Przejdź do głównej części

Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich – 4 medale!

Grandmaster 24 paź 2016 5:49

W dniu 22 października w Imielinie odbyły siie Indywidualne Mistrzostwa Śląska w szachach szybkich (tempem 10 minut plus 5 sekund na ruch). Z naszego klubu wystartowało aż 10 zawodników. Po zaciętej walce zdobyliśmy 3 medale: srebro  Magda Oborska (D10), srebro Zuzanna Kulpa (grupa D14), brąz Alan Bogusz (C10). Kilku naszych zawodników było w pierwszej dziesiątce: Artur Oborski (7 miejsce w grupie C12), Maciej Pełka – 7 miejsce w C8, Karolina Kulpa – 10 miejsce w D12, Michał Pełka 11 w C14.

Dnia 23 października odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Śląska w szachach szybkich. Mimo, że każdy junior z HETMANA grał z 2-4 lata starszymi zawodnikami odnieśliśmy duży sukces zajmując 3 miejsce. Przypominam, że ta drużyna zdobyła również brązowy medal w Drużynowych Mistrzostwach Śląska w szachach klasycznych.

 

 

 

Wyniki:

D10

D14

C10

Drużynowe Mistrzostwa Śląska w szachach szybkich