Przejdź do głównej części

Mistrzostwa Klubu Szachowego HetMaN Szopienice Katowice

adminek 18 Maj 2009 10:53

W sobotę 16 IV odbyły się Mistrzostwa Naszego klubu w Blitzu.

Zwyciężył pewnie GM Kamil Mitoń zdobywając 15 punktów z 15! Dalsze miejsca zajęli:

 

2.IM Bartłomiej Heberla         12,5

3.FM Krzysztof Bulski             11,5

4.GM Piotr Bobras                 10,0

5.FM Jacek Markiewicz           10,0

6.k   Aleksander Masternak    9,5

 

Wszyscy HetMaN Katowice Szopienice!

 

Pełne wyniki można zobaczyć klikając na link czytaj całość

lub na oficjalnej stronie z wynikami: http://www.chessarbiter.to.pl/turnieje/t_1875/.

 

W klasyfikacji drużynowej mężczyzn zwyciężyła drużyna HetMaNa Szopienice w składzie:

1.Kamil Mitoń

2.Bartłomiej Heberla

3.Krzysztof Bulski

4.Piotr Bobras

 

Link do zdjęcia złotej drużyny

 

II miejsce zajęła drużyna SP Podlesie, III AKS Mikołów.

 

W klasyfikacji drużynowej kobiet także zwyciężyła silna drużyna HetMaNa Szopienice, II miejsce przypadło drugiej drużynie HetMaNa.

 

Pełne wyniki można zobaczyć klikając na link czytaj całość

lub na oficjalnej stronie z wynikami: http://www.chessarbiter.to.pl/turnieje/t_1875/.

 

 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch.
1 1 GM Mitoń, Kamil POL 2596 2596 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 15.0 116.00
2 3 GM Heberla, Bartłomiej POL 2524 2524 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 12.5 114.50
3 4 FM Bulski, Krzysztof POL 2389 2389 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 11.5 117.00
4 2 GM Bobras, Piotr POL 2561 2561 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 10.0 121.00
5 7 FM Markiewicz, Jacek POL 2322 2322 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 10.0 117.00
6 10 k Masternak, Aleksander POL 2213 2213 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 9.5 113.00
7 20 I Kastelik, Adrian POL 1933 1933 AKS Mikołów 9.5 104.50
8 5 WGM Dworakowska, Joanna POL 2363 2363 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 9.0 118.50
9 27 I Brożek, Łukasz POL 1847 1847 UKS 21 Podlesie 9.0 95.50
10 9 FM Tworuszka, Michał POL 2264 2264 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 8.5 115.50
11 11 k Gałyga, Zbigniew POL 2209 2209 ChTS Chorzów 8.5 113.00
12 6 IM Masternak, Grzegorz POL 2351 2351 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 8.5 112.00
13 16 I++ Sroka, Janusz POL 2055 2055 TMS "Roszada" Gliwice 8.5 111.00
14 13 m Kupczyk, Edyta POL 2129 2129 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 8.5 108.50
15 15 I Kielar, Maciej POL 2058 2058 UKS Pałac Młodzieży Katowice 8.5 108.00
16 26 I Graczyk, Damian POL 1861 1861 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 8.5 105.50
17 14 I++ Niedźwiedź, Marek POL 2103 2103 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 8.5 103.00
18 12 k Kwiecień, Zbigniew POL 2172 2172 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 8.5 102.50
19 8 IM Kruszyński, Włodzimierz POL 2314 2314 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 8.0 112.50
20 18 I Gabryś, Łukasz POL 1989 1989 UKS 21 Podlesie 8.0 107.00
21 29 II+ Krzempek, Krystian POL 1767 1767 Związkowiec Katowice 8.0 102.50
22 23 k Błasiak, Mirosław POL 1905 1905 AKS Mikołów 8.0 98.00
23 21 I Świech, Piotr POL 1923 1923 AKS Mikołów 7.5 117.00
24 17 I Paczkowski, Adam POL 2050 2050 ChTS Chorzów 7.5 105.00
25 28 II Karcz, Bartłomiej POL 1799 1799 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 7.5 101.00
26 25 I Stepaniec, Łukasz POL 1885 1885 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 7.5 100.50
27 19 I Polok, Rafał POL 1963 1963 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 7.5 100.00
28 31 I Graczyk, Natalia POL 1741 1741 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 7.5 99.00
29 22 II Graczyk, Konrad POL 1907 1907 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 7.5 96.00
30 44 III Polok, Robert POL 0 1600 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 7.5 94.00
31 33 I Mazur, Anna POL 0 1800 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 7.5 90.00
32 34 II Mazur, Bartłomiej POL 0 1800 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 7.0 101.00
33 30 III Wilk, Piotr POL 1747 1747 Diagonalia Imielin 7.0 94.00
34 52 IV Walter, Szymon POL 0 1400 UKS 21 Podlesie 7.0 91.50
35 41 III Graczyk, Sławomir POL 0 1600 Częstochowa 7.0 88.00
36 42 III Sowa, Wojciech POL 0 1600 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 7.0 87.50
37 49 III Krzymionka, Karol POL 0 1600   7.0 81.50
38 45 III Beczała, Paweł POL 0 1600 UKS 21 Podlesie 7.0 80.00
39 24 II+ Moryson, Adrian POL 1897 1897 Związkowiec Katowice 6.5 102.00
40 47 III Drela, Michał POL 0 1600 AKS Mikołów 6.5 82.50
41 43 III Wielek, Thomas POL 0 1600 UKS 21 Podlesie 6.5 82.00
42 37 II Lisok, Antoni POL 0 1800 Tychy 6.5 77.50
43 40 III Jasiński, Jaromir POL 0 1600 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 6.0 77.50
44 39 II Ciesielska, Magdalena POL 0 1600 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 6.0 77.00
45 36 II Stebakow, Cezary POL 0 1800 Czeladź 5.5 86.50
46 51 IV Dymecki, Zbigniew POL 0 1400 Sosnowiec 5.5 82.50
47 38 II Sowa, Dorota POL 0 1600 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 5.5 75.00
48 46 III Kudełko, Adam POL 0 1600 Siemianowice Śląskie 5.5 73.00
49 50 III Banasiak, Martyna POL 0 1400 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 4.5 76.00
50 48 III Sowa, Michał POL 0 1600 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 3.5 77.50
51 53   Miśka, Paweł POL 0 1000 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 3.0 80.00
52 54   Galas, Dawid POL 0 1000 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 2.0 76.00
53 35 II Horoń, Sebastian POL 0 1800 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 2.0 37.50
54 32 II Mandla, Maciej POL 1690 1690 KSz. HetMaN Szopienice Katowice 1.0 8.50