Przejdź do głównej części

XII Memoriał szachowy im. Henryka Kowalczyka

adminek 07 Maj 2009 11:57

W niedzielę 3 maja odbył się już po raz XII Memoriał im.Henryka Kawelczyka w Blachownii. Krzysztof Bulski zajął niezłe 3 miejsce pokonując w ostatniej rundzie naszego najmłodszego arcymistrza Dariusza Świercza. Dobrze wypadł też drugi z naszych reprezentantów – Konrad Graczyk, który zajął 5 miejsce

 

Oficjalna strona z wynikami: http://www.chessarbiter.to.pl/turnieje/t_826/final_standings&9.html.

 

 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z.
1
2

IM
MIKRUT, Dariusz
POL
2394
2394
TKKF Drogowiec Kraków
8.0
43.50
55.50
7
2
4

m
BRZESKI, Maciej
POL
2359
2359
MKS Polonia Trade Trans Warszawa
7.5
43.50
54.50
6
3
3

FM
BULSKI, Krzysztof
POL
2389
2389
KSz HetMaN Szopienice Katowice
7.5
41.00
52.00
7
4
5

FM
GUMUŁA, Daniel
POL
2351
2351
JKSz MCKiS Jaworzno
7.0
42.00
54.50
6
5
13

II
GRACZYK, Konrad
POL
1907
1907
KSz HetMaN Szopienice Katowice
7.0
37.50
48.00
7
6
1

GM
ŚWIERCZ, Dariusz
POL
2492
2492
KSz Polonia Wrocław
6.5
44.00
56.50
6
7
8

k+
STACHAŃCZYK, Jacek
POL
2163
2163
JKSz MCKiS Jaworzno
6.5
41.00
52.50
6
8
6

k
KLEKOWSKI, Maciej
POL
2269
2269
UKS Hetman Częstochowa
6.5
40.00
52.00
6
9
45

II
ZYCHOWSKI, Marek
POL
0
1800
LKS Gol-Start Częstochowa
6.0
42.50
53.50
6
10
12

II+
SZUSTEROWSKI, Radosław
POL
1929
1929
ChTS Chorzów
6.0
38.00
49.50
6
11
35

II
PRZENIOSŁO, Zbigniew
POL
0
1800
LKS Gol-Start Częstochowa
6.0
38.00
48.00
6
12
7

FM
KOĆWIN, Bartosz
POL
2260
2260
Częstochowa
6.0
37.50
47.50
6
13
22

I
WOLNIACZYK, Daria
POL
1628
1628
UKS Piątka Wieluń
6.0
37.00
48.00
6
14
10

k
KOZIEŁ, Ryszard
POL
2025
2025
Częstochowa
6.0
36.50
48.50
5
15
26

k
KIERES, Tadeusz
POL
0
2200
Kielce
6.0
36.50
47.00
5
16
27

k
WOŁEK, Krzysztof
POL
0
2200
Częstochowa
6.0
36.50
46.50
6
17
9

I
USATIUK, Igor
UKR
2061
2061
Pajęczno
6.0
36.50
45.50
5
18
25

k
BĄBEL, Waldemar
POL
0
2200
Częstochowa
6.0
36.00
45.00
6
19
24

m
BRZÓZKA, Stefan
POL
0
2300
Częstochowa
6.0
35.50
44.50
5
20
18

I
GRACZYK, Natalia
POL
1741
1741
KSz HetMaN Szopienice Katowice
6.0
33.50
44.00
6
21
29

I
WARTA, August
POL
0
2000
Myszków
6.0
31.00
41.50
6
22
39

II
STRĄCZYŃSKI, Marek
POL
0
1800
Częstochowa
5.5
44.00
52.00
5
23
14

I
GRACZYK, Damian
POL
1861
1861
KSz HetMaN Szopienice Katowice
5.5
39.00
51.00
5
24
60

