Przejdź do głównej części

XX Drużynowe Korespondencyjne Mistrzostwa Polski

adminek 04 Sty 2012 11:57

     Trwają XX Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych. Nasz klub jest coraz bliżej zdobycia pierwszego miejsca – póki co utrzymujemy samodzielne prowadzenie. Drugie miejsce zajmuje drużyna KIELCE-1, trzeci jest ROTMISTRZ GRUDZIĄDZ. Nasz klub występuje w składzie: SIM Rafael Pierzak, SIM Szczepankiewicz Dariusz, Nowakowski Mirosław, Pietrzak Janusz.

 

Wyniki w całym artykule lub na stronie:

 

POL/TC20 20. Polish Team Championship
Nr. Team ELO 1 2 3 4 5 6 Score % +/- Team results Place
1 "HetMaN Szopienice" Katowice 2417   3.5 5.5 4 3.5 6 22.5 72 14 5 1
2 KIELCE-1 2394 2.5   4.5 4 3 5.5 19.5 57 5 5 2
3 ROTMISTRZ Grudziadz 2232 2.5 3.5   3 5 5.5 19.5 48 -1 4 3
4 GOSTMAT 83 Gostynin 2267 1 3 5   2 3 14 46 -2 2 4
5 KIELCE-2 2228 1.5 3 3 3   3.5 14 46 -2 0 5
6 TG Sokól -EXTRANS Sedziszów Mlp 2237 1 1.5 2.5 2 2.5   9.5 28 -14 0 6

 

 

POL/TC20 20. Polish Team Championship board 1
Rated Score Place
1 POL 420957 SIM Pierzak, Rafael 2499 "HetMaN Szopienice" Katowice 6.5 1
2 POL 421422   Nogal, Jan 2338 ROTMISTRZ Grudziadz 6 2
3 POL 420755   Stefaniak, Tomasz 2180 KIELCE-2 5.5 3
4 POL 429028 IM Walczak, Piotr 2460 KIELCE-1 5.5 4
5 POL 421350   Łucki, Stanisław 2312 GOSTMAT 83 Gostynin 5.5 5
6 POL 421243   Broniek, Mariusz Maciej 2352 TG Sokól -EXTRANS Sedziszów Mlp 0 6

   

 
POL/TC20 20. Polish Team Championship board 2
Rated Score Place
1 POL 420712 SIM Szczepankiewicz, Dariusz 2452 "HetMaN Szopienice" Katowice 7 1
2 POL 421202 IM Złotkowski, Arkadiusz 2376 KIELCE-1 5 2
3 POL 421200   Sanner, Zdzisław 2215 ROTMISTRZ Grudziadz 4.5 3
4 POL 420463   Brzoza, Mirosław 2254 KIELCE-2 3.5 4
5 POL 421390   Kołodziejski, Marcin 2238 TG Sokól -EXTRANS Sedziszów Mlp 3 5
6 POL 421384   Grochowski, Mariusz 2277 GOSTMAT 83 Gostynin 1 6

 

POL/TC20 20. Polish Team Championship board 3
Rated Score Place
1 POL 420672   Kolanek, Roman 2232 GOSTMAT 83 Gostynin 5.5 1
2 POL 421124   Nowakowski, Mirosław 2412 "HetMaN Szopienice" Katowice 5 2
3 POL 421428   Szymański, Robert 2372 KIELCE-1 5 3
4 POL 421230   Korkus, Marcin 2249 KIELCE-2 4 4
5 POL 421421   Kraiński, Jarosław 2229 ROTMISTRZ Grudziadz 4 5
6 POL 421151   Mroczek, Jacek 2237 TG Sokól -EXTRANS Sedziszów Mlp 3.5 6

 

 POL/TC20 20. Polish Team Championship board 4
Rated Score Place
1 POL 421333   Kukuła, Paweł 2149 ROTMISTRZ Grudziadz 5 1
2 POL 420249   Pietrzak, Janusz 2307 "HetMaN Szopienice" Katowice 4 2
3 POL 420852   Sokolik, Bogdan 2371 KIELCE-1 4 3
4 POL 420364   Kurowski, Andrzej 2123 TG Sokól -EXTRANS Sedziszów Mlp 3 4
5 POL 421220   Wernikiewicz, Zbigniew 2247 GOSTMAT 83 Gostynin 2 5
6 POL 420285   Chomicki, Henryk 2229 KIELCE-2 1 6