Przejdź do głównej części

Mistrzostwa Śląska i Katowic w szachach błyskawicznych

czarny goniec 19 wrz 2020 7:04

W przepięknej sali Centrum Kongresowym w Katowicach został rozegrany nasz turniej klubowy Mistrzostwa Śląska i Katowic w blitzu . Turniej upamiętniał rocznicę wybuchu III Powstania Śląskiego i Uchwalenia Konstytucji 3 Maja – przeniesiony z dnia 2 maja 2020. Turniej został dofinansowany z środków Ministerstwa Sportu.

W Mistrzostwach Śląska i Katowic w blitzu zwyciężyli:
I MIEJSCE: IM Paweł Teclaf, II MIEJSCE: GM Kacper Piorun
III MIEJSCE: GM Maciej Klekowski

6 miejsce zajął arcymistrz Kamil Mitoń, a 8 miejsce zajął Bartosz Soćko. Startowało wielu naszych zawodników. Zdaniem wielu naszych zawodników był to zdecydowanie najlepszy turniej klubowy w historii.

Wyniki: https://www.chessmanager.com/pl/tournaments/5665299971964928