III
KUZIOROWICZ, Adam
POL
0
1600
Poczesna
5.5
34.50
42.00
5
25
31

II+
TARASEK, Bogdan
POL
0
1800
DORS Ruda Śląska
5.5
34.00
43.00
5
26
49

II
HOFMAN, Włodzimierz
POL
0
1800
Hutki
5.5
31.00
40.00
5
27
17

II
SZUSTEROWSKI, Przemysław
POL
1749
1749
ChTS Chorzów
5.5
31.00
39.50
5
28
28

I
DULIAS, Aleksander
POL
0
2000
Częstochowa
5.0
37.50
46.50
4
29
37

II
SKRZYPCZYK, Janusz
POL
0
1800
Częstochowa
5.0
36.00
46.50
4
30
65

IV
MIELCZAREK, Tomasz
POL
0
1400
UKS Hetman Częstochowa
5.0
35.50
45.50
5
31
11

k
KAWA, Bolesław
POL
2010
2010
Częstochowa
5.0
35.50
45.00
4
32
51

III
JAMROZIŃSKI, Jan
POL
0
1600
Częstochowa
5.0
34.00
44.00
4
33
46

II
MATUSZCZYK, Andrzej
POL
0
1800
Blachownia
5.0
33.50
42.00
5
34
43

II
ŚCIEBURA, Jan
UKR
0
1800
Grodzisko
5.0
33.00
43.00
5
35
58

III
WOLNIACZYK, Bartosz
POL
0
1600
UKS Piątka Wieluń
5.0
32.50
41.00
5
36
48

II
MICHALSKI, Mateusz
POL
0
1800
UKS Piątka Wieluń
5.0
32.00
42.00
5
37
68

DEREK, Zbigniew
POL
0
1000
MGOK Szczekociny
5.0
32.00
40.50
5
38
19

II
BAKALARCZYK, Jolanta
POL
1724
1724
UKS Piątka Wieluń
5.0
31.50
40.00
5
39
38

II
WÓJCIK, Stanisław
POL
0
1800
Częstochowa
5.0
30.00
39.50
5
40
41

II
GOLISZEK, Dariusz
POL
0
1800
Częstochowa
5.0
30.00
39.00
5
41
54

III
MIŚ, Adrian
POL
0
1600
UKS Piątka Wieluń
5.0
26.00
35.00
5
42
47

II
JOPEK, Krzysztof
POL
0
1800
Sosnowiec
4.5
38.00
48.50
4
43
82

SELIGA, Andrzej
POL
0
1000
Koszęcin
4.5
34.00
43.50
4
44
36

II
KONDZIOŁKA, Piotr
POL
0
1800
Katowice
4.5
32.50
41.00
4
45
21

II
SZCZERBAK, Stefan
POL
1639
1639
Częstochowa
4.5
31.00
42.00
4
46
79

ELJASIŃSKI, Jacek
POL
0
1000
Hutki
4.5
29.00
37.00
4
47
90

DUDA, Mateusz
POL
0
1000
Konopiska
4.5
28.50
37.50
4
48
40

II
KOŁODZIEJ, Janusz
POL
0
1800
Częstochowa
4.5
26.50
34.00
4
49
50

II
SYBIS, Iwona
POL
0
1600
KMKSz Victoria Kielce
4.5
26.00
35.50
3
50
44

II
KAWELCZYK, Zenon
POL
0
1800
H-Z Blachownia
4.5
23.00
30.00
4
51
83

SĄCZEK, Dariusz
POL
0
1000
Aleksandria
4.0
34.50
44.50
4
52
42

II
ZALEWSKI, Marian
POL
0
1800
Aleksandria
4.0
34.50
43.50
4
53
30

I
DULIAS, Jadwiga
POL
0
1800
Katowice
4.0
34.00
44.00
4
54
52

III
KAWECKI, Mateusz
POL
0
1600
Rędziny
4.0
34.00
43.00
4
55
72

BAWOR, Robert
POL
0
1000
UKS Hetman Częstochowa
4.0
31.50
40.50
4
56
78

ŁAPOK, Marek
POL
0
1000
LKS Sparta Lubliniec
4.0
31.00
39.50
4
57
75

PAWLETA, Rafał
POL
0
1000
Szczekociny
4.0
30.00
39.00
3
58
15

II
BIDZIŃSKI, Lesław
POL
1804
1804
LKS Sparta Lubliniec
4.0
28.50
36.00
4
59
16

II
BODASZEWSKI, Edward
POL
1797
1797
Siemianowice Śląskie
4.0
27.50
39.00
4
60
53

