Przejdź do głównej części

Cracovia 2008/09

adminek 19 Kwi 2009 4:36

Niedawno zakończyła się Cracovia 2008/09.

Dwoje naszych reprezentantów – Edyta Kupczyk(m.97) i Krzysztof Bulski(m.29) nie wypadło najlepiej.

 

Oficjalna strona turnieju: http://www.cracoviachess.net/

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Chg
1
1
GM
Gajewski, Grzegorz
POL
2577
2577
AZS UMCS Lublin
7.5
43.50
54.50
2647
0.91
2
5
IM
Piorun, Kacper
POL
2472
2472
KSz Stilon Gorzów
7.0
42.00
54.00
2539
0.83
3
4
IM
Świercz, Dariusz
POL
2478
2478
KSz Polonia Wrocław
7.0
41.00
53.00
2574
1.19
4
21
m
Nurkiewicz, Maciej
POL
2379
2379
LKS Wrzos Miedzyborów
7.0
39.00
50.50
2548
2.11
5
3
GM
Shishkin, Vadim
UKR
2502
2502
 
7.0
38.00
47.75
2535
0.34
6
50
 
Kalvaitis, Sigitas
LTU
2230
2230
 
7.0
33.50
44.00
2454
2.79
7
8
IM
Sharapov, Evgeny
UKR
2427
2427
 
6.5
42.50
55.00
2517
1.11
8
12
m
Hnydiuk, Aleksander
POL
2403
2403
BKSz Prokonex Brzeg
6.5
37.00
47.00
2483
0.99
9
6
m
Orzech, Dominik
POL
2462
2462
KSz Odrodzenie Kożuchów
6.5
31.00
40.00
2416
-0.52
10
60
k
Smoła, Michał
POL
2204
2204
LKSz GCKiP Czarna
6.0
41.00
50.50
2439
3.04
11
2
GM
Malaniuk, Vladimir P
UKR
2534
2534
 
6.0
37.50
48.50
2472
-0.80
12
25
FM
Motyka, Michał
POL
2359
2359
 
6.0
37.50
47.00
2435
0.93
13
10
IM
Pedersen, Nicolai Vesterbaek
DEN
2417
2417
 
6.0
37.00
48.00
2422
0.00
14
18
IM
Czerwoński, Aleksander
POL
2391
2391
KSz Stilon Gorzów
6.0
35.00
45.50
2394
-0.04
15
19
m
Marszałek, Maciej
POL
2383
2383
AZS WSB Wrocław
6.0
34.00
44.00
2335
-0.60
16
24
m
Brzeski, Maciej
POL
2366
2366
MKS Polonia Warszawa
6.0
32.50
42.50
2357
-0.09
17
11
IM
D`Costa, Lorin A R
ENG
2411
2411
 
6.0
32.00
41.50
2346
-0.87
18
30
m
Nguyen, Piotr
POL
2327
2327
UKS Jedwabnik Milanówek
6.0
31.50
41.00
2343
0.18
19
48
k++
Paterek, Michal
POL
2235
2235
UKS MDK Radom
5.5
42.50
53.50
2455
2.78
20
27
IM
Aliavdin, Nikolai
BLR
2343
2343
Myslibórz
5.5
38.50
48.00
2412
0.87
21
67
I++
Zyśko, Jan
POL
2185
2185
KSz Polonia Wrocław
5.5
38.00
48.50
2413
2.87
22
36
k
Krzyżanowski, Marcin
POL
2280
2280
MKSz Rybnik
5.5
36.50
44.00
2362
1.05
23
9
IM
Lubczyński, Rafał
POL
2423
2423
KSz Polonia Wrocław
5.5
36.00
46.50
2352
-0.97
24
55
k+
Wcislo, Damian
POL
2219
2219
UKS Hetman Koronny Trzebinia
5.5
36.00
46.00
2370
1.95
25
20
m
Panocki, Adrian
POL
2381
2381
AKS Hetman-Politechnika Koszalińska
5.5
36.00
46.00
2341
-0.50
26
61
k
Klekowski, Maciej
POL
2201
2201
UKS HETMAN Częstochowa
5.5
35.00
45.00
2343
1.79
27
35
WIM
Majdan, Joanna
POL
2284
2284
AKS Hetman-Politechnika Koszalińska
5.5
35.00
44.50
2353
1.04
28
16
FM
Bobula, Mateusz
POL
2395
2395
MKSz Rybnik
5.5
34.50
45.00
2333
-0.86
29
17
FM
Bulski, Krzysztof
POL
2392
2392
HetMaN Szopienice Katowice
5.5
34.50
43.50
2371
-0.30
30
7
FM
Kanarek, Marcel
POL
2458
2458
AKS Hetman-Politechnika Koszalińska
5.5
33.50
42.00
2343
-1.39
31
14
FM
Rudolf, Michal
POL
2398
2398
POLSKA YMCA Warszawa
5.5
32.00
39.00
2288
-1.34
32
69
I++
Sadzikowski, Daniel
POL
2178
2178
UKS SP 8 Chrzanów
5.5
31.50
41.00
2342
2.10
33
33
 
