Przejdź do głównej części

Zwyciężamy w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów – II liga!

czarny goniec 26 cze 2021 7:51

Wielki sukces naszych juniorów! Wygrywamy Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – II liga z fantastycznym wynikiem 21 punktów na 22 możliwe (nasz bilans: 10 zwycięstw, 1 remis, 0 porażek)! Uzyskujemy w ten sposób awans do I ligi juniorów. Graliśmy w składzie: Krzysztof Szczurek (7,5 z 11), Liwia Jarocka (8,5 z 11), Igor Musiał (8,5 z 11), Patryk Cieślak (10 z 11), Irena Hertlein (5,5 z 11), Magda Oborska (10 z 11).

Naszą drużynę po raz jedenasty w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów prowadził trener FM Michał Tworuszka – dla którego to był już 3 awans z naszą drużyną z II ligi juniorów do I ligi juniorów.

Nasi juniorzy zanotowali również świetne wyniki indywidualne. Nasz wychowanek i debiutant Patryk Cieślak zajął I miejsce na czwartej szachownicy i zdobył drugą normę na I kategorię. Magda Oborska była najlepsza na szóstej szachownicy, a Igor Musiał zajął II miejsce na trzeciej szachownicy. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów odbyły się w dniach 16-25 czerwca w Poroninie i startowało w nich 37 drużyn.

Szczegółowe wyniki: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/tdr_992/results.html?l=pl&tb=202_

Gratulujemy!!!