FM Sipilä Vilka FIN 2316 2316 2395  6.0 30.0 0.0 2505 0 0.0
14  IM Nithander Victor SWE 2423 2423 2494 SS Manhem 6.0 29.0 0.0 2483 0 0.0
15  GM Karlsson Lars SWE 2485 2485 2541 SK Rockaden 6.0 28.0 0.0 2471 0 0.0
16  IM Smith Axel SWE 2480 2480 2560 Lunds ASK 5.5 31.5 0.0 2531 0 0.0
17  IM Lindberg Bengt SWE 2415 2415 2466 Solna SS 5.5 30.0 0.0 2427 0 0.0
18  GM Socko Monica POL 2479 2479 0  5.5 27.0 0.0 2403 0 0.0
19  WGM L'Ami Alina ROU 2364 2364 0  5.5 26.0 0.0 2459 0 0.0
20  IM Nielsen Fries Jens Ove DEN 2387 2387 2404  5.5 25.5 0.0 2357 0 0.0
21  GM Berczes David HUN 2555 2555 2611 SK Team Viking 5.0 29.0 0.0 2414 0 0.0
22  GM Bellon Juan ESP 2419 2419 2430 Sollentuna SK 5.0 28.5 0.0 2385 0 0.0
23   Denisov Ivan RUS 2348 2348 0  5.0 28.0 0.0 2461 0 0.0
24   Johansson Linus SWE 2197 2197 2306 Limhamns SK 5.0 28.0 0.0 2473 0 0.0
25  GM Åkesson Ralf SWE 2421 2421 2426 Västerås SK 5.0 27.5 0.0 2371 0 0.0
26  IM Semcesen Daniel SWE 2490 2490 2555 SK Team Viking 5.0 27.5 0.0 2376 0 0.0
27  FM Sagit Rauan SWE 2368 2368 2431 SK Team Viking 5.0 26.0 0.0 2409 0 0.0
28  IM Furhoff Johan SWE 2370 2370 2403 Södra SASS 5.0 22.5 0.0 2310 0 0.0
29  FM Codenotti Marco ITA 2293 2293 0  5.0 21.5 0.0 2276 0 0.0
30  GM Rasmussen Allan Stig DEN 2541 2541 0  5.0 21.0 0.0 2294 0 0.0
31  IM Blomqvist Erik SWE 2477 2477 2541 SK Rockaden 5.0 20.5 0.0 2210 0 0.0
32   Pettersson Anders SWE 2207 2207 2290 SK Team Viking 5.0 18.0 0.0 2264 0 0.0
33  IM Leer-Salvesen Bjarte NOR 2380 2380 0  4.5 26.5 0.0 2363 0 0.0
34  FM Westerberg Jonathan SWE 2321 2321 2391 Vallentuna SK 4.5 24.5 0.0 2290 0 0.0
35  GM Cramling Pia SWE 2495 2495 2580 Sollentuna SK 4.5 24.0 0.0 2271 0 0.0
36  FM Malmdin Nils-Åke SWE 2308 2308 2309 Sundsvalls SS 4.5 24.0 0.0 2239 0 0.0
37  FM Lundin Jan SWE 2314 2314 2297 Örebro SS 4.5 23.5 0.0 2217 0 0.0
38  FM Dragicevic Drazen SWE 2312 2312 2351 Lunds ASK 4.5 23.0 0.0 2272 0 0.0
39  FM Deniz Arman TUR 2304 2304 0  4.5 22.5 0.0 2176 0 0.0
40   von Bahr Oskar SWE 2284 2284 2346 Farsta SK 4.5 22.0 0.0 2289 0 0.0
41   Kenneskog Theodor SWE 2123 2123 2257 Järfälla SS 4.5 21.5 0.0 2333 0 0.0
42   Glimbrant Torbjörn SWE 2250 2250 2322 Uppsala ASS 4.5 21.5 0.0 2262 0 0.0
43   Mack Wolfgang GER 2293 2293 0  4.5 21.5 0.0 2319 0 0.0
44   Villegas Pierre MNC 2249 2249 0  4.5 20.5 0.0 2314 0 0.0
45   Cederstam Barsk Carl SWE 2129 2129 2266 Kristallens SK 4.5 20.0 0.0 2302 0 0.0
