Przejdź do głównej części

IV Międzynarodowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław

adminek 01 Lip 2009 11:56

W dniach 20-26 czerwca odbył się jeden z najsilniejszych turnieji długich w Polsce – VI Międzynarodowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław. Po zaciętej walce zwyciężył GM Sergei Tiviakov z wynikiem 7/9. Nasz reprezentant GM Bartosz Soćko zajął dobre 7 miejsce.

 

Strona turnieju:

 

1 GM TIVIAKOV, Sergei NED 2697   7.0 42.50 54.00 6 2526
2 GM MALAKHATKO, Vadim BEL 2618   7.0 41.00 52.00 5 2506
3 GM BAKLAN, Vladimir UKR 2618   7.0 37.00 46.50 5 2477
4 GM FRIDMAN, Daniel GER 2646   6.5 40.50 51.50 5 2507
5 IM TOMCZAK, Jacek POL 2447 KS Pocztowiec Poznań 6.5 37.50 48.50 5 2477
6 GM BARTEL, Mateusz POL 2601 KSz Polonia Wrocław 6.5 35.00 45.00 5 2405
7 GM SOĆKO, Bartosz POL 2637 KSz HetMaN Szopienice w Katowicach 6.0 41.50 51.50 5 2523
8 GM ALEKSANDROV, Aleksej BLR 2624   6.0 41.00 52.50 5 2512
9 GM BALOGH, Csaba HUN 2609   6.0 39.00 50.50 4 2483
10 GM POSTNY, Evgeny ISR 2648   6.0 38.00 49.00 4 2502
11 FM LENIART, Arkadiusz POL 2372 KSz Polonia Wrocław 6.0 38.00 46.50 4 2473
12 GM YEMELIN, Vasily RUS 2582   6.0 36.50 47.00 5 2423
13 GM MACIEJA, Bartłomiej POL 2601 KSz Polonia Warszawa 6.0 34.50 45.00 5 2415
14 GM SOĆKO, Monika POL 2456 MKSz Rybnik 6.0 34.50 45.00 5 2392
15 IM MUZYCHUK, Anna SLO 2533   6.0 33.50 44.50 5 2398
16 GM ŚWIERCZ, Dariusz POL 2492 KSz Polonia Wrocław 6.0 32.00 42.50 5 2373
17 GM GRABARCZYK, Mirosław POL 2469 ASSz Miedź Legnica 5.5 37.50 48.50 4 2435
18 IM PIORUN, Kacper POL 2476 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 5.5 37.00 46.50 4 2406
19 IM BIOLEK, Richard Jr. CZE 2373 Agentura 64 Olomouc 5.5 33.50 43.50 5 2349
20 GM OLSZEWSKI, Michał POL 2538 KSz Polonia Warszawa 5.5 31.50 40.50 5 2312
21 FM STRZEMIECKI, Zbigniew POL 2307 MKS Polonia Warszawa 5.5 29.50 40.00 4 2304
22 k++ WIECZOREK, Oskar POL 2267 KSz Polonia Wrocław 5.5 27.50 35.00 5 2256
23 IM URBAN, Klaudiusz POL 2456 KS Pocztowiec Poznań 5.0 37.50 48.50 4 2486
24 IM RAJLICH, Iweta POL 2424 KSz Polonia Wrocław 5.0 36.00 46.00 4 2389
25 IM MUZYCHUK, Mariya UKR 2441   5.0 36.00 45.25 3 2388
26 IM KALININ, Oleg UKR 2378 LKS Pasjonat Dankowice 5.0 34.50 44.50 4 2366
27 WGM ZAWADZKA, Jolanta POL 2390 KSz Polonia Wrocław 5.0 34.50 44.00 4 2351
28 FM GUMUŁA, Daniel POL 2330 JKSz MCKiS Jaworzno 5.0 32.00 40.00 4 2352
29 IM ALIAVDIN, Nikolai BLR 2365 Myslibórz 5.0 30.50 39.50 3 2286
30 WIM SZCZEPKOWSKA-HOROWSKA, Karina POL 2288 MKSz Rybnik 5.0 30.00 39.50 3 2327
31 IM LAHIRI, Atanu IND 2332 Kalkuta 5.0 29.00 36.50 4 2236
32 I+ ŻĄDŁO, Tomasz POL 2078 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 28.00 35.00 2 2288
33 k ŚCIBIOR, Adam POL 2222 UMKS Na Pięterku Poznań 5.0 27.75 35.25 3 2275
34 FM JANOCHA, Wieslaw POL 2294 ASSz Miedź Legnica 5.0 27.50 36.00 5 2301
35 IM DOBROWOLSKI, Piotr POL 2417 WSB Wrocław 5.0 27.50 35.00 3 2233
36 IM BIOLEK, Richard CZE 2424 Agentura 64 Olomouc 4.5 35.50 46.00 4 2380
37 k BEBEL, Arkadiusz POL 2252 KSz Polonia Wrocław 4.5 35.00 44.50 2 2390
38 k CAJBEL, Maciej POL 2225 AZS UE Wrocław 4.5 33.00 41.00 2 2323
39 k+ SIECIECHOWICZ, Marcin POL 2392 UMKS Na Pięterku Poznań 4.5 32.50 43.00 4 2307
