Przejdź do głównej części

Organizacja Pożytku Publicznego – 1% podatku

Grandmaster 02 kw. 2018 12:52

Rozliczając roczny podatek dochodowy przekaż koleżanko i kolego, sąsiedzie, przyjacielu sportu, 1% swojego podatku na rzecz Klubu Szachowego „HETMAN” w Katowicach. Namów do tego swoich bliskich, przyjaciół. Tylko zbiorowym działaniem otrzymamy zadaoalający rezultat. Pamiętaj o starej prawdzie – „Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka”. Wystarczy wpisać w rocznym zeznaniu podatkowym numer KRS 0000059442.

Przypominamy, że w odróżnieniu od innych klubów nie pobieramy składek członkowskich od naszych zawodników i dzięki temu dzieci, młodzież może uczestniczyć w zajęciach za darmo. Dzięki temu 1% łatwiej nam będzie zorganizować np. takie symultany jak np. z zawodnikiem z czołówki światowej z Alexem Areshchenko czy nadal dofinansować turnieje juniorskie. Szachy to taka dyscyplina, w której sponsorzy nie pchają się drzwiami i oknami, dlatego każdy grosz jest cenny. I warto skorzystać z tej możliwości, aby przekazać 1% na nasz klub.

Zarząd Klubu