Brokken, Dennis
NED
2306
2306
 
5.5
30.50
40.00
2285
-0.20
34
70
k
Dragun, Kamil
POL
2174
2174
KSz Stilon Gorzów
5.5
30.50
39.50
2268
1.19
35
46
k
Galazewski, Tomasz
POL
2245
2245
UKS SP3 w Bogatyni
5.5
29.00
37.00
2221
-0.37
36
51
FM
Shilov, Sergej
UKR
2229
2229
 
5.5
25.50
33.00
2122
-1.17
37
13
m
Brodowski, Piotr
POL
2401
2401
KSz Odrodzenie Kożuchów
5.0
39.50
51.00
2333
-0.91
38
37
m
Stoma, Pawel
POL
2268
2268
DRAKON SKOK Chmielewskiego Lublin
5.0
36.50
46.00
2308
0.50
39
31
FM
Ashton, Adam G
ENG
2325
2325
 
5.0
35.50
45.00
2293
-0.41
40
108
I
Wiewiora, Eneasz
POL
2044
2044
PSSz Pszczyna
5.0
35.00
45.00
2275
2.86
41
52
WFM
Kulon, Klaudia
POL
2228
2228
AKS Hetman-Politechnika Koszalińska
5.0
34.50
45.00
2243
0.19
42
81
I++
Barski, Radosław
POL
2143
2143
UKS SP 8 Chrzanów
5.0
34.50
44.00
2335
2.46
43
56
 
Roubalik, Jakub
CZE
2216
2216
 
5.0
34.00
43.50
2265
0.58
44
28
IM
Rutkowski, Maciej
POL
2336
2336
KSz Stilon Gorzów
5.0
31.50
41.00
2279
-0.78
45
32
FM
Miroslaw, Michal
POL
2323
2323
DRAKON SKOK Chmielewskiego Lublin
5.0
31.00
40.00
2304
-0.20
46
15
IM
Zude, Erik
GER
2396
2396
 
5.0
31.00
39.50
2255
-1.80
47
103
I+
Baumann, Dariusz
POL
2074
2074
Bydgoszcz
5.0
30.50
39.00
2242
2.16
48
77
I++
Kopczyk, Daniel
POL
2153
2153
Parnas Stara Wieś
5.0
30.50
38.75
2201
0.54
49
57
WIM
Jakubiec, Edyta
POL
2214
2214
PTSz Płock
5.0
30.00
38.00
2190
-0.30
50
38
FM
Soozankar, A.M.
IRI
2264
2264
 
5.0
29.50
38.50
2214
-0.71
51
26
FM
Gumuła, Daniel
POL
2351
2351
JKSz MCKiS Jaworzno
5.0
29.50
36.50
2252
-1.34
52
45
 
Cechura, Petr
CZE
2249
2249
SS Panda Rychlov
5.0
29.00
38.00
2252
0.00
53
23
FM
Leniart, Arkadiusz
POL
2368
2368
KSz Polonia Wrocław
5.0
28.75
38.00
2270
-1.06
54
34
FM
Tokarski, Łukasz
POL
2302
2302
JKSz MCKiS Jaworzno
5.0
28.00
34.50
2175
-1.65
55
63
 
Muter, Donny
ENG
2190
2190
 
5.0
25.50
34.00
2210
0.26
56
42
FM
Ponizil, Cyril
CZE
2251
2251
 
4.5
35.50
45.00
2268
0.18
57
40
FM
Kocwin, Bartosz
POL
2260
2260
 
4.5
35.00
43.75
2225
-0.41
58
113
I
Duda, Jan-Krzysztof
POL
2013
2013
MKS MOS Wieliczka
4.5
34.50
45.50
2241
2.74
59
58
k
Pazderski, Ziemowit
POL
2209
2209
UKS TSz Zieloni Zielonka
4.5
32.50
41.50
2200
-0.09
60
39
 
