Przejdź do głównej części

XII Turniej Szachowy im. Emila Oleja

adminek 23 Gru 2008 5:02

XII Turniej Szachowy im. Emila Oleja

Katowice, 10 listopada 2007

Miejsce Tytuł Nazwisko i imię Ranking Punkty Klub
1 FM Bulski Krzysztof 2421 13.0 HetMaN Szopienice Katowice
2 I++ Duda Łukasz 2158 12.0 AZS Politechnika Śląska Gliwice
3 IM Pinkas Karol 2302 11.5 JKSz MCKiS Jaworzno
4 FM Motyka Michał 2290 11.0 JKSz MCKiS Jaworzno
5 FM Szwed Jacek 2311 10.5 Katowice
6 m Mulet Piotr 2335 10.5 MKSz Rybnik
7 IM Mikrut Dariusz 2409 10.0 Drogowiec Kraków
8 IM Nester Ihor 2385 10.0 UKR
9 I Kastelik Adrian 1950 9.5 AKS Mikołów
10 m Muc Tomasz 2309 9.5 HetMaN Szopienice Katowice
11 I+ Fołtyn Łukasz 1980 9.5 MUKS Cieszyn
12 WFM Guzik Jolanta 2095 9.5 JKSz MCKiS Jaworzno
13 I++ Wcisło Damian 2107 9.0 Hetman Koronny Trzebinia
14 I Kaleta Błażej 1930 9.0 Gimnazjum 4 Olkusz
15 I Gabryś Łukasz 2000 9.0 LGKS 38 Podlesianka Katowice
16 I+ Lach Krzysztof 2017 9.0 Dors Ruda Śląska
17 k Zowada Kazimierz 2181 9.0 Katowice
18 k Kwiecień Zbigniew 2201 9.0 HetMaN Szopienice Katowice
19 k Osipow Nikolaj 2227 9.0 HetMaN Szopienice Katowice
20 I Gałyga Józef 1936 9.0 AKS Mikołów
21 II Stryjski Kazimierz 1800 9.0 Unia Bieruń Stary
22 II Wcisło Sebastian 1800 9.0 MDK Bochnia
23 IM Kruszyński Włodzimierz 2314 8.5 HetMaN Szopienice Katowice
24 k Masternak Aleksander 2241 8.5 HetMaN Szopienice Katowice
25 I Janik Robert 2044 8.5 Fablok Chrzanów
26 I Więcek Paweł 2030 8.5 PSSz Pszczyna
27 I Botor Michał 1871 8.5 AKS Mikołów
28 I Wiejaczka Bartłomiej 2079 8.5 MLKSz Myślenice
29 I+ Świech Piotr 2024 8.0 AKS Mikołów
30 I Wiewióra Eneasz 1981 8.0 PSSz Pszczyna
31 I Kołodziej Łukasz 2000 8.0 Bielsko Biała
32 k Czernicki Bogdan 2082 8.0 Drogowiec Kraków
33 I Buchowski Adam 1969 8.0 AKS Mikołów
34 II Adam Marcin 1800 8.0 Katowice
35 I++ Niedźwiedź Marek 2074 8.0 HetMaN Szopienice Katowice
36 I Wójtowicz Marek 2000 8.0 Katowice
37 I+ Botor Michalina 1804 8.0 AKS Mikołów
38 k Szydłowska Marta 2038 8.0 AZS Politechnika Śląska Gliwice
39 I Pawłowski Reinhold 2077 8.0 Mysłowice
40 I Milcz Jakub 2000 8.0 Bielsko Biała
41 II Kasperek Krzysztof 1882 8.0 Fablok Chrzanów
42 III Sowa Robert 1600 8.0 Poręba k/Zawiercia
43 I Borecki Marek 1730 7.5 Pałac Młodzieży Katowice
44 II Waruga Michał 1777 7.5 Gwarek Ornontowice
45 I Brożek Łukasz 1902 7.5 LGKS 38 Podlesianka Katowice
46 II Spyra Piotr 1800 7.5 Gwarek Ornontowice
47 III Kwaśniewski Paweł 1600 7.5 LGKS 38 Podlesianka Katowice
48 II Wcisło Adrian 1850 7.0 Hetman Koronny Trzebinia
49 k Błasiak Mirosław 1997 7.0 AKS Mikołów
50 I Sitek Tomasz 2000 7.0 HetMaN Szopienice Katowice
51 II Polok Alojzy 1864 7.0 Mysłowice
52 II Kurcius Ewa 1648 7.0 LGKS 38 Podlesianka Katowice
53 III Kosmala Mateusz 1600 7.0 Olimpijczyk Mysłowice
54 II Sowa Maciej 1800 7.0 HetMaN Szopienice Katowice
55 III Guła Grzegorz 1600 7.0 Mysłowice
56 I Muc Zbigniew 1847 7.0 HetMaN Szopienice Katowice
57 II Nowakowski Mirosław 1800 7.0 HetMaN Szopienice Katowice
58 III Wilk Piotr 1600 7.0 HetMaN Szopienice Katowice
59 III Kostrzewski Jakub 1608 7.0 LGKS 38 Podlesianka Katowice
60 III Piechota Piotr 1600 7.0 LGKS 38 Podlesianka Katowice

W turnieju startowało 88 zawodników