Przejdź do głównej części

II Liga Juniorow 2009

adminek 11 Lip 2009 11:32

W dniach 03-11.07 Nasi juniorzy walczyli na II Lidze juniorów. Po wygraniu 2 ostatnich rund zajęli 2 miejsce uzyskując tym samym awans do I Ligi – GRATULUJEMY!

 

Na uwagę zaslugują znakomite indywidualne wyniki Przemyslawa Szusterowskiego(9,5/11) oraz Aleksandra Latochy(9/11).

 

 

Wyniki można zobaczyć w calym artukule.

 

Strona turnieju: 

Strona z wynikami:

M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+ MBch. Sz.1
1 1 KS Polonia Wrocław II 1867 19.0 44.0 17;12;7;6;9;3;5;2;11; 312.50 9.5
2 3 HetMaN Szopienice Katowice 1839 16.0 38.5 14;2;11;6;5;26; 319.00 3.0
3 5 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1814 15.0 40.0 20;16;8;10;12;31;6; 306.50 6.5
4 9 LKS "Brzozowia" MOSiR Brzozów 1764 15.0 39.5 24;29;5;11;7;6; 317.00 6.0
5 2 MKS MOS Wieliczka 1847 14.0 36.0 18;14;21;29;31;11; 312.50 7.5
6 8 SP 13-STILON II Gorzów Wlkp 1768 14.0 34.5 23;19;13;21;16;24;1; 309.50 0.5
7 29 Krakowski Klub Szachistów 1893 1673 13.0 37.0 33;27;8;13; 306.00 5.0
8 11 ŁKS Szach – Centrum COSINUS Łódź 1752 13.0 35.0 26;4;17;24;16;6; 315.50 5.0
9 7 KSz SILESIA Racibórz 1781 13.0 34.0 22;31;25;21;15; 311.00 7.0
10 10 UKS MDK -1 Bydgoszcz 1754 13.0 31.5 27;20;19;4;7; 311.50 6.0
11 22 KS Carbo Gliwice 1707 12.0 36.5 15;30;32;12;31; 273.50 6.5
12 6 GKSz Solny Grzybowo 1813 12.0 32.0 21;13;25;26;4;2; 320.50 9.5
13 26 VICTORIA – FORMASTER – TARGI Kielce 1697 12.0 31.5 15;20;13;21;9; 309.50 6.5
14 19 UKS "Pałac Młodzieży" Katowice 1725 11.0 37.5 26;22;14;30;28; 291.00 6.0
15 24 UKS SZACH Wolsztyn 1704 11.0 33.0 27;22;17;12; 300.50 6.0
16 21 LZS "Pat" Ligota Dolna 1712 11.0 32.5 30;12;10;27;4; 274.50 4.5
17 16 RUKS "Korona Rawbud" Rawicz 1743 11.0 31.5 32;31;4; 311.00 9.5
18 25 UKS PIONIER Jastrzębie Zdrój 1702 11.0 31.5 10;8;20;17; 289.50 6.5
19 15 KS "Wesoła" Warszawa 1744 11.0 31.0 33;18;19;25;4; 295.50 2.5
20 14 PPSz Pszczyna 1747 10.0 34.0 33;17; 303.00 7.5
21 13 KS FART Kielce 1751 10.0 34.0 30;22;15;18; 288.00 6.5
22 31 KSz "Odrodzenie" Kożuchów 1642 10.0 32.5 15;32;13;8; 297.00 3.5
23 23 MKSz II Rybnik 1704 10.0 29.5 28;20;32; 276.00 7.0
24 30 JKSz MCKiS Jaworzno II 1666 10.0 28.0 32;28;33;18; 270.00 6.5
25 4 UKS ZAWISZA Kolbudy 1814 9.0 33.5 19;24;25;23; 289.50 3.5
26 17 UKS MDK Radom 1739 9.0 31.5 23;32;33; 289.50 7.0
27 12 KTS-W Kalisz 1752 9.0 30.5 28;23;19; 293.00 2.0
28 27 UKS "Kiełbaska" w Kościelcu 1690 9.0 30.5 30;33; 269.00 1.5
29 28 UKS Czternastka Warszawa-Ursus 1673 8.0 33.0 33;32; 258.00 4.5
30 20 KKSz Urania MOSiR Krosno 1716 8.0 31.5 28;33; 258.50 4.0
31 18 PUKS Makowiec 1733 7.0 29.0 33; 263.50 4.0
32 32 UKS GIECEK Radków 1633 6.0 26.5 18;33; 263.00 4.0
33 33 UKS "ASTRA" Leśniowice 1633 1.0 18.0   265.00 1.0