Przejdź do głównej części

Rafał Jobda Mistrzem Śląska do lat 8 oraz Wicemistrzem do lat 7!

adminek 15 Lis 2009 8:29

       W weekend 14-15 listopada odbyły się Indywidualne oraz Drużynowe Mistrzostwa Śląśka P'15. W turnieju indywidualnym znakomicie zagrał nasz zawodnik – Rafał Jobda, który zdeklasował rywali wygrywając 8 partii i remisując tylko jedną, co dału mu pewne pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Śląska do lat 8. Gratulujemy!

Drugi z naszych zawodników – Piotr Wilk (2,5/8) w grupie do lat 18 zajął 7 miejsce. 

      

      Strony z wynikami:

 

Grupy dziewcząt: D8   D10   D12   D14   D16 + D18

Grupy chłopców: C8    C10    C12    C14    C16   C18

 

Tabela z wynikami Rafała Jobdy w całym artykule.

 

      W następny weekend 21-22 listopada odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska do lat 7 Dziewcząt i Chłopców. Jeden z Naszych najmłodszych zawodników – Rafał Jobda odniósł kolejny sukces zdobywając tytuł Wicemistrza Śląska do lat 7. Gratulujemy! Dał się wyprzedzić tylko Pawłowi Gadzińskiemu , który niespodziewanie zdobył komplet punktów i pewnie zajął

1 miejsce.

 

      Strony z wynikami:

 

Grupa dziewcząt: D7

Grupa chłopców: C7

 

     Tabela z wynikami w całym artykule.

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Rank. Klub Pkt. MBch. Bch.
1 2 III JOBDA, Rafał POL 1600 KSz HetMaN Szopienice Katowice 8.5 38.00 49.00
2 4 III GONDRO, Kacper POL 1600 UKS Hetman Częstochowa 7.0 37.50 50.00
3 1 III SUŁKOWSKI, Andrzej POL 1600 UKS Pałac Młodzieży Katowice 6.5 36.50 49.00
4 16 IV WADOWSKI, Przemysław POL 1400 JKSz MCKiS Jaworzno 6.0 34.00 46.50
5 14 IV SKULSKI, Sebastian POL 1400 MKSz Rybnik 5.5 37.00 48.50
6 15 IV SETERA, Mateusz POL 1400 UKS Pałac Młodzieży Katowice 5.5 37.00 48.00
7 5 III SUŁKOWSKI, Dawid POL 1600 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 5.5 33.00 45.00
8 3 III GUZIK, Tomasz POL 1600 JKSz MCKiS Jaworzno 5.5 33.00 41.50
9 13 IV ULATOWSKI, Jakub POL 1400 Akademia Szachowa Gliwice 5.5 32.00 41.50
10 7 IV MIKOŁAJCZYK, Michał POL 1400 UKS Pałac Młodzieży Katowice 5.5 32.00 41.00
11 32   KIEŁBASA, Andrzej POL 1000 Rybnik 5.5 30.00 39.00
12 8 IV SZCZYGŁOWSKI, Rafał POL 1400 ChTS Chorzów 5.0 39.00 49.50
13 9 IV MODLICH, Piotr POL 1400 Akademia Szachowa Gliwice 5.0 37.50 47.50
14 11 IV HOMBEK, Marcin POL 1400 Wisła 4.5 40.00 51.50
15 6 IV KUŁAK, Tomasz POL 1400 ChTS Chorzów 4.5 34.00 43.00
16 19 V PAWŁOWSKI, Miłosz POL 1200 UKS Mat Zabrze-Grzybowice 4.5 33.50 42.50
17 12 IV WOŹNIAK, Jakub POL 1400 UKS Pałac Młodzieży Katowice 4.5 33.00 42.00
18 22 V BURZAK, Wojciech POL 1200 KS Carbo-Gliwice Gliwice 4.5 33.00 41.00
19 21 V POSŁUSZNY, Tomasz POL 1200 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 4.5 32.00 39.50
20 30   KRAJCZOK, Miłosz POL 1000 UKS Ognisko Rydułtowy 4.5 26.50 33.50
21 10 IV Modlich, Kacper POL 1400 Akademia Szachowa Gliwice 4.0 33.50 42.00
22 18 V MAGDZIAK, Przemysław POL 1200 Akademia Szachowa Gliwice 4.0 30.50 40.50
23 26   BUŁAWA, Filip POL 1000 Akademia Szachowa Gliwice 4.0 27.50 35.50
24 28   GÓRECKI, Mateusz POL 1000 MKSz Rybnik 4.0 27.50 33.50
25 20 V CUPIAŁ, Kacper POL 1200 Akademia Szachowa Gliwice 4.0 27.00 36.00
26 17 V ŚLIWA, Piotr POL 1200 UKS Mat Zabrze-Grzybowice 4.0 22.50 30.50
27 33   MAŁEK, Jacek POL 1000 MKSz Rybnik 3.5 32.00 39.50
28 23   RAKSZAWA, Mateusz POL 1000 Rybnik 3.5 31.00 38.50
29 27   FABER-SUCKERT, Mateusz POL 1000 Akademia Szachowa Gliwice 3.5 26.00 32.50
30 29   WNUK, Wojciech POL 1000 TS Kuźnia Rybnik 3.0 27.00 34.00
31 31   CIUPEK, Paweł POL 1000 MKSz Rybnik 3.0 26.00 33.00
32 24   JANCZAK, Dominik POL 1000 Rybnik 2.5 25.00 32.50
33 25   LIPIŃSKI, Szymon POL 1000 UKS Ognisko Rydułtowy 2.0 26.00 33.50

