Przejdź do głównej części

MMJ 2014 – Karolina Kulpa wygrała grupę D9!

adminek 27 paź 2014 8:45
Karolina Kulpa

W dniach 19-26.10 odbyły się w Ustroniu  Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów – drugi etap eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów. Mistrzostwa odbyły się w nowej formule – grano tylko w grupach do lat 9, 11, 13. Z naszego klubu startowały trzy osoby: Karolina Kulpa w grupie dziewcząt do lat 9 (D9), Zuzia Kulpa w D13 oraz Rafał Jobda w grupie chłopców do lat 13.

Dużą niespodziankę sprawiła Karolina, która wygrała grupę D9 i przy okazji zdobyła II kategorię. Niestety nie wyszedł turniej Zuzi – skończyła na 7 miejscu. Trzymamy kciuki, aby udało się uzyskać awans w Karpaczu podczas Półfinałów MP. Rafał Jobda zdobył  (mimo choroby) świetne  IV miejsce, które daje awans do  Finału Mistrzostw Polski. Zatem wymieńmy naszych finalistów: Karolina Kulpa (D9), Daniel Koszewski (C12), Rafał Jobda (C14), Piotr Mucha (C18), Łukasz Jarmuła (C18).