40 IM ZOZULIA, Anna BEL 2371   4.5 32.00 41.50 4 2318
41 WGM NEMCOVA, Katerina CZE 2294 Praha 4.5 32.00 40.00 4 2292
42 FM GUILLEUX, Fabien FRA 2313 Chalons 4.5 31.50 39.00 4 2324
43 IM GODARD, Maxence FRA 2336 Lisieux 4.5 30.50 38.50 4 2346
44 WGM KRUPA, Monika POL 2227 KSz Polonia Wrocław 4.5 27.50 36.00 3 2234
45 m DOBROWOLSKI, Aleksander POL 2352 ASSz Miedź Legnica 4.5 26.50 34.00 4 2211
46 WIM LEKS, Hanna POL 2174 MKS Polonia Warszawa 4.5 26.00 33.50 4 2239
47 WFM WARAKOMSKA, Anna POL 2161 KSz. Javena Hańcza Suwałki 4.5 25.00 32.00 2 2222
48 FM BOBULA, Mateusz POL 2389 MKSz Rybnik 4.0 35.50 44.50 2 2346
49 IM COLIN, Vincent FRA 2415 Lisieux 4.0 35.00 44.25 3 2396
50 k+ PIESIK, Piotr POL 2206 UKS Hetman Częstochowa 4.0 33.50 42.00 3 2359
51   HARESTAD, Hans Krogh NOR 2235 SOSS 4.0 31.50 40.00 3 2302
52 k+ ORZECHOWSKI, Jacek POL 2268 KSz Silesia Racibórz 4.0 31.00 39.50 3 2277
53 FM BYKLUM, Bjornar NOR 2320 SOSS 4.0 30.00 39.00 2 2259
54 I++ DUBIŃSKI, Mateusz POL 2149 ASSz Miedź Legnica 4.0 29.50 37.00 4 2335
55 I++ OBRUŚNIK, Michał POL 2204 KSz Silesia Racibórz 4.0 29.00 38.50 2 2256
56 FM KUBIEŃ, Jerzy POL 2212 OKSiR Wisznia Mała 4.0 29.00 37.00 2 2269
57 m MARSZAŁEK, Maciej POL 2395 WSB Wrocław 4.0 28.50 36.50 3 2170
58 I++ KOWALCZYK, Paweł POL 2160 PUKS Rodło Opole 3.5 33.00 41.00 3 2317
59 m PANOCKI, Adrian POL 2370 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 3.5 32.50 41.25 2 2324
60   BURES, Jaroslav CZE 2263 Agentura 64 Olomouc 3.5 31.50 40.50 3 2298
61   HANTAK, Adam GER 2196   3.5 31.00 39.00 3 2325
62   NAVRATIL, Jiri CZE 2145 Agentura 64 Olomouc 3.5 31.00 39.00 3 2302
63 I++ SZUMILAS, Piotr POL 2122 ASSz Miedź Legnica 3.5 29.50 37.50 3 2278
64 I+ MUSIAŁKIEWICZ, Jan POL 2105 UMKS Na Pięterku Poznań 3.5 27.50 35.50 2 2233
65   MARIE, Maxime FRA 2241 Lisieux 3.5 27.50 35.00 3 2296
66 k WIERZBICKA, Wiktoria POL 2033 UKS Hetman Koronny Trzebinia 3.5 26.00 33.50 1 2227
67 k SROCZYŃSKI, Maciej POL 2189 KTS-W Kalisz 3.5 25.50 32.50 1 2236
68   LEHMANN, Holger GER 2243 SV Wattenscheid 1930 3.5 21.50 29.00 3 2153
69 I+ DROZDOWSKI, Kacper POL 2073 JKSz MCKiS Jaworzno 3.0 28.50 36.50 2 2305
70 WGM KĄDZIOŁKA, Beata POL 2292 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 3.0 26.50 35.50 1 2204
71 I MONDRZYCKI, Bartłomiej POL 2021 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.0 25.00 32.00 2 2218
72 I+ NASUTA, Grzegorz POL 2082 MUKS Stoczek 45 Białystok 3.0 24.50 32.00 2 2193
73 I++ SABUK, Piotr POL 2141 ASSz Miedź Legnica 3.0 24.00 30.50 2 2177
74 IM LUCH, Michał POL 2412 WSB Wrocław 3.0 16.50 26.00 2 2276
75 I+ GROMCZAK, Dariusz POL 2051 UKS Giecek Radków 2.5 31.00 38.50 1 2266
76 k WIDERA, Jan POL 2030 KS HetMaN – Klimczok Szopienice 2.5 30.00 38.50 0 2242
77 WFM IWANOW, Anna POL 2011 KSz Polonia Wrocław 2.5 29.50 37.00 1 2216
78 k BANASIK, Krzysztof POL 2279 LKS Zarzewie Prudnik 2.5 21.50 31.00 2 2156
79 I++ BAUMANN, Dariusz POL 2106   1.5 29.50 38.00 1 2249
80 CM WALENTUKIEWICZ, Michał POL 2143 ASSz Miedź Legnica 1.0 11.50 18.00 0 2229
81 FM GROSSMANN, Ryszard POL 2185 KSz Polonia Wrocław 0.5 14.50 22.50 0 2377
82   ASTRUP, Kim NOR 2203 SOSS 0.0 0.00 2.25 0 2441