Andersen, Lars Even
NOR
2262
2262
 
4.5
30.50
40.25
2138
-1.51
61
98
k
Hermanowicz, Dominika
POL
2084
2084
AZS Politechnika Wrocław
4.5
30.00
38.50
2159
0.97
62
44
k
Tokarski, Bartosz
POL
2249
2249
JKSz MCKiS Jaworzno
4.5
28.50
37.00
2140
-1.45
63
66
k
Kielczewski, Krzysztof
POL
2185
2185
Tama Jantar Pruszcz Gdański
4.5
28.00
37.50
2290
1.17
64
80
I++
Markowski, Piotr
POL
2145
2145
Korona-Rawbud Rawicz
4.5
27.00
35.25
2110
-0.42
65
120
I
Goslawski, Michal
POL
1902
1902
UKS Hetman Michałowice
4.5
26.50
33.50
2119
2.69
66
68
I++
Obruśnik, Michał
POL
2181
2181
SILESIA Racibórz
4.0
39.00
49.00
2301
1.55
67
53
 
Tyukhanov, Alexey
RUS
2227
2227
 
4.0
36.00
44.00
2288
0.84
68
41
FM
Szwed, Jacek
POL
2258
2258
MKSz Rybnik
4.0
35.00
44.25
2288
0.35
69
29
 
Samojlov, Anton
RUS
2331
2331
Arkhangelskiy Shahmatniy Klub
4.0
34.00
43.50
2213
-1.52
70
99
I+
Nasuta, Grzegorz
POL
2081
2081
MUKS Stoczek 45 Białystok
4.0
33.00
41.50
2140
0.77
71
54
 
Veltkamp, Gerben
NED
2221
2221
 
4.0
32.50
42.50
2188
-0.43
72
49
k
Rudnicki, Miłosz
POL
2232
2232
GKS Solny Grzybowo
4.0
31.50
41.00
2178
-0.70
73
84
I++
Tofil, Borys
POL
2132
2132
GKS Solny Grzybowo
4.0
31.50
40.00
2143
0.19
74
59
k
Gałyga, Zbigniew
POL
2204
2204
ChTS Chorzów
4.0
31.00
40.00
2156
-0.54
75
112
I+
Pietruszewski, Marcin
POL
2027
2027
KSz. Javena Hańcza Suwałki
4.0
31.00
40.00
2155
1.65
76
96
k++
Demidowicz, Maria
POL
2093
2093
KSz Stilon Gorzów
4.0
31.00
39.50
2145
0.72
77
94
 
Vasylius, Kestutis
LTU
2105
2105
 
4.0
30.50
37.75
2077
-0.27
78
109
I+
Drozdowski, Kacper
POL
2039
2039
PKS Wiatrak Bydgoszcz
4.0
30.50
37.50
2144
1.38
79
62
k
Słabek, Grzegorz
POL
2192
2192
Krakowski Klub Szachistów
4.0
30.00
39.00
2181
-0.16
80
85
I+
Czarnecki, Wojciech
POL
2132
2132
Hetman Pilzno
4.0
29.50
38.00
2106
-0.30
81
82
I+
Kuciel, Wladyslaw
POL
2142
2142
KS HetMaN – Klimczok Szopienice
4.0
29.00
38.00
2115
-0.36
82
83
I++
Muc, Marcin
POL
2139
2139
Polonia Przemyśl
4.0
28.50
38.50
2076
-0.81
83
75
I++
Skawinski, Arkadiusz
POL
2154
2154
UKS MDK Radom
4.0
28.50
37.50
2106
-0.65
84
105
I
Gawroński, Łukasz
POL
2066
2066
KS Cracovia Kraków
4.0
27.50
35.50
2120
0.75
85
115
I
Sowul, Bartosz
POL
2000
2000
KSz. Javena Hańcza Suwałki
4.0
26.50
34.50
2113
1.43
86
89
I++
Święch, Przemysław
POL
2119
2119
UKS GONIEC Staniątki
4.0
24.50
30.50
2038
-1.04
87
72
 
Englert, Jan
GER
2162
2162
S.C. Garching 1980
4.0
24.00
32.50
2076
-1.16
88
65
 
Marzano, Carlo
ITA
2188
2188
 
3.5
32.50
41.00
2084
-1.34
89
78
FM
Mrva, Vladimir
SVK
2149
2149
SK Sabinov
3.5
32.50
40.00
2108
-0.48
90
76
I
Machlowski, Sławomir
POL
2154
2154
MKSz Hetman Wałbrzych
3.5
30.50
39.00
2087
-0.89
91
93
I++
Kumor, Łukasz
POL
2105
2105
KS Korona Kraków
3.5
30.00
40.00
2071
-0.41
92
111
k
Golek, Jagoda
POL
2028
2028
Chrobry Gniezno
3.5
28.00
38.00
2068
0.60
93
43
k
Klim, Kamil
POL
2249
2249
KSz Stilon Gorzów
3.5
28.00
37.00
2070
-2.23
94
71
WFM
Warakomska, Anna
POL
2169
2169
KSz. Javena Hańcza Suwałki
3.5
27.50
35.50
2071
-1.29
95
90
I+
Musiałkiewicz, Jan
POL
2117
2117
Na Pięterku Poznań
3.5
27.50
34.50
2087
-0.39
96
104
WFM
Deriabina, Svetlana
RUS
2066
2066
 
