Przejdź do głównej części

Międzynarodowy Turniej Szachowy dla dzieci(Słowacja)

adminek 18 Maj 2009 11:00

Z przyjemnością informuję ,że Rafał Jobda zdobył pierwsze miejsce w Międzynarodowym Turnieju Rycerzy Królewstwa Szachowego dla dzieci do lat 7 w Ruzemberok na Słowacji uzyskując 6,5 pkt w 7 rundach.

 

Oficjalna strona z wynikami:

http://www.chess-results.com/tnr21880.aspx?art=1&lan=4&turdet=YES&flag=30&m=-1&wi=1000

 

Zdjęcia z imprezy można znaleźć w galerii:

http://www.hetmanszopienice.duu.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=139&Itemid=49

 

1 POL   Jobda Rafal   POL 1350 KSZ HetMaN Szopienice Katowic 6,5 28,0 27,0
2 SVK   Kamhal David   SVK 1350 Liptovská šachová škola 6,0 27,0 24,0
3 SVK   Durica Adam   SVK 1350 MŠ Žirafka 6,0 25,5 23,0
4 SVK   Billy Benedikt   SVK 1350 Katolicky Kruh Bosco Bard 5,5 30,5 26,0
5 CZE   Drastichova Anezka w CZE 1350 Slavia Havirov 5,0 30,0 22,0
6 SVK   Gazik Jakub   SVK 1350 Liptovska Sachova Skola 5,0 28,5 23,0
7 SVK   Haring Filip   SVK 1350 Sk Th Junior Banska Bystr 5,0 28,0 23,0
8 CZE   Haska Filip   CZE 1350 Beskydska sachova skola 5,0 24,0 19,0
9 SVK   Chabanova Terka w SVK 1350 Sachovy Klub Mladost Nesl 5,0 24,0 17,0
10 CZE   Melcak David   CZE 1350 Beskydska sachova skola 4,5 22,0 18,5
11 SVK   Demikatova Karin w SVK 1350 MS Moyzesa Rbk 4,5 21,5 14,5
12 CZE   Palica Tomas   CZE 1350 Beskydska sachova skola 4,5 20,5 15,0
13 CZE   Petr Tomas   CZE 1350 Beskydska sachova skola 4,0 27,0 17,0
14 SVK   Viczencz Peter   SVK 1350 Komarnansky Sc Komarno 4,0 26,0 18,0
15 SVK   Belopotocký Šimon   SVK 1350 Liptovská šachová škola 4,0 25,5 18,0
16 SVK   Cuker Oliver   SVK 1350 Sachovy Klub Sabinov 4,0 25,0 18,0
  HUN   Gombocz Zsofia w HUN 1350 Veszprem 4,0 25,0 18,0
  CZE   Skapa Vojtech   CZE 1350 Beskydska sachova skola 4,0 25,0 18,0
19 HUN   Laczko Ors   HUN 1350 Szeged 4,0 23,5 18,0
20 SVK   Tejova Andrea w SVK 1350 Katolicky Kruh Bosco Bard 4,0 23,5 17,0
21 CZE   Morysova Michaela w CZE 1350 Beskydska sachova skola 4,0 20,0 14,0
22 SVK   Pogadl Jakub   SVK 1350 MS Zirafka L.Mikulas 4,0 19,0 12,0
23 SVK   Pagacova Ema w SVK 1350 MS Hrabovska Rbk 3,5 24,0 14,0
24 SVK   Chaban Juraj   SVK 1350 Neslusa 3,5 23,5 14,0
25 CZE   Marcina Jan   CZE 1350 Beskydska sachova skola 3,5 22,5 15,5
26 SVK   Sevcik Matej   SVK 1350 MS Hrabovska Rbk 3,5 21,5 11,5
27 SVK   Taragelova Martina w SVK 1350 MS Kollarova L.Mikulas 3,5 21,5 11,0
28 SVK   Bielik Jakub   SVK 1350 Sk Povazske Podhradie 3,0 27,0 16,0
29 SVK   Verbovsky Michal   SVK 1350 Sachovy Klub Sabinov 3,0 26,0 12,0
30 SVK   Janovec Marian   SVK 1350 Liptovska Sachova Skola 3,0 24,0 14,0
31 SVK   Vargová Tamara w SVK 1350 MŠ Žirafka 3,0 23,0 10,5
32 SVK   Rychly Samuel   SVK 1350 MS Zirafka L.Mikulas 3,0 20,5 11,5
33 HUN   Laczko Hanga w HUN 1350 Szeged 3,0 20,0 12,0
34 CZE   Laurincova Kristyna w CZE 1350 Beskydska sachova skola 3,0 18,5 7,5
35 SVK   Zvadova Barbora w SVK 1350 MS Hrabovska Rbk 2,5 22,5 11,0
36 SVK   Sisan Peter   SVK 1350 MS Sturova Malacky 2,5 22,0 10,0
37 SVK   Durcova Emma w SVK 1350 MS Moyzesa Rbk 2,5 21,0 11,0
38 SVK   Mrva Damian   SVK 1350 MS Moyzesa Rbk 2,5 19,5 9,5
39 SVK   Stancok Erik   SVK 1350 MS Moyzesa Rbk 2,5 16,5 8,0
40 SVK   Varga Tadeas   SVK 1350 KK Bosco Bardejov 2,5 15,0 6,5
41 SVK   Brcek Tomas   SVK 1350 MS Moyzesa Rbk 2,0 21,5 11,0
42 DEN   Ingvorsen Sebastian   DEN 1350 Dansko 2,0 20,5 7,0
43 SVK   Sekan Marek   SVK 1350 MS Moyzesa Rbk 2,0 19,5 8,0
44 SVK   Braun Maximilian   SVK 1350 MŠ Žirafka 2,0 18,5 8,0
45 SVK   Psenova Bibiana w SVK 1350 MS Martincek 2,0 16,5 8,0
46 SVK   Sochan Filip   SVK 1350 MS Moyzesa Rbk 1,0 19,5 6,0
47 SVK   Lukacova Dorota w SVK 1350 MS Hrabovska Rbk 1,0 17,0 4,5
48 SVK   Kollarova Lenka w SVK 1350 MS Hrabovska Rbk 1,0 14,5 1,0
49 CZE   Mlcousek Vaclav   CZE 1350 Beskydska sachova skola 0,0 22,0 0,0
50 SVK   Antol Matus   SVK 1350 MS Moyzesa Rbk 0,0 21,5 0,0