Przejdź do głównej części

Cracovia 2014 i Rybnik Open Fide

adminek 29 gru 2014 4:01

W dniach 27.12 – 4.01 trwa tradycyjny turniej Cracovia. W turnieju A (ranking powyżej 2100) grają z naszego klubu: FM Łukasz Jarmuła, FM Viktor i Veronika Gazikowie, Piotr Mucha. 13-letni Viktor ograł między innymi IM Daniela Sadzikowskiego, zremisował z GM Kacprem Piorunem.

 

W Rybniku w dniach 27-31.12  odbył się Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik. W grupie Open grały od nas Zuzia Kulpa i Karolina Kulpa. Nieustraszona 9-letnia Karolcia startowała z ostatnim numerem startowym i zdobyła międzynarodowy ranking Elo (miała już cząstkę). Zuzia Kulpa zajęła 35 miejsce na 65 uczestników i zyskała około 100 punktów Elo!  W Rybniku odbył się też dwudniowy turniej do lat 7 i nasz zawodnik Piotr Karwacki zajął III miejsce i zdobył IV kategorię.

 

Oficjalna strona Cracovii

Transmisja na żywo

 

Wyniki turnieju w Rybniku (Open A)

Wyniki grupy do lat 7