Przejdź do głównej części

Liga Okręgowa Juniorów 2009

adminek 18 Maj 2009 9:18

W roku 2009 w Lidze okręgowej juniorów brały udział dwie nasze drużyny. Pierwsza zajęła niezłe 4 miejsce w składzie:

 

1 1140973 II Karcz, Bartłomiej 1799 1799 1993-11-19              
2 1146360 II+ Kubica, Kamil 1653 1653 1994-02-12 1 1 1 = 1 1 = 1 1
3 0 III Kochaniak, Jakub 0 1600 1991-09-28       1 1 0 0 = 0
4 1159976 III Marciniszyn, Jakub 0 1600 1996-08-25     = 1 1 = 1 = 1
5 0 III Jobda, Rafał 0 1600 2002-02-20       = 1 0 1 0 1
6 1152440 IV Wrzoł, Szymon 0 1400 1998-01-23 1 0 0            
7 0 IV Sowa, Michał 0 1400 1996-12-13 1 + 0            
8 1153404 III Sowa, Dorota 0 1400 1992-04-09 1 1 1 1 1 1 1 1 =
9 0 IV Banasiak, Martyna 0 1400 1995-12-18       1 1 0 1 0 0
10 0 IV Grefkowicz, Julianna 0 1250 2000-11-29 1 0 0  

 

natomiast druga także dobre miejsce 17. 

 

Skład II drużyny:

 

1 1146408 III Horoń, Sebastian 0 1600 1993-12-02 = 1 = 1 0 1
2 1152181 III Jasiński, Jaromir 0 1600 1995-09-30 = 0 1 1 0 0 1 = 1
3 0 V Woźniak, Jarosław 0 1200 1997-02-21 0 0 1 1 0 0 = 0 1
4 0 V Łabędzki, Paweł 0 1200 1997-12-17 1 0 1 1 0 = = = 1
5 0   Breitkopf, Paulina 0 1000 1999-02-08 0 0 + 0 0 0 0 + 0
6 0 IV Zaskórska, Kinga 0 1400 1998-05-10 + 0 0 0 0 1 0 + 1

 

 

Oficjalna strona z wynikami: http://www.chessarbiter.to.pl/turnieje/td_69/index.html.

 

 

M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+ Sz.1
1 1 UKS Pałac Młodzieży III Katowice 1660 17.0 39.0 14;9;5;7;3;16;4;8; 5.0  
2 7 JKSz MCKiS III Jaworzno 1505 14.0 34.0 20;23;4;5;22;9;16; 4.5  
3 9 PSSz II Pszczyna 1479 14.0 32.0 22;20;16;5;2;3;11; 3.5  
4 2

HetMaN III Szopienice

1584 12.0 35.0 15;25;21;19;5; 6.0  
5 6 KŚ AZS III Politechniki Śląskiej Gliwice 1507 11.0 32.5 23;20;13;24;12; 7.0  
6 3 UKS SP1 Jedynka II Tychy 1578 11.0 32.0 12;2;4;11;19; 6.0  
7 5 MUKS Cieszyn 1518 10.0 31.0 18;19;13;17;3; 7.5  
8 4 MKSz IV Rybnik 1525 10.0 31.0 17;13;25;8;18; 5.0  
9 16 SILESIA II Racibórz 1320 10.0 28.5 21;11;19;4; 1.5  
10 8 KS CARBO III Gliwice 1498 10.0 27.0 24;7;12; 5.0  
11 13 Klub Szachowy Centrum Siemianowice 1380 10.0 25.0 26;23;25;17;20; 4.5  
12 11 UKS OGNISKO II Rydułtowy 1433 9.0 27.5 24;26;13;18; 3.5  
13 24 SKOCZEK I Czerwionka 1225 9.0 26.5 15;23;21;22; 2.5  
14 12 LGKS 38 Podlesianka II 1400 9.0 24.5 18;17;21;11; 2.5  
15 19 UKS HETMAN III Częstochowa 1315 9.0 24.0 6;12;18;22; 4.5  
16 25 POLONIA Poraj 1192 8.0 26.5 14;10;15; 7.0  
17 21

HetMaN KARLIK Szopienice

1308 8.0 24.0 6;14;10; 4.0  
18 17 GWAREK Ornontowice 1317 8.0 23.5 20;14;23; 6.5  
19 18 OLIMPIJCZYK II Mysłowice 1317 7.0 25.0 10;24;26; 1.0  
20 14 DIAGONALIA II Imielin 1354 7.0 24.0 22;23;15; 3.5  
21 20 ŚLĄSK Zabrze 1314 7.0 24.0 10;15;25; 7.5  
22 22 TMS ROSZADA Gliwice 1275 7.0 24.0 15;26;6; 5.5  
23 26 SKOCZEK II Czerwionka 1117 7.0 23.5 15;10; 3.0  
24 23 UKS AKME Kiepura Sosnowiec 1233 5.0 20.0 10;15; 2.0  
25 10 UKS MAT II Grzybowice 1433 4.0 21.5 14; 4.5  
26 15 ChTS SDK II Chorzów 1342 1.0 13.5   4.0