Przejdź do głównej części

Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych

adminek 07 Maj 2010 3:46

     3 maja w siedzibie naszego klubu na Hallera odbyły się Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych P-5 o Puchar Prezydenta Miasta. Turniej był bardzo silny, grało aż 5 arcymistrzów! Klasą dla siebie okazał się GM Bartosz Soćko, który zdobył 100% punktów(15/15)! Drugi był Gość z Białorusi IM Stupak Kirill(12,5/15), a trzeci GM Kamil Mitoń(11,5/15).

 

Zdjęcia z imprezy można obejrzeć w galerii.

Wyniki w całym artykule lub na stronie.

 

Galeria zdjęć:

 

Strona turnieju: 

Wyniki – runda 15

 


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1 GM Socko, Bartosz POL 2637 2637 15.0 122.00 141.50 15 120.0
2 5 IM Stupak, Kirill BLR 2488 2488 12.5 121.00 142.50 11 98.0
3 2 GM Mitoń, Kamil POL 2581 2581 11.5 122.50 144.50 11 97.0
4 3 GM Heberla, Bartłomiej POL 2532 2532 11.0 121.50 144.00 10 86.0
5 4 GM Podolchenko, Evgeniy BLR 2523 2523 10.5 124.50 146.50 10 87.0
6 6 GM Socko, Monika POL 2465 2465 10.5 123.00 145.00 10 85.0
7 7 FM Bulski, Krzysztof POL 2417 2417 10.0 121.50 143.00 10 86.0
8 9 FM Markiewicz, Jacek POL 2314 2314 9.5 120.00 141.50 9 82.5
9 20 I++ Sroka, Janusz POL 2114 2114 9.0 110.00 131.50 9 76.0
10 21 WFM Guzik, Jolanta POL 2112 2112 9.0 99.00 115.50 9 69.0
11 26 I+ Wiewiora, Eneasz POL 2042 2042 8.5 111.00 129.50 8 71.5
12 11 FM Shilov, Sergej UKR 2219 2219 8.5 110.50 129.50 7 72.5
13 14 k Gałyga, Zbigniew POL 2169 2169 8.5 110.00 128.50 7 75.0
14 18 k Dzierżak, Bogusław POL 2133 2133 8.5 108.50 129.50 8 73.0
15 27 I++ Polok, Kacper POL 2039 2039 8.5 108.50 126.50 8 71.0
16 12 k Masternak, Aleksander POL 2214 2214 8.5 107.50 128.50 8 70.0
17 30 I Karcz, Bartłomiej POL 1988 1988 8.5 105.00 120.50 8 67.0
18 8 IM Kruszyński, Włodzimierz POL 2314 2314 8.5 103.00 124.00 8 67.0
19 29 k+ Skrzypczak, Anna POL 2024 2024 8.5 102.00 118.00 8 67.5
20 17 I++ Turlej, Łukasz POL 2137 2137 8.5 98.50 115.50 8 66.0
21 16 k Kwiecień, Zbigniew POL 2157 2157 8.5 93.50 108.00 8 60.5
22 15 I++ Surman, Martin POL 2168 2168 8.0 111.50 130.50 8 72.0
23 32 I Lapaj, Mateusz POL 1926 1926 8.0 110.50 127.50 5 72.0
24 10 FM Tworuszka, Michał POL 2269 2269 8.0 107.00 124.50 6 73.5
25 25 I Kielar, Maciej POL 2055 2055 8.0 102.00 116.00 7 66.0
26 13 k Szromba, Krzysztof POL 2181 2181 8.0 96.00 111.00 8 63.0
27 23 I Pawłowski, Reinhold POL 2077 2077 8.0 93.00 109.50 8 63.0
28 54 III Guła, Grzegorz POL 0 1600 8.0 89.50 99.00 8 54.0
29 35 II Kozioł, Kamil POL 1856 1856 8.0 89.00 105.00 8 52.0
30 22 I++ Niedzwiedz, Marek POL 2088 2088 7.5 106.00 127.00 7 71.5
31 28 I Paczkowski, Adam POL 2039 2039 7.5 104.50 121.00 7 69.0
32 31 I Polok, Rafał POL 1981 1981 7.5 102.50 113.00 7 62.0
33 19 m Kupczyk, Edyta POL 2121 2121 7.5 99.00 117.00 7 63.0
34 41 II Dzierżak, Radosław POL 1608 1608 7.5 92.50 107.50 6 55.0
35 53 III Beczała, Paweł POL 0 1600 7.5 92.00 106.50 7 51.0
36 47 II Walter, Szymon POL 0 1800 7.0 103.50 118.50 7 61.0
37 38 II Wilk, Piotr POL 1695 1695 7.0 101.00 117.50 7 58.0
38 36 I Richter, Bronisław POL 1834 1834 7.0 99.50 115.50 7 54.0
39 39 II Kurcius, Ewa POL 1644 1644 7.0 99.50 115.50 6 58.5
40 34 I Gałyga, Jozef POL 1874 1874 7.0 99.00 116.50 6 56.5
41 33 I Brożek, Łukasz POL 1883 1883 7.0 97.50 118.50 7 59.0
42 52 III Wielek, Thomas POL 0 1600 7.0 93.00 105.00 6 53.5
43 37 II Polok, Robert POL 1805 1805 7.0 87.50 100.00 6 47.5
44 43 II Wieczorek, Sandra POL 1463 1463 7.0 86.00 95.50 6 44.0
45 51 III Kudełko, Adam POL 0 1600 7.0 76.00 84.50 6 47.5
46 45 I Kolodziej, Lukasz POL 0 2000 6.5 107.50 123.50 6 66.5
47 24 I+ Kuciel, Wladyslaw POL 2066 2066 6.5 100.00 117.50 6 59.0
48 48 II Mazur, Bartłomiej POL 0 1800 6.5 99.00 112.50 6 57.5
49 42 II Konopacka, Martyna POL 1600 1600 6.5 86.00 97.50 6 49.5
50 49 II Łapaj, Monika POL 0 1600 6.5 81.00 89.50 5 41.5
51 55 III Piecha, Agnieszka POL 0 1400 6.5 70.50 78.50 6 41.5
52 40 II Kosmala, Mateusz POL 1639 1639 6.0 92.00 101.00 6 51.0
53 44 II Cieślak, Wiktoria POL 1381 1381 6.0 90.00 99.50 6 47.0
54 64   Waszek, Janusz POL 0 1000 6.0 89.00 103.00 5 48.5
55 46 II Wadowski, Tomasz POL 0 1800 6.0 80.50 89.00 6 43.0
56 58 IV Sowa, Michał POL 0 1400 6.0 76.50 85.00 6 42.0
57 50 II Sowa, Dorota POL 0 1600 5.5 73.50 82.00 5 39.5
58 60 V Kudełko, Krzysztof POL 0 1200 5.5 73.00 80.50 5 36.0
59 56 III Kowacz, Agnieszka POL 0 1400 5.0 72.50 80.50 3 36.5
60 62 V Kapica, Przemysław POL 0 1200 5.0 71.50 80.00 5 38.0
61 57 IV Wadowski, Przemysław POL 0 1400 5.0 69.50 77.50 5 37.0
62 59 IV Grefkowicz, Julianna POL 0 1250 3.0 72.50 81.00 3 21.0
63 61 V Jurczak, Aleksander POL 0 1200 1.0 75.50 84.00 1 11.0
64 63   Brzęk, Jakub POL 0 1000 0.0 74.00 82.50 0 0.0