Przejdź do głównej części

Oświadczenie Zarządu.

czarny goniec 19 sie 2022 11:58

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

w mediach społecznościowych ukazał się szkalujący list otwarty autorstwa byłego prezesa naszego Klubu p. Tadeusza Szafrańca, który został rozesłany zarówno na prywatne adresy mailowe Członków Klubu, jak też do innych polskich szachistów.

Oszczerczy list otwarty to zlepek pomówień uderzających w dobre imię i reputację Klubu oraz jego Członków, ale głównie naruszających dobra osobiste Zarządu.

Pomówienia dotyczą okresów 2019-2020 skontrolowanych przez Komisję Rewizyjną na czele z p. Tadeuszem Szafrańcem, który jako przewodniczący, wobec niestwierdzenia nieprawidłowości w działalności Klubu zawnioskował w czerwcu 2020 (za 2019) oraz czerwcu 2021 (za 2020) o udzielenie absolutorium Zarządowi Klubu, które to absolutorium dwukrotnie zostało udzielone przez Zwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu.

Zapewniamy wszystkich Członków naszego Klubu, iż solidarnie składamy sprzeciw wobec poczynań p. Tadeusza Szafrańca, podejmowanych z pobudek osobistych i zgodnie z oczekiwaniem członków Komisji Rewizyjnej oraz Członków Klubu będzie zwołane Nadzwyczajne Walne Zebranie w miesiącu wrześniu.

Zarząd KSz HETMAN Katowice