Przejdź do głównej części

Turniej szachów szybkich Pszczyna

adminek 19 Kwi 2009 5:13

03.01.2009 Odbył się turniej szachów szybkich w Pszczynie. Startowało 4 naszych reprezentantów – poniżej zamieszczamy wyniki.

 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. filtr
1
2
FM
Kuziola, Mateusz
2325
2325
GKS Pniówek Pawłowice Śl.
8.0
42.50
54.50
2
3
FM
Mulet, Piotr
2303
2303
TMS Roszada Gliwice
7.5
42.50
55.50
3
16
I
Grygierczyk, Wojciech
1941
1941
UKS Pałac Młodzieży Katowice
7.0
41.00
52.50
4
15
k
Blasiak, Miroslaw
1951
1951
AKS Mikołów
7.0
36.00
44.50
5
12
I
Borys, Jacek
1966
1966
PSSz Pszczyna
6.5
42.50
54.00
6
1
FM
Wałach, Marcin
2407
2407
GÓRNIK-23 Czerwionka
6.5
41.00
53.00
7
7
I
Przemyk, Grzegorz
2066
2066
PSSz Pszczyna
6.5
34.00
43.00
8
36
I
Mencnarowski, Tomasz
0
2000
Pion Łodygowice
6.0
43.00
56.00
9
5
k
Banasik, Henryk
2121
2121
Strzybniczanka
6.0
39.50
52.00
10
4
I++
Surman, Martin
2155
2155
UKS Pałac Młodzieży Katowice
6.0
38.50
50.50
11
18
I
Tomanek, Jerzy
1890
1890
PSSz Pszczyna
6.0
36.50
48.00
12
41
II
Lyszcz, Mariusz
0
1800
Zamość
6.0
36.50
47.50
13
13
I
Polok, Rafal
1964
1964
HetMaN Szopienice Katowice
6.0
35.00
47.00
14
14
I
Kawala, Maciej
1953
1953
Jaworzno
6.0
34.50
45.00
15
19
I
Tchorzewski, Kazimierz
1854
1854
Dors Ruda Śląska
6.0
34.00
43.50
16
10
I
Stala, Grzegorz
1979
1979
Łazy
5.5
38.50
49.50
17
17
I
Galyga, Jozef
1906
1906
Tychy
5.5
37.50
47.50
60
18
28
II
Faron, Rafal
1707
1707
ChTS Chorzów
5.5
37.50
46.00
14
19
6
I+
Wiecek, Pawel
2100
2100
PSSz Pszczyna
5.5
34.50
44.50
20
29
II
Szczecina, Kamil
1686
1686
ChTS Chorzów
5.5
32.00
41.00
14
21
9
I++
Temel, Jan
1986
1986
Pion Łodygowice
5.5
31.50
40.50
22
25
II
Brzostowska, Katarzyna
1732
1732
Pion Łodygowice
5.5
29.00
38.50
60
23
37
II+
Tarasek, Bogdan
0
1800
Dors Ruda Śląska
5.0
40.50
49.50
24
8
I
Matuszczyk, Przemyslaw
2035
2035
MKSz Rybnik
5.0
39.50
50.50
25
22
II+
Smolka, Marcin
1837
1837
MKSz Rybnik
5.0
39.00
48.00
14
26
11
I
Obrocki, Dariusz
1970
1970
Żywiec
5.0
35.00
47.00
27
20
I
Kostowski, Andrzej
1846
1846
Dors Ruda Śląska
5.0
35.00
44.50
60
28
23
III
Klaptocz, Marcin
1780
1780
Bielsko- Biała
5.0
34.50
43.00
29
42
II
Stryjski, Kazimierz
0
1800
UNIA Bieruń St.
5.0
33.50
44.00
60
30
26
I+
Dziodzio, Angelika
1729
1729
MKSz Rybnik
5.0
33.50
41.50
14
31
27
Szymik, Antoni
1709
1709
Pion Łodygowice
5.0
33.00
40.50
60
32
38
II
Błażowski, Michał
0
1800
Tychy
5.0
32.00
42.00
60
33
75
Tomanek, Krzysztof
0
1000
Ćwikilice
5.0
31.50
41.00
34
51
III
Polok, Robert
0
1600
HetMaN Szopienice Katowice
5.0
31.50
40.50
35
30
II
Kaszok, Dawid
1683
1683
PSSz Pszczyna
5.0
30.00
38.50
36
48
III
Janulek, Dawid
0
1600
PSSz Pszczyna
5.0
30.00
37.00
14
37
43
II
