Przejdź do głównej części

Grad norm juniorskich

Osman Waroński 24 sty 2020 10:52

Nasi juniorzy nie próżnowali i w czasie ferii grali w wielu turniejach i zdobyli wiele norm na kategorie.

Patryk Cieślak oraz Igor Frey podczas zimowiska szachowego zdobyli III kategorie. Radosław Frey zdobył V kategorię. Michał Pełka zdobył pierwszą normę na kandydata na mistrza w Turnieju w Bytomiu (jest artykuł na stronie klubowej z turnieju), a Irena Hertlein w lutym będzie miała ranking powyżej 1900 Elo i uzyska ostatni warunek na kandydatkę na mistrza.

Paweł Brzezina zdobył IV kategorię w Ferie z szachami – Turniej klasyfikacyjny na IV kategorię (Strumień  20.01) oraz zajął V miejsce (startowało 16 zawodników).

Piotr Brzezina zdobył V kategorię w Ferie z szachami – Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię (Strumień  20.01) oraz zajął II miejsce (startowało 25 zawodników).

Piotr Brzezina zdobył IV kategorię w PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY o IV KATEGORIĘ z NAGRODAMI (23.01).

Krzysztof Becker zdobył III kategorię w XI Memoriał Stanisława Łobaziewicza – Open B do lat 10 i 12 (18-19.01 Krzeszowice) i zajął 7 miejsce na 50 zawodników.