Przejdź do głównej części

V Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2009

adminek 20 Lip 2009 11:06

W dniach 14-19.07 odbył się V Międzynarodowy Turniej Szachowy Pszczyna 2009. I miejsce zajął rutynowany zawodnik zza wschodniej granicy – IM Vitalij Koziak, II był nasz reprezentant

GM Bartłomiej Heberla, III miejsce zajął m Tadeusz Juroszek. Nasz junior – Bartłomiej Karcz zajął bardzo dobre 19 miejsce i zdobył swoją pierwszą normę kandydacką – Gratulujemy!

 

Oficjalna strona z wynikami:

http://www.chessarbiter.to.pl/turnieje/t_1414/

 

Wyniki można zobaczyć w całym artykule.

 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z.
1
2
IM
KOZIAK, Vitali
UKR
2451
2451
ZELMER Rzeszów
7.0
42.50
54.00
5
   
2
1
GM
HEBERLA, Bartłomiej
POL
2536
2536
KSz HetMaN Szopienice Katowice
6.5
41.00
52.50
4
   
3
6
m
JUROSZEK, Tadeusz
POL
2374
2374
KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
6.5
41.00
52.00
4
   
4
3
IM
MIKRUT, Dariusz
POL
2400
2400
TKKF Drogowiec Kraków
6.5
40.50
52.00
4
   
5
5
FM
WAŁACH, Marcin
POL
2384
2384
KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny
6.5
39.00
50.00
5
   
6
9
FM
MULET, Piotr
POL
2326
2326
TMS Roszada Gliwice
6.5
37.50
47.50
5
   
7
8
IM
JAWORSKI, Mirosław
POL
2363
2363
KSz Silesia Racibórz
6.0
38.50
49.00
3
   
8
14
k+
PIESIK, Piotr
POL
2209
2209
UKS Hetman Częstochowa
6.0
38.00
48.50
5
   
9
10
I++
PAŹDZIORA, Michał
POL
2248
2248
LKS Pasjonat Dankowice
6.0
37.00
46.50
4
   
10
12
WIM
WOREK, Joanna
POL
2232
2232
JKSz MCKiS Jaworzno
6.0
36.50
47.00
5
   
11
7
IM
KALININ, Oleg
UKR
2373
2373
LKS Pasjonat Dankowice
6.0
36.00
46.00
5
   
12
13
k
SZUMILAS, Paweł
POL
2218
2218
ASSz Miedź Legnica
6.0
35.00
42.00
5
   
13
17
k
OSIPOW, Nikołaj
POL
2179
2179
KSz HetMaN Szopienice Katowice
6.0
29.00
38.00
5
   
14
4
FM
MOTYKA, Michał
POL
2396
2396
LKS Pasjonat Dankowice
5.5
39.50
50.50
5
   
15
15
k
GOLA, Karol
POL
2195
2195
KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
5.5
35.00
46.00
5
   
16
28
I
REMEZ, Serhiy
UKR
1983
1983
Tarnopol
5.5
33.50
43.00
5
   
17
27
I++
NOGA, Józef
POL
1995
1995
IKSz Tęcza Tarnowskie Góry
5.5
31.50
40.00
5
   
18
11
FM
SEIFERT, Henryk
POL
2235
2235
GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl.
5.5
31.00
39.00
4
   
19
51
II
KARCZ, Bartłomiej
POL
1836
1836
KSz HetMaN Szopienice Katowice
5.0
40.50
51.00
4
   
20
18
k
SUKHIMSKI, Vladimir
UKR
2125
2125
Tarnopol
5.0
36.50
47.00
4
   
21
22
I+
WIEWIORA, Eneasz
POL
2056
2056
PSSz Pszczyna
5.0
35.00
45.50
3
   
22
20
k
KASPRZYK, Tomasz
POL
2087
2087
Katowice
5.0
34.00
44.00
4
   
23
54
I
KUBICA, Kamil
POL
1751
1751
KSz HetMaN Szopienice Katowice
5.0
34.00
42.50
4
   
24
46
II+
WARUGA, Michał
POL
1882
1882
GKS Gwarek Ornontowice
5.0
32.75
41.25
5
   
25
33
II+
SZUSTEROWSKI, Radosław
POL
1969
1969
ChTS Chorzów
5.0
31.00
41.50
4
   
26
23
WFM
WESOŁOWSKA, Hanna
POL
2044
2044
GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl.
5.0
31.00
40.50
4
   
27
48
I
LATOCHA, Aleksander
POL
1867
1867
KSz HetMaN Szopienice Katowice
5.0
26.50
33.00
5
   
