Przejdź do głównej części

XVIII Memoriał Adolfa Anderssena

adminek 30 Cze 2009 4:28

28 czerwca odbył się jeden z silniejszych turniejów szachów szybkich w Polsce – XVIII Memoriał Adolfa Anderssena. Z naszych zawodników 8 miejsce zajął GM Bartłomiej Heberla.

 

Oficjalna strona z wynikami:

http://www.chessarbiter.to.pl/turnieje/t_2027/

 

Wyniki w całym artykule..

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Fed. Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 GM POSTNY, Evgeny ISR 2648 8.0 42.00 53.00 8 39.0
2 GM ALEKSANDROV, Aleksej BLR 2624 7.0 42.00 53.50 6 39.0
3 GM BAKLAN, Vladimir UKR 2618 7.0 41.00 53.50 6 39.0
4 IM BIOLEK, Richard CZE 2424 7.0 38.00 48.50 5 35.5
5 IM TOMCZAK, Jacek POL 2447 6.5 41.00 53.00 6 37.0
6 IM DOBROWOLSKI, Piotr POL 2417 6.5 39.00 51.50 6 33.0
7 GM GRABARCZYK, Mirosław POL 2469 6.5 37.50 48.00 6 30.0
8 GM HEBERLA, Bartłomiej POL 2524 6.0 43.00 55.50 5 34.0
9 IM URBAN, Klaudiusz POL 2456 6.0 41.50 51.50 6 36.0
10 FM JANASZAK, Dawid POL 2344 6.0 41.00 52.00 4 34.5
11 GM MALISAUSKAS, Vidmantas LTU 2459 6.0 38.50 49.50 5 33.0
12 IM LAHIRI, Atanu IND 2332 6.0 37.50 47.50 6 33.0
13 IM CZERWOŃSKI, Aleksander POL 2415 6.0 36.50 46.00 5 31.5
14 WGM MAJDAN, Joanna POL 2382 6.0 36.00 46.50 5 31.0
15 k+ PIESIK, Piotr POL 2206 6.0 34.00 43.50 6 29.0
16 k++ PATEREK, Michał POL 2277 6.0 33.00 44.50 6 30.0
17   PFEFFER, Ruprecht GER 2207 5.5 38.00 49.00 5 29.5
18 IM BIOLEK, Richard Jr. CZE 2373 5.5 38.00 48.50 5 31.0
19 IM GRABINSKY, Vladimir UKR 2312 5.5 35.00 46.00 5 31.5
20 k SZROMBA, Krzysztof POL 2162 5.5 34.50 44.00 5 27.0
21 m DOBROWOLSKI, Aleksander IND 2352 5.5 34.00 43.00 5 30.0
22 WIM MATRAS-CLEMENT, Agnieszka POL 2204 5.5 31.00 40.00 5 27.5
23 m PRZEZDZIECKA, Ewa POL 2103 5.5 30.50 40.00 5 26.5
24 WFM GASIK, Anna POL 2219 5.5 30.00 39.50 5 26.5
25 GM SOĆKO, Monika POL 2456 5.5 30.00 37.00 5 23.0
26 k HUDZIAK, Paweł POL 2206 5.5 28.50 37.00 5 25.0
27   BURES, Jaroslav CZE 2263 5.0 35.50 46.00 5 27.0
28 IM ALIAVDIN, Nikolai BLR 2365 5.0 34.50 44.00 4 27.0
29 WFM LEKS, Hanna POL 2174 5.0 33.50 42.50 4 26.5
30 I+ GOLUCH, Piotr POL 2040 5.0 32.50 42.00 4 26.5
31 I+ WIEWIÓRA, Eneasz POL 2087 5.0 32.50 41.00 5 25.0
32 II ŻOCHOWSKI, Janusz POL 1936 5.0 32.00 41.00 5 23.0
33 WGM HRABINSKA, Myroslava UKR 2267 5.0 30.00 39.00 5 23.0
34 II+ CHMIELEWSKI, Jakub POL 1704 5.0 29.50 37.00 4 19.5
35 I WOŹNIAK, Bartosz POL 1780 4.5 36.50 46.50 4 25.0
36 II+ KHAMIDOV, Komil POL 1964 4.5 35.00 43.00 4 22.0
37 I WOREK, Andrzej POL 2020 4.5 32.00 43.00 4 23.0
38 m KUCYPERA, Małgorzata POL 2075 4.5 32.00 41.50 4 23.5
