Przejdź do głównej części

MMJ – Zuzia złoto, Magda brąz oraz dwie normy!

adminek 06 paź 2015 5:37

W dniach 11-18.10 odbyły się w Pokrzywnej Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów.

Z naszego klubu grali: Magda Oborska (grupa D9), Karolina Kulpa (grupa D11), Zuzanna Kulpa (D13), Artur Oborski (C11), Rafał Jobda (C13), Michał Pełka (C13).

Rewelacyjnie spisała się Zuzanna Kulpa zdobywając 8,5 z 9 punktu. Zuzia wyprzedziła drugą zawodniczkę o 2 punkty i wypełniła pierwszą normę kandydacką. Upragniony awans uzyskała również Magda Oborska, która zdobyła 3 miejsce (przegrywając srebro dodatkową punktacją). Magda zagrała świetny turniej i zdobyła II kategorię. Michał Pełka był bardzo blisko awansu, ale niestety przegrał dwie ostatnie partie i ostatecznie zajął 6 miejsce. Karolina Kulpa również przegrała dwie ostatnie partie i zajęła 12 miejsce. Rafał Jobda zajął 13 miejsce. a Artur Oborski 16 miejsce. Magda Oborska, Karolina Kulpa, Michał Pełka startowali w grupach z rocznikami starszymi.