3.5
26.00
34.50
2089
0.35
97
87
m
Kupczyk, Edyta
POL
2123
2123
HetMaN Szopienice Katowice
3.5
26.00
32.50
2154
0.37
98
117
 
Turcheniac, Mariya
RUS
1979
1979
 
3.5
25.50
33.50
2057
1.05
99
107
k
Wierzbicka, Wiktoria
POL
2056
2056
UKS Hetman Koronny Trzebinia
3.5
23.50
31.50
2028
-0.30
100
123
I+
Starczewska, Dominika
POL
1842
1842
UKS SP3 w Bogatyni
3.0
32.00
40.00
1958
0.88
101
91
 
Hansen, Victor
NOR
2112
2112
 
3.0
29.50
38.00
2062
-0.71
102
92
m
Kucypera, Małgorzata
POL
2111
2111
WSB Wrocław
3.0
29.00
35.75
1969
-1.58
103
119
I+
Pietrzak, Wojciech
POL
1912
1912
GKS POLFA Grodzisk Mazowiecki
3.0
28.00
34.50
2017
1.19
104
22
FM
Picard, Romain
FRA
2371
2371
 
3.0
27.00
34.25
2075
-3.29
105
118
WFM
Iwanow, Anna
POL
1961
1961
KSz Polonia Wrocław
3.0
26.00
33.00
1967
0.13
106
110
k
Andrzejewska, Anna
POL
2030
2030
PTSz Płock
3.0
24.50
30.00
1991
-0.43
107
73
k
Szromba, Krzysztof
POL
2158
2158
KS Korona Kraków
3.0
24.00
32.00
2038
-1.45
108
121
I++
Głuszko, Monika
POL
1901
1901
MKS Polonia Warszawa
3.0
23.00
28.00
1994
1.13
109
79
WFM
Zakościelna, Kinga
POL
2147
2147
AKS Hetman-Politechnika Koszalińska
2.5
29.50
38.00
2019
-1.63
109
95
I+
Siwiec, Arkadiusz
POL
2095
2095
KSz Stilon Gorzów
2.5
29.50
38.00
1966
-1.59
111
102
 
Hansen, Knut
NOR
2076
2076
 
2.5
29.00
36.50
1957
-1.45
112
116
I++
Wisniowska, Klaudia
POL
1988
1988
KSz Stilon Gorzów
2.5
27.50
35.00
1991
0.04
113
106
k+
Motor, Marta
POL
2065
2065
DRAKON SKOK Chmielewskiego Lublin
2.5
25.00
32.50
1920
-1.77
114
114
k
Chrząszcz, Malvina
POL
2010
2010
UKS SP 8 Chrzanów
2.5
25.00
31.50
1898
-1.17
115
122
I++
Ogonowska, Katarzyna
POL
1880
1880
UKS SP3 w Bogatyni
2.5
21.50
28.50
1919
0.45
116
88
k++
Sliwerski, Radoslaw
POL
2120
2120
LKS Wrzos Miedzyborów
2.5
21.00
27.50
2034
-1.05
117
47
 
Duhayon, Yves
BEL
2237
2237
 
2.5
18.50
26.50
2132
-0.77
118
74
I++
Moryc, Ignacy
POL
2154
2154
KKS Czarni Dęblin
2.0
19.50
27.25
2056
-0.88
119
86
I++
Sroka, Janusz
POL
2129
2129
ROSZADA Gliwice
1.5
25.00
31.50
1847
-3.59
120
97
I++
Pipała, Janusz
POL
2086
2086
MDK Bochnia
1.0
24.50
31.50
1806
-3.49
121
64
 
Gagliardi, Christian
ITA
2188
2188
 
0.0
0.00
3.25
2188
0.00
122
100
 
Tomini, Marco
ITA
2078
2078
 
0.0
0.00
2.00
2078
0.00
122
101
 
Pourramezanali, Amirreza
IRI
2077
2077
 
0.0
0.00
2.00
2077
0.00