Przejdź do głównej części

GM Bartłomiej Heberla i FM Krzysztof Bulski najszybsi!

adminek 15 Lis 2009 9:08

      W nocy z 14 na 15 listopada odbył się X Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Pawłowicach. Faworyt – GM Bartłomiej Heberla (27/30) nie dał żadnych rywalom szans i prowadząc prawie przez cały turniej zajął pierwsze miejsce z przewagą 3,5 punkta nad FM Krzysztofem Bulskim (23,5)(także HetMaN Szopienice). 3 miejsce zajął Gość z Ukrainy – IM Vitalij Koziak (22,5). Z naszego klubu grali jeszcze: Zbigniem Kwiecień (16/30) – 19m., Piotr Wilk (15/30) – 44m.

 

Strona turnieju:

http://www.chessarbiter.to.pl/turnieje/t_1158/

 

Wyniki można zobaczyć w całym artykule.

 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch.
1 1 GM HEBERLA, Bartłomiej POL 2515 2515 KSz HetMaN Szopienice Katowice 27.0 491.50 529.50
2 3 FM BULSKI, Krzysztof POL 2416 2416 KSz HetMaN Szopienice Katowice 23.5 491.00 532.50
3 2 IM KOZIAK, Vitali UKR 2475 2475 Zelmer Rzeszow 22.5 491.50 533.00
4 4 FM KUZIOŁA, Mateusz POL 2340 2340 GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. 22.0 492.50 534.00
5 11 k KUBIT, Tomasz POL 2187 2187 KS Carbo-Gliwice Gliwice 22.0 492.50 534.00
6 5 k+ PIESIK, Piotr POL 2270 2270 UKS Hetman Częstochowa 22.0 491.00 532.50
7 6 FM SHILOV, Sergej UKR 2267 2267 Ukraina 21.5 490.00 531.50
8 15 k SŁABEK, Grzegorz POL 2154 2154 KKSz Kraków 20.5 491.50 531.50
9 10 k KNOPIK, Krzysztof POL 2190 2190 KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny 20.0 492.00 533.50
10 21 I++ SAPETA, Robert POL 2098 2098 Pawłowice 19.0 495.00 529.00
11 9 I++ URBANSKI, Grzegorz POL 2210 2210 AKS Mikołów 18.5 492.50 534.00
12 40 I KASTELIK, Adrian POL 1942 1942 AKS Mikołów 18.5 492.50 533.00
13 7 k RASZKA, Janusz POL 2249 2249 LKS Pasjonat Dankowice 18.0 496.50 538.00
14 38 I RADZIKOWSKI, Dawid POL 1954 1954 UKS Mat Zabrze-Grzybowice 17.5 489.50 530.50
15 45 I BROŻEK, Łukasz POL 1883 1883 UKS 21 Podlesie 16.5 467.50 505.50
16 23 I+ SZTWIERTNIA, Krzysztof POL 2085 2085 UKS Mat Zabrze-Grzybowice 16.0 491.50 520.00
17 12 FM KOT, Jerzy POL 2186 2186 TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 16.0 481.50 522.50
18 32 I+ SIEDLIŃSKI, Piotr POL 2000 2000 JKSz MCKiS Jaworzno 16.0 479.50 515.00
19 14 k KWIECIEŃ, Zbigniew POL 2157 2157 KSz HetMaN Szopienice Katowice 16.0 474.50 515.00
20 37 k CZERNICKI, Bogdan POL 1958 1958 TKKF Drogowiec Kraków 16.0 473.50 515.00
21 41 I FAJFER, Bartosz POL 1938 1938 Żory 16.0 460.00 501.00
22 43 I CIEŚLAR, Michał POL 1906 1906 MUKS SZS Cieszyn 15.5 493.00 534.00
23 19 WFM GUZIK, Jolanta POL 2112 2112 Jaworzno 15.5 481.00 522.50
24 13 k ZOWADA, Kazimierz POL 2169 2169 JKSz MCKiS Jaworzno 15.5 479.50 518.50
25 24 I++ ZAWIERUCHA, Aleksander POL 2076 2076 KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny 15.5 461.50 502.50
26 36 I JELONEK, Michał POL 1959 1959 KS DORS Ruda Śląska 15.5 443.00 478.50
27 54 III ZIEMSKI, Jarosław POL 0 1600 KS DORS Ruda Śąska 15.5 439.50 474.50
28 28 I+ FOLTYN, Łukasz POL 2027 2027 MUKS SZS Cieszyn 15.5 436.50 466.50
29 22 I KOBIELA, Marek POL 2097 2097 Pawłowice 15.5 427.50 455.00
30 39 I+ ŚWIECH, Piotr POL 1943 1943 Mikołów 15.5 423.00 450.00
31 29 I+ LACH, Krzysztof POL 2010 2010 KS DORS Ruda Śląska 15.5 421.00 455.00
32 51 III JANULEK, Dawid POL 1593 1593 Pawłowice 15.5 409.00 437.50
33 42 I HECZKO, Mieczyslaw POL 1922 1922 Skoczów 15.5 407.50 431.50