28
36
I++
TEMEL, Jan
POL
1962
1962
SSz Pion Łodygowice
5.0
25.00
32.00
5
   
29
16
k
SZCZYRBA, Daniel
POL
2182
2182
ChTS Chorzów
4.5
35.50
45.00
4
   
30
34
I
KACZMAREK, Aleksander
POL
1967
1967
MKS Śląsk Zabrze
4.5
34.00
43.50
3
   
31
35
k
BŁASIAK, Mirosław
POL
1965
1965
AKS Mikołów
4.5
32.50
41.00
4
   
32
43
II
WOŹNIAK, Dawid
POL
1894
1894
UKS SP1 JEDYNKA TYCHY
4.5
32.50
41.00
4
   
33
32
I
BORYS, Jacek
POL
1972
1972
PSSz Pszczyna
4.5
30.50
39.50
4
   
34
24
I
NOWAK, Maciej
POL
2036
2036
SSz Pion Łodygowice
4.5
30.50
39.00
4
   
35
21
I+
WIĘCEK, Paweł
POL
2070
2070
PSSz Pszczyna
4.5
28.50
37.00
4
   
36
60
II
ORŁOWSKI, Adrian
POL
1506
1506
UKS Hetman Częstochowa
4.5
26.00
34.50
3
   
37
19
I++
ŚLĘZAK, Robert
POL
2122
2122
UKS SP1 JEDYNKA TYCHY
4.0
33.50
42.50
3
   
38
37
I+
ULRYCH, Wojciech
POL
1962
1962
SSz Pion Łodygowice
4.0
33.00
43.00
2
   
39
39
I
GALYGA, Józef
POL
1956
1956
AKS Mikołów
4.0
32.50
42.00
2
   
40
50
k
SOŁEK, Zenon
POL
1845
1845
Katowice
4.0
32.50
41.00
3
   
41
29
I++
PIPAŁA, Janusz
POL
1977
1977
MDK Bochnia
4.0
30.50
39.00
4
   
42
45
II+
JAWOREK, Mirosław
POL
1885
1885
KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
4.0
30.00
36.50
4
   
43
41
I
SOWA, Bernard
POL
1917
1917
UKS Mat Zabrze-Grzybowice
4.0
28.00
37.00
2
   
44
62
II
JOPEK, Krzysztof
POL
0
1800
Sosnowiec
4.0
27.50
35.50
1
   
45
55
II
SZUSTEROWSKI, Przemysław
POL
1750
1750
ChTS Chorzów
4.0
26.50
34.00
3
   
46
31
I+
SADOWSKI, Krzysztof
POL
1974
1974
KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
4.0
26.00
31.50
4
   
47
49
I++
WALAS, Aleksandra
POL
1862
1862
Kamienna Góra
3.5
32.00
41.00
1
   
48
53
II
REICHERT, Jakub
POL
1760
1760
UKS SP1 JEDYNKA TYCHY
3.5
29.50
37.00
2
   
49
56
II
BOGUSZ, Tomasz
POL
1744
1744
SSz Pion Łodygowice
3.5
28.00
36.00
3
   
50
30
I++
SZNEIDER, Kazimierz
POL
1974
1974
UM Wodzisław Śląski
3.5
27.50
36.00
2
   
51
44
I
TOMANEK, Jerzy
POL
1890
1890
PSSz Pszczyna
3.5
27.00
35.50
3
   
52
42
I
FRĄCZEK, Lesław
POL
1908
1908
Katowice
3.5
27.00
34.50
2
   
53
38
I
GROMADA, Andrzej
POL
1957
1957
KS Unia Bieruń Stary
3.0
28.50
37.00
3
   
54
63
II
ANDRZEJEWSKI, Paweł
POL
0
1800
UMKS Na Pięterku Poznań
3.0
27.00
35.50
1
   
55
25
k
CZERNICKI, Bogdan
POL
2034
2034
TKKF Drogowiec Kraków
3.0
26.50
35.50
1
   
56
40
I
BUCHOWSKI, Adam
POL
1947
1947
AKS Mikołów
3.0
26.50
35.50
1
   
57
59
III
KOSTRZEWSKI, Jakub
POL
1606
1606
UKS 21 Podlesie
3.0
24.00
31.75
2
   
58
47
I
TCHÓRZEWSKI, Kazimierz
POL
1872
1872
DORS Ruda Śl.
3.0
21.00
26.00
2
   
59
58
II
KURCIUS, Ewa
POL
1645
1645
UKS 21 Podlesie
2.5
25.50
31.50
2
   
60
57
II
SZCZECINA, Kamil
POL
1712
1712
ChTS Chorzów
2.5
24.00
29.50
2
   
61
52
I
KOSTOWSKI, Andrzej
POL
1810
1810
DORS Ruda Śl.
2.0
21.50
27.00
1
   
62
64
II
ANDRZEJEWSKI, Tomasz
POL
0
1800
UMKS Na Pięterku Poznań
1.0
25.50
34.00
0