III
MAKIELAK, Hubert
POL
0
1600
UKS Piątka Wieluń
4.0
27.50
34.00
4
61
64

IV
WIECZOREK, Michał
POL
0
1400
UKS Piątka Wieluń
4.0
26.50
35.00
4
62
56

III
FERENC, Bogusław
POL
0
1600
Częstochowa
4.0
26.50
34.50
4
63
33

II
ŻUGAJ, Stanisław
POL
0
1800
Hutki
4.0
26.00
32.50
4
64
34

II
KAWELCZYK, Krzysztof
POL
0
1800
H-Z Blachownia
4.0
24.00
31.00
4
65
59

III
MAZUR, Mieczysław
POL
0
1600
Kusięta
4.0
23.00
30.50
4
66
32

II+
WÓJCIK, Piotr
POL
0
1800
Częstochowa
4.0
22.50
30.00
4
67
62

IV
BAKALARCZYK, Jakub
POL
0
1400
UKS Piątka Wieluń
4.0
20.00
26.50
4
68
61

III
MIELCZAREK, Joanna
POL
0
1400
UKS Hetman Częstochowa
3.5
32.00
41.00
3
69
76

BUCHENFELD, Adrian
POL
0
1000
Hutki
3.5
32.00
40.00
3
70
57

III
WACŁAWIK, Grzegorz
POL
0
1600
Częstochowa
3.5
27.50
36.00
3
71
86

SNARSKI, Bogusław
POL
0
1000
UKS Hetman Częstochowa
3.5
25.50
33.00
3
72
23

III
LENART, Franciszek
POL
1612
1612
Częstochowa
3.0
33.50
44.00
3
73
85

PŁUSKA, Michał
POL
0
1000
UKS Hetman Częstochowa
3.0
32.00
41.00
3
74
87

WAWRZYŃCZAK, Józef
POL
0
1000
Hutki
3.0
31.00
41.00
3
75
67

HOFMAN, Jan
POL
0
1000
Hutki
3.0
31.00
39.50
3
76
91

DAWIDOWSKI, Jarosław
POL
0
1000
Blachownia
3.0
30.00
37.00
2
77
20

I
GOSŁAWSKA, Cecylia
POL
1708
1708
LKS Sparta Lubliniec
3.0
28.00
38.00
3
78
55

III
SYBIS, Roman
POL
0
1600
Włoszczowa
3.0
27.50
35.00
3
79
80

RATAJ, Rafał
POL
0
1000
Konopiska
3.0
25.00
33.50
3
80
81

KICIŃSKI, Maciej
POL
0
1000
Blachownia
3.0
25.00
30.50
2
81
66

V
JASIŃSKI, Jan
POL
0
1200
UKS Piątka Wieluń
3.0
23.50
30.00
3
82
69

BARZAK, Bartosz
POL
0
1000
Blachownia
3.0
22.50
27.50
3
83
70

ŚWIĄTEK, Paweł
POL
0
1000
UKS Piątka Wieluń
3.0
21.50
28.00
3
84
77

BUKAŁA, Kacper
POL
0
1000
Blachownia
2.5
28.00
36.00
2
85
63

IV
MIELCZAREK, Tomasz Jr
POL
0
1400
UKS Hetman Częstochowa
2.5
25.00
32.00
2
86
74

BLOCHER, Krzysztof
POL
0
1000
Łódź
2.0
28.00
35.50
1
87
71

TUCZAPSKI, Bartłomiej
POL
0
1000
Blachownia
2.0
26.50
34.50
2
88
73

GAJEWSKI, Konrad
POL
0
1000
Blachownia
2.0
25.00
31.50
2
89
89

BAKALARCZYK, Zuzanna
POL
0
1000
UKS Piątka Wieluń
2.0
24.50
30.50
1
90
84

DAWIDOWSKA, Inez
POL
0
1000
Blachownia
1.0
23.00
30.00
0
91
92

KOWALSKI, Kacper
POL
0
1000
Blachownia
1.0
17.00
25.00
0
92
88

KOSIŃSKI, Kacper
POL
0
1000
Blachownia
0.0
3.50
10.50
0