34 34 I GAWRONEK, Józef POL 1997 1997 KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny 15.5 383.00 406.00
35 47 II+ TARASEK, Bogdan POL 1744 1744 Dors Ruda Śląska 15.5 373.00 393.00
36 27 I++ MILANOWSKI, Jan POL 2049 2049 Pawłowice 15.5 372.25 405.75
37 30 II+ WOŁYŃSKI, Krzysztof POL 2009 2009 Rybnik 15.0 477.50 518.50
38 52 II+ SKWARCZYŃSKI, Marcin POL 0 1800 Bytom 15.0 475.50 512.50
39 26 I WODECKI, Daniel POL 2053 2053 KSz Silesia Racibórz 15.0 463.00 504.50
40 16 I+ SZMYD, Arkadiusz POL 2143 2143 Roszada Żory 15.0 460.00 499.00
41 20 k PLINTA, Emil POL 2110 2110 LKS Pasjonat Dankowice 15.0 431.50 462.50
42 17 I+ KAMIŃSKI, Piotr POL 2119 2119 \"Roszada\" Żory 15.0 431.00 467.50
43 44 I++ WALAS, Aleksandra POL 1892 1892 Kamienna Góra 15.0 421.00 454.50
44 49 III WILK, Piotr POL 1695 1695 HetMaN Szopienice Katowice 15.0 394.50 418.00
45 67   CHMIELNIAK, Bronisław POL 0 1000 Marklowice Górne 15.0 393.25 417.75
46 77   WILCZEK, Piotr POL 0 1000 Rybnik 15.0 390.00 409.50
47 73   BIERSKI, Tomasz POL 0 1000 Jarząbkowice gm.Pawłowice 15.0 358.50 375.50
48 66   BRZYSZKOWSKI, Stanisław POL 0 1000 Jastrzębie 15.0 349.50 367.50
49 33 I+ HASIŃSKI, Krystian POL 1998 1998 TS Kuźnia Rybnik 14.5 442.50 483.00
50 46 II SPYRA, Piotr POL 1826 1826 GKS Gwarek Ornontowice 14.5 440.50 468.00
51 25 I WARUGA, Wojciech POL 2061 2061 KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny 14.5 440.00 475.50
52 31 k BŁASIAK, Mirosław POL 2003 2003 AKS Mikołów 14.5 438.00 467.00
53 18 I ŚWIATŁOCH, Tomasz POL 2113 2113 Katowice 14.5 429.50 458.00
54 48 II SITEK, Dawid POL 1726 1726 MKS RYMER Niedobczyce 14.5 414.00 438.00
55 57 III WIELEK, Thomas POL 0 1600 UKS 21 Podlesie 14.5 400.00 425.50
56 78   FILIP, Czesław POL 0 1000 Jarząbkowice gm.Pawłowice 14.5 390.50 409.50
57 59 III DWULIT, Norbert POL 0 1600 Zabrze 14.5 367.00 395.50
58 50 II KURCIUS, Ewa POL 1644 1644 UKS 21 Podlesie 14.5 363.50 385.00
59 64   PALOWSKI, Marek POL 0 1000 Chrzanów 14.5 354.50 372.00
60 76   KOCOT, Jarosław POL 0 1000 Chrzanów 14.5 347.50 366.50
61 35 I SZOPA, Jan POL 1984 1984 KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny 14.0 413.50 438.50
62 80   WNOROWSKI, Andrzej POL 0 1000 Bzie 14.0 366.50 386.50
63 62   SZMIDT, Wojciech POL 0 1000 Pawłowice 14.0 350.50 369.50
64 70   CIEŚLAR, Leszek POL 0 1000 Cieszyn 14.0 346.50 365.50
65 56 III ŚWIECH, Przemysław POL 0 1600 Mikołów 13.5 352.00 369.50
66 65   SZMIDT, Tomek POL 0 1000 Pawłowice 13.5 341.50 358.50
67 55 III WODECKI, Andrzej POL 0 1600 Jastrzębie 13.0 341.50 363.50
68 74   KUPIEC, Michał POL 0 1000 Chorzów 12.0 352.00 369.00
69 53 III TOMKOWICZ, Grzegorz POL 0 1600 Bytom 12.0 348.50 365.50
70 69   MISKOWIEC, Stanisław POL 0 1000 Jastrzębie 12.0 348.50 365.50
71 75   RUDZKI, Krzysztof POL 0 1000 Pawłowice 12.0 344.50 361.50
72 8 k+ KULESZA, Mateusz POL 2246 2246 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 11.5 386.00 415.50
73 60 IV FARUGA, Szymon POL 0 1400 Pawłowice 9.5 345.50 362.50
74 58 III CHMURA, Wojciech POL 0 1600 UKS 21 Podlesie 8.0 348.50 365.50
75 61 IV WODECKI, Michał POL 0 1400 Skrzyszów 7.5 349.50 370.00
76 68   MAJEWSKI, Kornel POL 0 1000 Pawłowice 7.0 351.00 370.00
77 71   WODECKI, Paweł POL 0 1000 Skrzyszów 6.0 348.00 365.00
78 79   BOŻEK, Tomasz POL 0 1000 Pawłowice 6.0 342.75 359.75
79 63   STATECZNY, Marcin POL 0 1000 Pawłowice 2.0 350.00 371.00
80 72   DRAPISZ, Dawid POL 0 1000 Żory 2.0 166.50 184.00