46   Golikov Nikolai RUS 2003 2003 0  4.5 17.0 0.0 2288 0 0.0
47  FM De Filomeno Simone ITA 2299 2299 0  4.0 23.5 0.0 2336 0 0.0
48  FM Byklum Björnar NOR 2252 2252 0  4.0 22.5 0.0 2323 0 0.0
49   Aperia Jakob SWE 2059 2059 2140 Sollentuna SK 4.0 22.0 0.0 2275 0 0.0
50   Lindgren Philip SWE 2152 2152 2249 Limhamns SK 4.0 22.0 0.0 2284 0 0.0
51   Ölund Joar SWE 2141 2141 2284 SK Rockaden 4.0 21.0 0.0 2251 0 0.0
52   Lokander Martin SWE 2151 2151 2224 SK Rockaden 4.0 18.5 0.0 2270 0 0.0
53   Glantz Robert GER 2289 2289 2262  4.0 18.5 0.0 2233 0 0.0
54   Johansson Gunnar SWE 2238 2238 2251 Solna SS 4.0 17.5 0.0 2213 0 0.0
55  WIM Agrest Inna SWE 2189 2189 2345 SK Team Viking 4.0 17.0 0.0 2215 0 0.0
56  FM Bergström Rolf SWE 2301 2301 2327 Stockholm SS 4.0 16.5 0.0 2162 0 0.0
57   Martynov Pavel RUS 2211 2211 0  4.0 15.0 0.0 2178 0 0.0
58   Berggren Jonatan SWE 2150 2150 2239 SK Rockaden 3.5 22.0 0.0 2272 0 0.0
59   Bharat Arjun IND 2178 2178 0  3.5 20.0 0.0 2265 0 0.0
60   Henriksson Johan SWE 2295 2295 2330 Stockholms SS 3.5 16.5 0.0 2139 0 0.0
61  FM Luukkonen Tommi FIN 2252 2252 2332  3.5 16.0 0.0 2147 0 0.0
62   Jonsson Emil SWE 2066 2066 2165 Gnarps SK 3.5 16.0 0.0 2076 0 0.0
63   Hansson Fredrik SWE 1985 1985 2138 Lunds ASK 3.5 13.0 0.0 2146 0 0.0
64   Rydström Tom SWE 1939 1939 2141 Växjö SK 3.0 17.0 0.0 2172 0 0.0
65   Isetoft Daniel SWE 2206 2206 2242 Sandvikens SK 3.0 15.0 0.0 2121 0 0.0
66   Eriksson Jörgen SWE 2240 2240 2266 SK Rockaden Umeå 3.0 14.0 0.0 2054 0 0.0
67   Hedström Johan SWE 2100 2100 2174 Bollmora SK 3.0 13.5 0.0 2059 0 0.0
68   Kwapinski Leszek DEN 2051 2051 2019  3.0 13.0 0.0 2112 0 0.0
69  IM Cramling Dan SWE 2392 2392 2410 SK Team Viking 3.0 12.0 0.0 2070 0 0.0
70   Holving Rasmus SWE 2221 2221 2252 Kungstornet 2.5 16.5 0.0 2157 0 0.0
71   Ask Josef SWE 2207 2207 2250 Västerviks ASK 2.5 16.5 0.0 2144 0 0.0
72   Kassani Sam SWE 1998 1998 2120 Sollentuna SK 2.5 13.0 0.0 1953 0 0.0
73   Evertsson Lennart SWE 2130 2130 2182 Stockholm SS 2.5 10.0 0.0 2106 0 0.0
74   Olofsson-Dolk Mattis SWE 1988 1988 2071 Växjö SK 2.5 10.0 0.0 2042 0 0.0
75  WFM Frisk Ellinor SWE 2184 2184 2253 Lunds ASK 2.0 13.0 0.0 1959 0 0.0
76   Bryntze Stefan SWE 2175 2175 2273 SK Rockaden 2.0 7.0 0.0 2012 0 0.0
77   Owen Jansson Anders SWE 2106 2106 2230 Sollentuna SK 0.0 0.0 0.0 0 0 0.0

Anmärkning:
Tie Break1: Fide Tie-Break
Tie Break2: Fide Tie-Break (fine)