 

M-ce Nr Tyt. ID CR Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch.
1 5 IV 26394 GADZIŃSKI, Paweł 1400 PSSz Pszczyna 9.0 39.50 50.50
2 1 III 21219 JOBDA, Rafał 1600 KSz HetMaN Szopienice Katowice 8.0 40.50 54.50
3 2 III 22747 POLCZYK, Mikołaj 1600 UKS Ognisko Rydułtowy 7.0 41.00 53.00
4 3 III 21705 GUZIK, Tomasz 1600 JKSz MCKiS Jaworzno 6.0 40.00 49.50
5 8 V 23691 NAMYŚLAK, Piotr 1200 Tychy 6.0 36.00 46.00
6 11 V 26143 SKWARCZYŃSKI, Tomasz 1200 KS Carbo-Gliwice Gliwice 6.0 34.00 45.00
7 4 IV 26150 JASZCZ, Antoni 1400 Akademia Szachowa Gliwice 6.0 34.00 44.00
8 14 V 26221 PYPŁACZ, Jan 1200 MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice 6.0 32.50 44.50
9 36   27854 MARCINISZYN, Maciej 1000 Bielsko-Biala 5.5 38.00 51.00
10 7 IV 23697 PAWLICZEK, Konrad 1400 Pielgrzymowice 5.5 34.00 44.00
11 22   27961 KOMANDERA, Kamil 1000 Imielin 5.5 29.50 40.50
12 10 V 22032 MAGDZIAK, Przemysław 1200 Akademia Szachowa Gliwice 5.0 40.00 52.50
13 20   26331 NIEZNAJ, Rafał 1000 KSz HetMaN Szopienice Katowice 5.0 37.50 50.50
14 6 IV 23693 WADOWSKI, Przemysław 1400 JKSz MCKiS Jaworzno 5.0 36.50 49.00
15 39   28105 GRACA, Marek 1000 Siemianowice Śląskie 5.0 35.50 47.00
16 9 V 27808 PAWŁOWSKI, Miłosz 1200 Zabrze 5.0 34.00 43.50
17 15 V 27035 FICEK, Szymon 1200 MKSz Diagonalia Imielin 5.0 33.50 42.50
18 28   28053 FRYDKO, Piotr 1000 ChTS Chorzów 5.0 29.50 38.00
19 12 V 27805 BAJ, Grzegorz 1200 Tychy 5.0 28.50 37.50
20 17   28052 WERNER, Seweryn 1000 ChTS Chorzów 4.5 32.00 40.50
21 16   28099 KŁOSOWICZ, Andrzej 1000 Jaworzno 4.5 22.50 27.50
22 32   27959 KRAJCZOK, Miłosz 1000 Rydułtowy 4.0 33.50 41.50
23 18   27957 GÓRECKI, Mateusz 1000 Rybnik 4.0 33.00 42.50
24 13 V 26139 ŚLIWA, Piotr 1200 UKS Mat Zabrze-Grzybowice 4.0 32.00 42.50
25 35   28103 ŁUKA, Maksym 1000 Tychy 4.0 30.50 39.00
26 19   27032 ZYLA, Jakub 1000 UKS AKME Sosnowiec 4.0 28.50 36.50
27 33   25770 PODPŁOŃSKI, Oskar 1000 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 4.0 28.50 35.00
28 21   28100 JAROMIN, Kamil 1000 Tychy 4.0 28.00 35.50
29 37   27960 HNIDA, Mateusz 1000 Rydułtowy 4.0 28.00 34.50
30 41   27811 WÓJCIK, Łukasz 1000 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 4.0 27.00 34.00
31 34   28051 KISIOŁEK, Adam 1000 MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice 4.0 24.50 31.00
32 38   28104 WICHA, Jakub 1000 Tychy 3.5 30.00 38.50
33 27   28077 BUCZKOWSKI, Stanisław 1000 Akademia Szachowa Gliwice 3.5 29.50 36.50
34 31   26551 BUŁAWA, Filip 1000 Akademia Szachowa Gliwice 3.5 29.00 37.50
35 29   27958 JANCZAK, Dominik 1000 Rybnik 3.0 35.00 43.00
36 23   26145 ZAPOTOCZNY, Dawid 1000 Gliwice 3.0 30.50 38.00
37 26   28010 SOCHAJ, Seweryn 1000 Rybnik 3.0 25.50 35.00
38 25   28102 RACIBORSKI, Mateusz 1000 Sosnowiec 2.5 25.00 33.00
39 40   28078 PANENKA, Łukasz 1000 Akademia Szachowa Gliwice 2.5 22.50 28.00
40 42   28106 DUDA, Mateusz 1000 Sosnowiec 2.5 20.00 24.50
41 30   27339 KOLODZIEJCZYK, Bartlomiej 1000 UKS AKME Sosnowiec 1.5 26.50 34.50
42 24   28101 MAREK, Kacper 1000 Sosnowiec 1.0 23.00 29.50