Przejdź do głównej części

Konik Morski Rewala 2011 – grali juniorzy

adminek 29 Sie 2011 9:25

   

     W dniach 18-29.08.2011 odbył się XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Konik Morski Rewala 2011. Z naszego klubu w grupie B grało 5 juniorów: rodzeństwo Natalii i Damiana Graczyków, Ani i Bartka Mazurów oraz Bartłomiej Karcz (bez brata). W ostatniej rundzie spotkali się Bartek z Damianem i obydwaj walczyli o wysoką pozycję. Jednak to Bartek wyszedł zwycięsko z pojedynku i zajął dobre 12 miejsce z wynikiem 6/9. Damian miał o punkt mniej i był 48. 4,5 punkta zdobyła Natalia, zajmując 72 miejsce i zyskując około 15 punktów na rankingu. Ania Mazur zdobyła 4 punkty i była 86, o pół mniej zdobył młodszy brat Bartek zajmując 105 miejsce.

 

    W turnieju A zwyciężył GM Łukasz Cyborowski (7/9), drugie miejsce zajął Kamil Klim (7/9), trzeci był IM Vitali Koziak (6,5/9).

 

Gratulujemy!

 

Wyniki w całym artykule lub na stronie:

Wyniki po rundzie 9

 

M. Tyt. Nazwisko, imię Fed. elo Rank Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 I+ Jaskółka, Tomasz (12) POL 2003 2100 7.5 38.50 48.00 6 38.0
2 k Nikitin, Aleksander I (6) BLR 2081 2200 7.0 42.50 54.00 5 37.5
3 I++ Musiałkiewicz, Paweł (21) POL 1961 2100 7.0 40.00 49.50 6 39.0
4 I++ Bokiej, Przemysław (1) POL 2097 2100 7.0 39.50 51.50 6 37.5
5 I Błaszkiewicz, Mateusz (43) POL 1871 2000 7.0 35.00 45.00 6 34.5
6 I Cieślar, Michał (19) POL 1966 2000 7.0 35.00 45.00 6 33.0
7 I++ Zieliński, Wojciech (2) POL 2097 2100 6.5 43.00 54.50 6 37.0
8 I Śliwicki, Damian (38) POL 1899 2000 6.5 38.50 48.00 5 32.5
9 I++ Borowicz, Przemyslaw (14) POL 1989 2100 6.5 37.00 48.00 5 32.0
10 I Botor, Michał (15) POL 1987 2000 6.5 36.00 46.50 6 34.0
11 I Gawiec, Konrad (57) POL 1820 2000 6.0 40.50 52.00 4 32.5
12 I Karcz, Bartłomiej (26) POL 1943 2000 6.0 37.50 48.50 6 33.0
13 k Nowak, Ryszard (10) POL 2055 2200 6.0 37.50 48.00 4 35.5
14 I Aleksandrowicz, Marek (22) POL 1959 2000 6.0 36.50 47.00 6 33.0
15 k Kośny, Marek (24) POL 1945 2200 6.0 35.50 45.50 5 30.5
16 II Rudnik, Łukasz (123) POL 0 1800 6.0 34.50 45.50 5 27.5
17 I++ Barburzyńska, Magdalena (27) POL 1936 1900 6.0 34.50 45.00 3 29.0
18 I Bęś, Michał (36) POL 1906 2000 6.0 34.00 42.50 4 30.0
19 k Błasiak, Mirosław (20) POL 1961 2200 6.0 32.50 41.00 5 29.0
20 I Miechowicz, Witold (31) POL 1916 2000 6.0 32.00 42.00 5 30.0
21 II Popiół, Michał (55) POL 1821 1800 5.5 39.00 50.50 5 31.5
22 k Lewtak, Damian (3) POL 2093 2200 5.5 39.00 50.50 3 31.5
23 m Gonsior, Monika (9) POL 2059 2100 5.5 36.00 46.50 4 31.5
24 II Stańkowski, Aleksander (46) POL 1863 1800 5.5 35.50 44.50 2 29.0
25 II Tomczak, Mikołaj (89) POL 1693 1800 5.5 34.50 45.00 4 27.0
26 I+ Świech, Piotr (28) POL 1929 2100 5.5 34.00 44.00 4 29.5
27 I+ Jędras, Piotr (29) POL 1919 2100 5.5 32.50 42.50 5 29.0
28 I+ Murawko, Katarzyna (61) POL 1796 1900 5.5 32.00 40.00 5 23.5
29 II Drela, Michał (118) POL 1459 1800 5.5 31.50 41.00 4 24.0
30 I+ Skomiał, Mateusz (7) POL 2068 2100 5.5 31.50 40.00 4 24.5
31 I Jacel, Łukasz (16) POL 1979 2000 5.5 31.00 39.50 3 25.0
