Przejdź do głównej części

Półfinał Mistrzostw Polski seniorów, oraz młodzieży do lat 20

adminek 23 Gru 2008 5:02

Półfinał Mistrzostw Polski seniorów, oraz młodzieży do lat 20

Chotowa, 3 – 11 listopada 2007

Miejsce Tytuł Nazwisko i imię Ranking Punkty Klub
1 GM Dziuba Marcin 2538 7.0 AZS UMCS Lublin
2 IM Czakon Jakub 2510 6.5 JKSz MCKiS Jaworzno
3 IM Szoen Dariusz 2481 6.5 JKSz MCKiS Jaworzno
4 GM Grabarczyk Mirosław 2464 6.0 Polfa Grodzisk Mazowiecki
5 GM Heberla Bartłomiej 2502 6.0 HetMaN Szopienice Katowice
6 IM Lubczyński Rafał 2377 6.0 KS Polonia Wrocław
7 FM Strzemiecki Zbigniew 2303 6.0 Pocztowiec Poznań
8 FM Owczarzak Jerzy 2349 6.0 Pocztowiec Poznań
9 IM Urban Klaudiusz 2489 5.5 Pocztowiec Poznań
10 IM Sygulski Bogusław 2234 5.5 Hetman Pilzno
11 FM Bobula Mateusz 2423 5.5 MKSz Rybnik
12 m Kanarek Marcel 2324 5.5 AKS Hetman Politechnika Koszalin
13 I++ Smoła Michał 2078 5.5 LKSz GCKiP Czarna
14 FM Gumuła Daniel 2344 5.0 JKSz MCKiS Jaworzno
15 k Gałażewski Tomasz 2289 5.0 UKS SP3 El-Tur Bogatynia
16 I++ Rawicz Karol 2195 5.0 Zelmer Rzeszów
17 I++ Klim Kamil 2141 5.0 KSz Stilon Gorzów
18 I+ Klepaczka Tomasz 1985 5.0 Piątka Skierniewice
19 I++ Wieczorek Oskar 2185 5.0 KS Polonia Wrocław
20 FM Kołosowski Mateusz 2306 5.0 Piątka Skierniewice
21 I++ Matuszewski Michał 2175 5.0 MKS Polonia Warszawa
22 I++ Mucha Roman 2151 5.0 PTSz Płock
23 m Stoma Paweł 2294 4.5 Drakon Lublin
24 I+ Dragun Kamil 2134 4.5 KSz Stilon Gorzów
25 m Marszałek Maciej 2395 4.5 AZS WSB Wrocław
26 k Krzyżanowski Marcin 2185 4.5 MKSz Rybnik
27 FM Leniart Arkadiusz 2329 4.5 MKS Polonia Warszawa
28 I Skomiał Mateusz 1885 4.5 Urania Krosno
29 I++ Ścibior Adam 2101 4.0 Na Pięterku Poznań
30 I++ Kowalczyk Paweł 2028 4.0 UKS Baszta Wa`lbrzych
31 k Fistek Dariusz 2215 4.0 UKS Hetman Koronny Trzebinia
32 I Sowul Bartosz 1999 4.0 Javena Hańcza Suwałki
33 I++ Leszczyński Krzysztof 2193 4.0 KSz Leszczyński Włocławek
34 I+ Sadzikowski Daniel 2104 4.0 UKS SP8 Chrzanów
35 k Piguła Marek 2230 4.0 UKS SP3 El-Tur Bogatynia
36 I++ Sygulski Paweł 2189 4.0 LKSz GCKiP Czarna
37 k Spicak Krzysztof 2080 4.0 UKS Jedwabnik Milanówek
38 k+ Panocki Adrian 2266 3.5 GKS Solny Zieleniewo
39 I Lis Marek 2024 3.5 LKSz GCKiP Czarna
40 I Jacek Krystian 2010 3.5 GKS Solny Zieleniewo
41 I Lewtak Damian 1795 3.0 LKSz GCKiP Czarna
42 I Adamek Przemysław 1935 3.0 Pocztowiec Poznań
43 II+ Budziński Jan 1823 3.0 Piatka Skierniewice
44 I+ Kostański Marcin 1910 3.0 Urania Krosno
45 II Perończyk Karol 1672 2.0 UKS SP 8 Chrzanów
46 II Góra Jan 1610 2.0 Jaćwież Suwałki
47 I+ Tomasia Kamil 2032 2.0 UKS Hetman Koronny Trzebinia