Przejdź do głównej części

Olimpiada 2014

adminek 06 sie 2014 5:50

     W dniach 1-15 sierpnia odbywa się Olimpiada Szachowa. Najważniejsza drużynowa impreza jest rozgrywana w Norweskim Tromso. W naszej drużynie olimpijskiej występuje kilku naszych klubowiczów. Na czele drużyny kobiecej stoi GM Monika Soćko, a w drużynie męskiej grają GM Bartosz Soćko i GM Grzegorz Gajewski. Dodatkowo trenerem drużyny męskiej jest GM Kamil Mitoń. Oprócz tego w naszej drużynie kobiecej występują: WGM Jolanta Zawadzka, WGM Karina Szczepkowska-Horowska, WGM Marta Bartel, WIM Klaudia Kulon oraz w drużynie męskiej: GM Radosław Wojtaszek (wypożyczony do naszego klubu), GM Jan Krzysztof Duda i GM Mateusz Bartel. 

 

Olimpiada 2014 

Polska reprezentacja męska na Olimpiadę szachową. Z szóstki reprezentantów Polski na zdjęciu,

aktualnie czterech (Gajewski, Soćko, Wojtaszek, Mitoń) to zawodnicy grający w naszej drużynie Ekstraligowej. 

 

Trzymajmy kciuki!