32 I Łuka, Krzysztof (42) POL 1873 2000 5.5 30.50 40.00 5 27.5
33 k Sroka, Janusz (5) POL 2088 2200 5.5 30.00 38.00 4 22.0
34 I Cyra, Dariusz (50) POL 1830 2000 5.5 29.50 37.50 5 23.5
35 I+ Grzesik, Norbert (37) POL 1901 2100 5.5 29.00 39.50 5 26.0
36 II+ Wiśniewski, Michał (85) POL 1713 1800 5.0 38.50 50.50 4 30.0
37 II+ Dzierżak, Radosław (60) POL 1813 1800 5.0 38.00 49.00 4 27.0
38 I Karwowski, Kacper (78) POL 1729 2000 5.0 37.00 48.50 2 28.0
39 II Szmer, Aleksander (100) POL 1618 1800 5.0 36.50 46.50 3 24.5
40 I++ Stankiewicz, Paweł (8) POL 2064 2100 5.0 35.50 45.50 4 28.5
41 I Zieliński, Olgierd (25) POL 1943 2000 5.0 35.00 44.00 4 27.5
42 II+ Borawski, Jakub (39) POL 1897 1800 5.0 34.00 43.50 4 28.0
43   Zhuk, Ilya (40) BLR 1889 1889 5.0 34.00 43.50 2 26.5
44 II Szczecina, Kamil (65) POL 1779 1800 5.0 34.00 43.00 3 24.5
45 I Statucki, Maciej (58) POL 1817 2000 5.0 33.00 42.50 3 23.0
46 k Jagodziński, Waldemar (11) POL 2029 2200 5.0 32.50 42.00 4 25.0
47 I Kuspak, Aleksander (47) POL 1862 2000 5.0 32.00 42.00 4 25.0
48 I Graczyk, Damian (13) POL 1991 2000 5.0 30.50 40.00 4 27.5
49 II+ Przytula, Grzegorz (23) POL 1955 1800 5.0 30.50 38.50 3 23.0
50 I Wróbel, Maciej (45) POL 1868 2000 5.0 29.00 38.00 4 23.5
51 I++ Starczewska, Dominika (35) POL 1909 1900 5.0 28.50 36.50 3 23.5
52 I Klimek, Marcin (52) POL 1827 2000 5.0 27.00 35.00 4 21.5
53 II Szóstko, Jakub (96) POL 1645 1800 4.5 40.00 52.00 3 29.0
54 k Żurkowski, Andrzej (4) POL 2092 2200 4.5 40.00 50.50 4 29.5
55 I Radzicki, Wiesław (56) POL 1820 2000 4.5 38.50 49.50 3 27.5
56 I Sowa, Martyna (79) POL 1720 1800 4.5 37.50 48.50 3 28.5
57 II+ Karpacz, Piotr (76) POL 1739 1800 4.5 36.00 45.50 2 23.0
58 I++ Cyboran, Katarzyna (44) POL 1869 1900 4.5 35.50 46.00 2 24.5
59 II+ Trepkowski, Piotr (49) POL 1838 1800 4.5 33.50 42.00 4 25.5
60 II+ Smal, Tobiasz (86) POL 1711 1800 4.5 33.50 42.00 3 22.0
61 II+ Klimek, Piotr (88) POL 1699 1800 4.5 33.50 41.50 3 22.0
62 I Gabryjałowicz, Jakub (74) POL 1749 2000 4.5 32.50 41.00 3 21.0
63 I Hagner, Paweł (64) POL 1781 2000 4.5 32.00 42.50 3 21.0
64 II Faron, Rafał (59) POL 1816 1800 4.5 32.00 41.00 2 24.5
65 I Szusterowski, Przemysław (33) POL 1916 2000 4.5 31.50 41.00 4 27.0
66 I Poświatowski, Michał (18) POL 1971 2000 4.5 31.50 40.00 2 23.0
67 III Orzechowski, Krzysztof (66) POL 1778 1600 4.5 30.50 39.00 4 19.0
68 II Szolc, Grzegorz (72) POL 1760 1800 4.5 30.50 39.00 3 21.0
69 II Gajzner, Ryszard (125) POL 0 1800 4.5 30.00 39.00 3 21.5
70 I+ Hasiński, Krystian (17) POL 1971 2100 4.5 30.00 38.00 3 23.5
71 WFM Kiołbasa, Oliwia (87) POL 1701 2100 4.5 30.00 37.50 3 16.0
72 I Graczyk, Natalia (91) POL 1672 1800 4.5 29.00 37.00 4 19.5
73 II Miczek, Szczepan (53) POL 1823 1800 4.5 28.50 36.50 1 23.0
74 I Łapa, Aleksandra (119) POL 1458 1800 4.5 27.00 34.50 3 16.0
75 I Knap, Jerzy (34) POL 1913 2000 4.5 24.50 32.50 3 16.5
76 II+ Lizak, Jakub (70) POL 1772 1800 4.0 37.50 48.50 3 25.0
77 II+ Krzysztofiak, Zdzisław (94) POL 1656 1800 4.0 35.00 45.00 2 24.0
78 II+ Kowalski, Maciej (80) POL 1720 1800 4.0 32.50 40.50 2 20.0
79 II Kozioł, Kamil (69) POL 1773 1800 4.0 32.00 42.00 2 19.0