39 I BĘŚ, Michał POL 1983 4.5 31.00 40.50 4 20.0
40 m KUPCZYK, Edyta POL 2129 4.5 30.00 37.50 4 22.0
41 I+ CZYŻ, Artur POL 2053 4.5 29.50 38.00 4 23.5
42 I KMIECIK, Wojciech POL 1973 4.5 29.50 38.00 4 20.0
43 I++ WALAS, Aleksandra POL 1862 4.5 27.50 36.50 4 18.5
44 m ORZECH, Dominik POL 2461 4.5 26.00 35.75 4 32.5
45   HANTAK, Adam GER 2196 4.5 26.00 33.00 4 19.0
46 I KULON, Boguslaw POL 2153 4.5 23.50 30.00 4 17.5
47 I+ JANUSZEWSKI, Tomasz POL 1949 4.0 36.00 43.00 4 23.0
48 WGM PRZEŹDZIECKA, Marta POL 2285 4.0 32.00 43.00 4 25.0
49   NAVRATIL, Jiri CZE 1923 4.0 32.00 41.00 4 20.0
50 II DADEŁŁO, Krzysztof POL 1790 4.0 32.00 40.50 4 21.0
51 II KULAŚ, Szymon POL 1900 4.0 31.00 40.00 4 18.0
52 II STAŃKOWSKI, Aleksander POL 1743 4.0 31.00 38.00 4 18.0
53 II WOLSKI, Arkadiusz POL 1655 4.0 30.00 38.50 3 17.5
54 I MUSIAŁKIEWICZ, Paweł POL 1897 4.0 29.50 38.50 3 17.0
55 I KARNAŚ, Leszek POL 1870 4.0 28.00 36.50 3 18.5
56   NAVRATIL, Jiri CZE 2145 4.0 26.50 34.50 2 19.0
57 II DADEŁŁO, Andrzej POL 1825 4.0 24.00 31.50 2 15.5
58 k HELASZEK, Edward POL 2092 3.5 35.50 44.00 3 24.5
59 II+ ŁUKASIEWICZ, Aleksander POL 1852 3.5 33.50 43.00 3 20.0
60 I WIELOSZ, Jaroslaw POL 1986 3.5 30.50 40.50 3 19.5
61 II+ ULANOWSKI, Karol POL 1787 3.5 29.50 38.00 2 16.0
62 I HODOWANY, Wojciech POL 1830 3.5 29.50 37.50 3 18.0
63 II CHUDY, Franciszek POL 1800 3.5 27.50 35.50 3 13.5
64 II BOGUSZ, Tomasz POL 1744 3.5 25.50 32.50 3 14.5
65 II GAJDAMOWICZ, Adrian POL 1800 3.5 25.00 31.25 3 16.5
66 II BRONSZTEJN, Wojciech POL 1668 3.5 24.50 31.75 3 14.0
67 IV POCIEJOWSKI, Ernest POL 1400 3.5 24.00 29.50 2 13.0
68 III JAŚNIEWICZ, Rafał POL 1628 3.5 21.50 28.50 2 13.0
69 I++ BAUMANN, Dariusz POL 2106 3.5 20.50 29.00 3 21.5
70 IV STAROSTKA, Mirosław POL 1400 3.5 20.00 25.50 3 8.5
71 I LEŚNIOWSKI, Bogusław POL 2000 3.0 32.00 41.00 2 19.5
72 I OLSZOWSKI, Andrzej POL 1854 3.0 31.00 39.50 2 17.5
73 II KRUK, Ireneusz POL 1800 3.0 30.00 38.00 3 18.0
74 I NIEZGORSKI, Mieczysław POL 2000 2.5 31.00 39.50 2 18.5
75 II KOZA, Stanisław POL 1468 2.5 27.50 35.50 2 11.5
76   STOLARSKI, Bolesław POL 1000 2.5 27.50 35.50 1 14.0
77 II+ STANASZEK, Mariusz POL 1706 2.5 26.50 34.00 2 16.0
78 II WOŹNIAK, Grzegorz POL 1571 2.5 25.00 31.50 2 8.5
79 IV STAROSTKA, Oskar POL 1400 2.5 24.00 30.00 2 7.5
80 II TOMASZEWSKI, Adam POL 1800 2.5 22.50 29.50 2 13.5
81 IV KOPIJ, Józef POL 1400 2.5 22.00 28.00 2 8.5
82   KAMARÁD, František CZE 1533 2.5 20.50 25.50 2 8.0
83 II CHROMICZ, Andrzej POL 1800 1.5 27.00 35.00 1 10.0
84 II ŚWIERCZYŃSKI, Czesław POL 1800 1.0 23.50 30.50 1 4.0