Przejdź do głównej części

Liga Okręgowa Seniorów 2009

adminek 18 Maj 2009 9:36

W roku 2009 w Lidze okręgowej seniorów udział wzięła nasza IV drużyna, zajmując 17 miejsce w składzie

Nr ID CR Lic. Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Data ur. R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1
5873
12200032
k
KWIECIEŃ, Zbigniew
2172
2172
1951-09-20
 
 
 
 
 
 
 
 
2
5252
12200952
II+
STEPANIEC, Łukasz
1885
1885
1981-04-01
1
1
=
=
1
=
=
=
=
3
6024
12200045
I
POLOK, Rafał
1964
1964
1989-08-01
1
0
0
1
0
0
 
 
 
4
19104
12200407
II+
RAK, Dariusz
1884
1884
1986-03-31
1
1
0
1
 
 
 
5
16218
12200036
II
KARCZ, Bartłomiej
1799
1799
1993-11-19
 
 
 
 
1
1
=
1
=
6
19726
12200820
II
MANDLA, Maciej
1690
1690
1985-11-13
=
0
0
1
1
0
 
 
 
7
9917
12200154
II+
LATOCHA, Aleksander
1813
1813
1995-04-09
 
 
 
 
 
 
 
 
8
16222
12200044
III
POLOK, Robert
0
1600
1986-09-22
=
1
0
0
0
0
 
 
 
9
16225
12200028
II
SOWA, Maciej
0
1800
1983-09-12
 
 
 
 
 
 
 
 
=
10
16224
12200035
III
SOWA, Wojciech
0
1600
1990-06-23
 
 
 
 
 
 
0
0
=
11
16213
12200027
III
HOROŃ, Sebastian
0
1600
1993-12-02
 
 
 
 
 
 
 
 
=
12
5248
12200023
II
CIESIELSKA, Magdalena
0
1600
1993-04-15
0
1
 
 
0
=
 
 
 
13
16223
12200034
III
SOWA, Dorota
0
1400
1992-04-09
 
 
0
1
 
 
1
0
=

 

 

Oficjalna strona z wynikami: http://www.chessarbiter.to.pl/turnieje/td_68/.

 

 

M-ce Nr Drużyna Fed. Rank. PKT Pkt. vs+ Sz.1 Sz.2
1 2 KŚ AZS III Politechniki Śląskiej Gliwice POL 1979 17.0 37.5 15;9;5;7;1;4;17;18; 5.0 7.5
2 6 UKS SP 1 JEDYNKA Tychy POL 2004 14.0 34.5 19;11;1;13;5;8; 5.5 4.5
3 5 SPARTA Lubliniec POL 1971 12.0 32.0 18;12;16;14;13; 7.5 5.0
4 4 GÓRNIK-23 Czerwionka – II POL 1975 12.0 30.5 3;21;15;7;6; 4.0 3.0
5 3 ChTS Chorzów – II POL 1817 12.0 30.5 19;26;12;7;17; 4.0 6.0
6 7 GÓRNIK Lędziny POL 1868 11.0 31.0 20;16;8;10;9; 5.0 5.0
7 13 CAISSA MDK Katowice Zawodzie POL 1863 11.0 28.5 26;4;16;20;14; 4.0 6.5
8 15 SCC SOKÓŁ Chorzów POL 1923 10.0 30.5 22;10;26;12;16; 3.5 7.5
9 8 IKSz TĘCZA Tarnowskie Góry – I POL 1929 10.0 30.0 21;25;14;10; 3.5 5.5
10 17 HETMAN Częstochowa – II POL 1697 10.0 29.0 24;8;13;18; 5.0 3.5
11 18 ARCYMAJSTRY Jaworzno POL 1807 10.0 28.5 23;11;9;14;15; 5.5 4.0
12 21 GKS GWAREK Ornontowice POL 1652 9.0 28.5 26;22;24;11; 7.0 7.5
13 9 STRZYBNICZANKA Tarn. Góry POL 1893 9.0 27.0 22;12;24;1; 6.0 3.5
14 10 SKOCZEK Czerwionka POL 1918 9.0 26.5 23;21;20;22; 2.0 7.0
15 16 LGKS PODLESIANKA-38 Katowice POL 1790 9.0 25.0 3;9;25;1; 5.5 2.5
16 20 DIAGONALIA Imielin POL 1681 8.0 25.5 23;24;21; 4.0 5.0
17 1 HetMaN IV Szopienice Katowice POL 1884 8.0 24.5 14;10;18; 5.5 3.0
18 14 CARBO Gliwice – II POL 1793 8.0 24.0 17;25;15;26; 3.0 2.5
19 12 DORS Ruda Śląska – II POL 1861 7.0 25.5 25;11; 5.0 4.5
20 26 POLONIA Poraj POL 1521 7.0 23.5 19;11;24; 6.0 4.5
21 11 UNIA Bieruń POL 1738 6.0 24.0 24;19;23; 5.0 3.5
22 22 IKSz TĘCZA Tarnowskie Góry – II POL 1635 6.0 23.5 19;11; 3.5 3.5
23 24 AKME Sosnowiec POL 1700 6.0 19.5 19;23;25; 1.0 2.5
24 25 HETMAN Częstochowa – III POL 1467 5.0 20.5 20;23; 5.5 2.5
25 23 MDK Kalety POL 1586 5.0 20.5 22;19; 4.5 2.5
26 19 MAT Zabrze-Grzybowice – II POL 1717 3.0 17.5 25; 1.0 4.5