80 II Łaszewski, Kazimierz (73) POL 1755 1800 4.0 31.50 39.00 4 22.0
81 I Skiba, Marta (84) POL 1715 1800 4.0 31.00 39.50 2 18.0
82   Zhuk, Ivan (109) BLR 1584 1000 4.0 30.00 38.50 2 19.0
83 II Jastrzębski, Konrad (114) POL 1536 1800 4.0 29.50 37.00 2 16.5
84 II Bilczewski, Kacper (117) POL 1531 1800 4.0 29.50 36.50 3 21.5
85 III Jaśniewicz, Rafał (103) POL 1605 1600 4.0 29.00 38.00 3 18.0
86 I Mazur, Anna (92) POL 1666 1800 4.0 29.00 36.50 4 16.0
87   Zhuk, Dmitriy (101) BLR 1610 1610 4.0 29.00 36.00 3 18.0
88 I Bregoszewski, Leon (54) POL 1821 2000 4.0 28.00 37.50 2 21.0
89 I Borowicz, Miroslaw (67) POL 1776 2000 4.0 28.00 37.00 4 19.0
90 II Adamczyk, Piotr (41) POL 1889 1800 4.0 27.50 36.50 3 21.5
91 I Biszof, Henryk (75) POL 1747 2000 4.0 26.50 36.00 2 18.0
92 III Dybowski, Artur (126) POL 0 1600 4.0 25.50 33.00 3 16.0
93 II+ Mirski, Michał (68) POL 1776 1800 3.5 36.00 45.50 2 21.5
94 II Wącior, Maciej (93) POL 1664 1800 3.5 35.50 44.50 1 23.0
95 II+ Wielek, Thomas (63) POL 1787 1800 3.5 35.00 43.50 3 22.0
96 I Pańczuk, Joanna (90) POL 1678 1800 3.5 32.50 41.00 2 17.5
97 k Czernicki, Bogdan (30) POL 1916 2200 3.5 32.00 41.50 2 23.5
98 II Beczała, Paweł (77) POL 1730 1800 3.5 31.50 41.50 2 19.0
99 I Gorol, Jacek (62) POL 1788 2000 3.5 30.50 39.00 3 19.5
100 II Poświatowski, Stanisław (81) POL 1718 1800 3.5 29.50 38.50 2 17.5
101 II+ Przybylska, Agata (104) POL 1604 1600 3.5 28.50 36.50 2 14.5
102 II Duda, Ryszard (71) POL 1760 1800 3.5 28.00 35.50 3 17.0
103 II Klementowski, Dawid (99) POL 1623 1800 3.5 26.50 35.50 3 15.5
104 III Mirski, Roman (106) POL 1591 1600 3.5 25.50 32.50 3 15.0
105 II Mazur, Bartłomiej (116) POL 1531 1800 3.5 24.50 30.50 3 13.5
106 I Dobrzańska, Joanna (105) POL 1596 1800 3.0 27.50 36.00 3 14.0
107 I Dobrzańska, Magdalena (121) POL 1417 1800 3.0 26.50 32.50 2 14.5
108 II Baryła, Damian (124) POL 0 1800 3.0 26.00 33.00 2 15.0
109 II Paterek, Bogumił (95) POL 1654 1800 3.0 26.00 33.00 2 13.5
110 II Nowak, Kamil (97) POL 1637 1800 3.0 25.50 33.00 3 14.0
111 II+ Baryła, Łukasz (48) POL 1860 1800 3.0 24.50 31.50 2 15.5
112 II Budnik, Kazimierz (111) POL 1567 1800 3.0 20.50 26.50 3 8.0
113 II Rybka, Martin (120) POL 1439 1800 3.0 19.00 26.00 1 9.0
114 II+ Stężycka, Paulina (112) POL 1558 1600 2.5 27.50 36.50 1 13.0
115 I Białowąs, Inga (107) POL 1590 1800 2.5 27.00 34.00 2 12.0
116 I Śliwicka, Alicja (102) POL 1609 1800 2.5 27.00 34.00 1 11.5
117 I Mączka, Mirosława (108) POL 1589 1800 2.5 26.50 34.00 2 11.5
118 k Gotin, Evgeniy (83) BLR 1715 2200 2.5 26.00 35.50 2 13.5
119 I Zezulkin, Alina (110) POL 1583 1800 2.0 22.50 30.50 0 8.5
120 II Majdan, Damian (51) POL 1829 1800 2.0 22.00 31.00 1 13.0
121   Strek, Jarosław (113) POL 1551 1551 2.0 21.50 27.50 1 7.0
122 II Górecki, Patryk (122) POL 0 1800 2.0 19.50 26.50 1 8.0
123 II Niewiarowski, Mieszko (115) POL 1535 1800 2.0 19.00 25.00 1 8.0
124 II Bzowski, Grzegorz (82) POL 1717 1800 1.5 21.50 29.50 1 5.5
125 I Krzeczowski, Tadeusz (98) POL 1632 2000 1.0 25.50 34.00 1 7.0
126 I Konieczyński, Piotr (32) POL 1916 2000 0.0 31.50 40.50 0 0.0