Herok, Katarzyna
0
1600
PSSz Pszczyna
5.0
29.00
37.00
38
58
IV
Mulet, Mateusz
0
1400
PSSz Pszczyna
5.0
27.00
36.00
14
39
40
II
Kupczak, Antoni
0
1800
Żywiec
4.5
38.00
48.50
40
31
II
Pyclik, Blazej
1605
1605
PSSz Pszczyna
4.5
34.00
44.00
41
32
II
Olkuski, Tadeusz
1581
1581
Krakowski Klub Szachistów
4.5
30.50
40.50
42
47
III
Jania, Maksymilian
0
1600
PSSz Pszczyna
4.5
29.50
38.00
43
44
II
Herok, Michalina
0
1600
PSSz Pszczyna
4.5
25.50
32.50
44
35
III
Pychynski, Dominik
1425
1425
PSSz Pszczyna
4.0
34.00
44.00
14
45
69
Mucha, Marek
0
1000
PSSz Pszczyna
4.0
34.00
43.00
46
33
II+
Wiatr, Maria
1438
1438
PSSz Pszczyna
4.0
33.50
41.00
47
50
III
Marciniszyn, Jakub
0
1600
HetMaN Szopienice Katowice
4.0
31.50
40.00
14
48
78
Żelazko, Stanisław
0
1000
Bielsko- Biała
4.0
30.50
38.50
60
49
57
IV
Kurczyk, Jakub
0
1400
Drogomyśl
4.0
29.00
35.50
50
39
II
Kal, Mateusz
0
1800
PSSz Pszczyna
4.0
28.50
36.50
14
51
21
II+
Kaminski, Ludwik
1837
1837
PSSz Pszczyna
4.0
26.00
37.00
60
52
71
Mucha, Piotr
0
1000
PSSz Pszczyna
4.0
26.00
33.50
14
53
60
IV
Sobczak, Dawid
0
1400
Klub Olimpijczyka Mysłowice
4.0
26.00
33.50
14
54
53
III
Sobczak, Marta
0
1400
Klub Olimpijczyka Mysłowice
4.0
25.50
33.00
14
55
74
Sobczak, Marek
0
1000
Mysłowice
4.0
25.50
32.50
56
34
II
Kanach, Jerzy
1425
1425
Pion Łodygowice
3.5
32.50
41.00
60
57
72
Piwowarczyk, Franciszek
0
1000
Bielsko- Biała
3.5
32.50
41.00
60
58
49
III
Jobda, Rafał
0
1600
HetMaN Szopienice Katowice
3.5
30.00
38.50
14
59
24
II+
Korcz, Daniel
1742
1742
Jaworzno
3.5
29.50
37.50
60
52
III
Binkowska, Agata
0
1400
Strzybniczanka
3.5
29.00
37.50
14
61
55
IV
Binkowski, Tomasz
0
1400
Strzybniczanka
3.5
26.00
34.50
14
62
73
Sacha, Damian
0
1000
PSSz Pszczyna
3.5
24.00
30.50
14
63
54
IV
Balec, Marek
0
1400
Olkusz
3.5
18.50
26.50
14
64
77
Włosiak, Paweł
0
1000
PSSz Pszczyna
3.0
28.50
36.50
65
45
II
Kaszok, Weronika
0
1600
PSSz Pszczyna
3.0
28.00
35.50
14
66
65
V
Jurga, Karol
0
1200
PSSz Pszczyna
3.0
26.00
33.00
14
67
62
IV
Balec, Karolina
0
1250
Olkusz
3.0
25.50
33.50
14
68
70
Mucha, Paweł
0
1000
PSSz Pszczyna
3.0
24.50
31.00
14
69
59
IV
Pychyński, Marceli
0
1400
PSSz Pszczyna
3.0
24.00
30.50
14
70
46
II
Szotek, Agnieszka
0
1600
PSSz Pszczyna
3.0
23.50
31.00
71
61
IV
Rołka, Kinga
0
1400
PSSz Pszczyna
3.0
22.50
29.00
72
64
V
Bisok, Paweł
0
1200
Bąków
2.5
28.00
34.50
14
73
68
Miemczok, Wojciech
0
1000
Pszczyna
2.0
27.00
33.50
14
74
56
IV
Dziodzio, Dawid
0
1400
MKSz Rybnik
2.0
26.00
36.00
14
75
66
Josse, Rafał
0
1000
Pszczyna
2.0
25.50
32.50
76
76
Włosiak, Julia
0
1000
PSSz Pszczyna
2.0
23.00
29.00
14
77
63
IV
Rołka, Katarzyna
0
1250
PSSz Pszczyna
1.5
24.00
30.00
14
78
67
Josse, Wojciech
0
1000
Pszczyna
1.0
22.50
29.00
14