Przejdź do głównej części

Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów i Seniorów – III sesja

adminek 07 maj 2012 11:48

     Ostatni weekend (4-6 maja) był dla naszych drużyn wyjątkowo udany. Pierwsza drużyna wygrała bardzo ważne mecze w Ekstralidze z Polonią Wrocław i Polonią Warszawa (artykuł poniżej), natomiast obydwie drużyny (juniorów i seniorów) w Mistrzostwach Śląska wygrały kolejne dwa mecze. Aktualnie we wszystkich powyższych ligach HetMaN zajmuje 1 miejsce z kompletem punktów!

    

     Seniorzy w Mistrzostwach Śląska walczyli w weekend z KŚ AZS Politechniką Śląską Gliwice oraz MKSzem Rybnik. Najpierw pokonaliśmy drużynę z Gliwic 4-2 – był to bardzo ważny mecz, gdyż nasi przeciwnicy mieli komplet punktów i dzielili z nami pierwsze miejsce. Następnie, także 4-2, pokonaliśmy drużynę z Rybnika. Obecnie mamy 2 punkty meczowe przewagi nad Gliwicami i UKS Hetmanem Częstochową.

 

     Juniorzy w pierwszym meczu pokonali KŚ AZS Politechnikę Śląska Gliwice 4,5 – 1,5, następnie wygrali 5-1 z Silesią Racibórz. Po 6 rundach zajmują pierwsze miejsce, drugi jest MKSz Rybnik z 2 punktami straty, 3 miejsce zajmuje UKS Pałac Młodzieży Katowice.

 

     Ostatnia sesja rozgrywek juniorów odbędzie się 26 i 27 maja w Pszczynie. Seniorzy będą grali w Ożarowicach 23 i 24 czerwca.

 

Wyniki można obejrzeć na stronach: