Przejdź do głównej części

SZACHOWE MISTRZOSTWA JAWORZNA P – 15

adminek 07 Maj 2009 11:44

Zakonczyly sie szachowe mistrzostwa Jaworzna. Nasz arcymistrz Bartlomiej Heberla niestety przegrana w ostatniej rundzie stracil pierwsze miejsce, jednak mimo przegranej zajal dobre 2 miejsce.

 

Oficjalna strona z wynikami: http://www.chessarbiter.to.pl/turnieje/t_1401/.

 

 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank. Klub Pkt. MBch Bch. Jun.
1
2
IM
CZAKON, Jakub
POL
2493
2493
JKSz MCKiS Jaworzno
7.5
42.00
53.00
 
2
1
GM
HEBERLA, Bartłomiej
POL
2524
2524
KSz HetMaN Szopienice Katowice
7.0
41.00
53.50
 
3
3
m
SOPUR, Lech
POL
2425
2425
PTSz Płock
7.0
37.50
48.50
 
4
17
k+
STACHAŃCZYK, Jacek
POL
2162
2162
JKSz-MCKiS Jaworzno
7.0
37.50
45.00
 
5
14
WIM
MATRAS-CLEMENT, Agnieszka
POL
2204
2204
MKSz Rybnik
6.5
39.00
50.50
 
6
6
FM
GUMUŁA, Daniel
POL
2330
2330
JKSz-MCKiS Jaworzno
6.5
37.50
48.00
 
7
19
WFM
GUZIK, Jolanta
POL
2113
2113
JKSz-MCKiS Jaworzno
6.5
37.00
47.50
 
8
13
WIM
WOREK, Joanna
POL
2264
2264
JKSz-MCKiS Jaworzno
6.0
39.50
50.50
 
9
11
I++
SADZIKOWSKI, Daniel
POL
2280
2280
UKS SP 8 Chrzanów
6.0
37.50
49.00
18 lat
10
8
FM
MULET, Piotr
POL
2295
2295
TMS Roszada Gliwice
6.0
36.00
47.00
 
11
4
FM
BULSKI, Krzysztof
POL
2389
2389
KSz HetMaN Szopienice Katowice
5.5
42.50
55.00
 
12
7
FM
KUZIOŁA, Mateusz
POL
2327
2327
GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl.
5.5
41.00
52.50
 
13
16
WFM
LEKS, Hanna
POL
2174
2174
Polonia Trade Trans Warszawa
5.5
39.50
50.50
 
14
10
WIM
SZCZEPKOWSKA-HOROWSKA, Karina
POL
2288
2288
MKSz Rybnik
5.5
39.00
50.00
 
15
12
k
GBYL, Andrzej
POL
2270
2270
KKSz Kraków
5.5
36.00
46.50
 
16
5
IM
PINKAS, Karol
POL
2330
2330
JKSz-MCKiS Jaworzno
5.5
35.00
46.00
 
17
20
I+
WIEWIÓRA, Eneasz
POL
2087
2087
PSSz Pszczyna
5.5
33.00
43.00
18 lat
18
24
I++
ŁABĘDŹ, Patrycja
POL
1992
1992
JKSz-MCKiS Jaworzno
5.5
32.50
43.00
18 lat
19
9
IM
SZYMCZAK, Zbigniew
POL
2290
2290
Rotmistrz MAT Premium Grudziądz
5.0
39.00
50.00
 
20
27
I
SIEDLIŃSKI, Piotr
POL
1935
1935
JKSz-MCKiS Jaworzno
5.0
37.00
44.50
18 lat
21
18
FM
JACKO, Vladimir
SVK
2137
2137
Presov
5.0
36.00
46.00
 
22
22
I
KARWETA, Jan
POL
2042
2042
JKSz MCKiS Jaworzno
5.0
35.50
46.00
 
23
15
k
ZOWADA, Kazimierz
POL
2192
2192
JKSz MCKiS Jaworzno
5.0
34.50
45.00
 
24
21
I
PACZKOWSKI, Adam
POL
2050
2050
ChTS Chorzów
5.0
34.00
44.00
 
25
26
I
GAŁYGA, Józef
POL
1944
1944
Tychy
5.0
32.50
41.00
 
26
28
I
SADZIKOWSKI, Marian
POL
1906
1906
UKS SP 8 Chrzanów
5.0
32.00
40.00
 
27
31
II
GABRYŚ, Sebastian
POL
1871
1871
JKSz-MCKiS Jaworzno
5.0
30.50
40.50
 
28
35
II
RUDOL, Maurycy
POL
1646
1646
JKSz-MCKiS Jaworzno
5.0
29.00
37.50
14 lat
29
29
I++
NIEŚPIELAK, Kamila
POL
1889
1889
JKSz-MCKiS Jaworzno
5.0
29.00
35.50
 
30
46
III
ERDMANN, Krzysztof
POL
0
1600
JKSz-MCKiS Jaworzno
5.0
27.00
34.50
12 lat
31
33
I
TIKHONOV, Valeri
RUS
1819
1819
Kraków
5.0
24.50
33.00
 
32
38
II
MAZUR, Bartłomiej
POL
0
1800
KSz HetMaN Szopienice Katowice
4.5
30.00
38.00
12 lat
33
30
I
BARTOSIK, Joanna
POL
1872
1872
JKSz-MCKiS Jaworzno
4.5
29.50
39.00
 
34
25
I
KAWALA, Maciej
POL
1953
1953
Arcymajstry Jaworzno
4.5
28.00
37.00
 
35
32
I++
WALAS, Aleksandra
POL
1862
1862
GKSz POLFA Grodzisk Mazowiecki
4.0
33.00
43.50
 
36
45
III
OLEJ, Dariusz
POL
0
1600
Arcymajstry Jaworzno
4.0
33.00
43.50
 
37
36
II
DROP, Szymon
POL
1446
1446
UKS SP 8 Chrzanów
4.0
32.00
41.50
12 lat
38
49
III
KURZOK, Zenon
POL
0
1600
ChTS Chorzów
4.0
31.50
39.50
 
39
41
II
LIPKA, Jan
POL
0
1800
JKSz-MCKiS Jaworzno
4.0
31.00
39.50
 
40
40
II
JOPEK, Krzysztof
POL
0
1800
Sosnowiec
4.0
30.50
39.00
 
41
47
III
SZOEN, Kamil
POL
0
1600
JKSz-MCKiS Jaworzno
4.0
30.50
38.00
12 lat
42
37
I
MAZUR, Anna
POL
0
1800
KSz HetMaN Szopienice Katowice
4.0
30.00
39.50
14 lat
43
43
II
RUDOL, Maria
POL
0
1600
JKSz-MCKiS Jaworzno
4.0
29.50
37.00
10 lat
44
52
IV
HOMBEK, Mariusz
POL
0
1400
Dom Kultury Wisła
4.0
26.00
33.00
14 lat
45
54
IV
NOWAK, Mateusz
POL
0
1400
JKSz-MCKiS Jaworzno
4.0
22.75
29.25
10 lat
46
34
I
ŁAPAJ, Mateusz
POL
1796
1796
JKSz-MCKiS Jaworzno
3.5
32.50
42.50
14 lat
47
48
III
GRELA, Stanisław
POL
0
1600
Czeladź
3.5
27.50
35.50
 
48
42
II
RUDOL, Matylda
POL
0
1600
JKSz-MCKiS Jaworzno
3.5
27.50
34.50
12 lat
49
53
IV
GUZIK, Tomasz
POL
0
1400
JKSz-MCKiS Jaworzno
3.5
25.00
31.50
8 lat
50
39
II
WADOWSKI, Tomasz
POL
0
1800
JKSz-MCKiS Jaworzno
3.5
23.00
29.00
12 lat
51
23
II
DUDKA, Janusz
POL
1997
1997
BĘDZIN
3.0
31.50
40.25
 
52
44
III
STAROŃ, Mateusz
POL
0
1600
UKS SP 8 Chrzanów
3.0
29.00
35.50
10 lat
53
56
IV
KOWACZ, Agnieszka
POL
0
1250
JKSz-MCKiS Jaworzno
3.0
27.50
35.50
12 lat
54
59
 
LEKS, Piotr
POL
0
1000
Orzesze
3.0
26.50
33.00
 
55
51
III
PLUTA, Natalia
POL
0
1400
JKSz-MCKiS Jaworzno
3.0
24.50
32.00
10 lat
56
55
IV
PLUTA, Mateusz
POL
0
1400
JKSz-MCKiS Jaworzno
3.0
24.00
30.50
10 lat
57
50
III
KUCHARSKA, Honorata
POL
0
1400
UKS SP 8 Chrzanów
3.0
21.50
28.00
8 lat
58
62
 
ZAPRZAŁKA, Grzegorz
POL
0
1000
JKSz-MCKiS Jaworzno
2.0
28.00
35.75
 
59
57
V
HOMBEK, Marcin
POL
0
1200
Dom Kultury Wisła
2.0
23.50
30.00
8 lat
60
60
 
CHŁAPEK, Barbara
POL
0
1000
JKSz MCKiS Jaworzno
2.0
23.00
29.50
10 lat
61
58
V
WADOWSKI, Przemysław
POL
0
1200
JKSz-MCKiS Jaworzno
2.0
22.00
28.50
8 lat
62
61
 
DUDA, Maciej
POL
0
1000
Czeladź
0.0
12.50
18.00
12 lat