Przejdź do głównej części

Patryk został Wicemistrzem Polski Juniorów do lat 12!

czarny goniec 07 lip 2022 7:43

Nasz wychowanek Patryk Cieślak został Wicemistrzem Polski Juniorów do lat 12! Patryk zdobył 7,5 punktu na 9 możliwych i zdobył drugą normę kandydacką! W tej samej grupie do lat 12 Piotr Brzezina zajął wysokie 5 miejsce (drugie miejsce w klasyfikacji w roczniku młodszym). Patryk i Piotr zapewnili sobie awans do przyszłorocznych Finałów Mistrzostw Polski Juniorów oraz uzyskali uprawnienia do startu w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów oraz Indywidualnych Mistrzostwach Europy Juniorów. Trenerem Patryka i Piotra jest FM Michał Tworuszka. Nasze juniorki Aleksandra Duda i Emila Leks dzielnie walczyły i zdobyły cenne doświadczenie. Finały Mistrzostw Polski Juniorów do 12-14 lat odbyły się w miejscowości Serwy k. Augustowa w dniach 7-14 maja. Gratulujemy!