Przejdź do głównej części

Turniej Szachowy z okazji święta Konstytucji 3 Maja P – 15

adminek 03 Maj 2011 9:03

      3 maja odbył się Turniej Szachowy z okazji święta Konstytucji 3 Maja.  Zawody odbywały się klubie "Niko" Jaworzno  – Byczyna.  Z naszego klubu startowała 4 zawodników  – doświadczeni  GM Bartłomiej Heberla i IM Krzysztof Bulski oraz juniorzy: rodzeństwo Ani i Bartka Mazurów. Nasz arcymistrz nie może zaliczyć turnieju do udanych – z wynikiem 6,5/9 zajął dopiero 7 miejsce. Krzysztof Bulski zdobył o pół punkta więcej i był trzeci. Pierwsze miejsce zdobył IM Dariusz Mikrut, drugi był m Tadeusz Juroszek. Dobrze zaprezentowali się juniorzy – Bartek zajął 2 miejsce do lat 14 (23 w ogólnej klasyfikacji – 5,5/9), Ania zajęła 3 miejsce wśród kobiet (28 w ogólnej klas. – 5/9).

 

Wyniki w całym artykule lub na stronie:

Turniej Szachowy z okazji święta

Konstytucji 3 Maja P – 15

 

Klub "NIKO" Jaworzno – Byczyna 2011-05-03/2011-05-03
Tempo gry: P'15
Organizator: JKSz MCKiS Jaworzno

Wyniki – runda 9


M-c

 

Tyt

Nazwisko Imię

Fed

Elo

Ran

Klub

Pkt

MBch

 

Gr.jun.

1

 

IM

Mikrut, Dariusz

POL

2358

2400

TS Wisła Kraków

7.5

42.00

 

 

2

 

m

Juroszek, Tadeusz

POL

2337

2300

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

7.5

41.50

 

 

3

 

IM

Bulski, Krzysztof

POL

2482

2400

KSz HetMaN Szopienice Katowice

7.0

42.00

 

 

4

 

k

Sroka, Janusz

POL

2114

2200

TMS Roszada Gliwice

7.0

42.00

 

 

5

 

IM

Pinkas, Karol

POL

2326

2400

JKSz MCKiS Jaworzno

6.5

43.50

 

 

6

 

FM

Shilov, Sergej

UKR

2255

2300

 

6.5

41.50

 

 

7

 

GM

Heberla, Bartłomiej

POL

2535

2500

KSz HetMaN Szopienice Katowice

6.5

41.00

 

 

8

 

FM

Mulet, Piotr

POL

2321

2300

TMS Roszada Gliwice

6.5

39.50

 

 

9

 

I

Paczkowski, Adam

POL

2029

2000

ChTS Chorzów

6.0

38.00

 

 

10

 

WFM

Guzik, Jolanta

POL

2149

2100

JKSz MCKiS Jaworzno

6.0

37.50

 

 

11

 

k++

Stachańczyk, Jacek

POL

2303

2200

JKSz MCKiS Jaworzno

6.0

37.00

 

 

12

 

WIM

Worek, Joanna

POL

2302

2200

JKSz – MCKiS Jaworzno

6.0

37.00

 

 

13

 

I+

Kuciel, Władysław

POL

2030

2100

KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny

6.0

36.50

 

 

14

 

k

Zowada, Kazimierz

POL

2110

2200

JKSz MCKiS Jaworzno

6.0

33.00

 

 

15

 

I+

Wiewiora, Eneasz

POL

2090

2100

PSSz Pszczyna

5.5

40.00

 

J-18

16

 

I+

Siedliński, Piotr

POL

2078

2100

JKSz MCKiS Jaworzno

5.5

39.50

 

 

17

 

I

Karweta, Jan

POL

1982

2000

JKSz MCKiS Jaworzno

5.5

39.00

 

 

18

 

II

Dzierżak, Radosław

POL

1800

1800

MKSz Diagonalia Imielin

5.5

36.00

 

J-18

19

 

II

Kowalewski, Władysław

POL

1758

1800

KKSz Kraków

5.5

36.00

 

 

20

 

I

Latocha, Aleksander

POL

1930

2000

MKSz Diagonalia Imielin

5.5

35.50

 

J-18

21

 

II

Rosicki, Marcin

POL

1603

1800

JKSz MCKiS Jaworzno

5.5

35.00

 

J-14

22

 

II

Jopek, Krzysztof

POL

1849

1800

Sosnowiec

5.5

32.50

 

 

23

 

II

Mazur, Bartłomiej

POL

1543

1800

KSz HetMaN Szopienice Katowice

5.5

30.00

 

J-14

24

 

II

Szmer, Aleksander

POL

1618

1800

PUKS Rodło Opole

5.0

37.50

 

J-12

25

 

k

Czernicki, Bogdan

POL

1916

2200

TKKF Drogowiec Kraków

5.0

36.00

 

 

26

 

I+

Kastelik, Adrian

POL

2024

2100

AKS Mikołów

5.0

36.00

 

 

27

 

II

Ciupek, Andrzej

POL

1846

1800

JKSz MCKiS Jaworzno

5.0

35.00

 

 

28

 

I

Mazur, Anna

POL

1644

1800

KSz HetMaN Szopienice Katowice

5.0

34.00

 

J-18

29

 

I

Richter, Bronisław

POL

1816

2000

MDK Związkowiec K-ce-Zawodzie

5.0

34.00

 

 

30

 

II

Stasiowski, Karol

POL

1529

1800

MKSz Diagonalia Imielin

5.0

33.50

 

J-14

31

 

III

Bialucha, Sebastian

POL

0

1600

MKSz Diagonalia Imielin

5.0

31.50

 

J-14

32

 

II

Larysz, Anna

POL

1449

1600

UKS Pałac Młodzieży Katowice

5.0

30.00

 

J-18

33

 

II

Lipka, Jan

POL

0

1800

JKSz MCKiS Jaworzno

5.0

29.00

 

 

34

 

III

Kasprzyk, Maciej

POL

0

1600

UKS Hetman Koronny Trzebinia

5.0

29.00

 

J-12

35

 

I

Kazubek, Krzysztof

POL

1992

2000

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

4.5

37.00

 

 

36

 

k

Halamus, Agata

POL

2047

2000

AKS Mikołów

4.5

36.00

 

 

37

 

II

Kurzok, Zenon

POL

1769

1800

ChTS Chorzów

4.5

34.50

 

 

38

 

III

Rosicki, Paweł

POL

1435

1600

KSz Centrum Siemianowice Śląskie

4.5

33.00

 

 

39

 

 

Szindler, Alojzy

POL

0

1000

Brzeszcze

4.5

31.00

 

 

40

 

III

Klisz, Karolina

POL

0

1400

MKSz Diagonalia Imielin

4.5

29.00

 

J-12

41

 

II

Wadowski, Tomasz

POL

1307

1800

JKSz MCKiS Jaworzno

4.0

33.00

 

J-14

42

 

II

Olej, Dariusz

POL

0

1800

StSz Arcymajstry Jaworzno

4.0

31.50

 

 

43

 

III

Krzymionka, Karol

POL

0

1600

Dąbrowa Górnicza

4.0

31.00

 

 

44

 

II

Pasionek, Kazimierz

POL

0

1800

Jaworzno

4.0

30.50

 

 

45

 

II

Olkuski, Tadeusz

POL

1654

1800

KKSz Kraków

4.0

30.50

 

 

46

 

II

Rudol, Maria

POL

1462

1600

JKSz MCKiS Jaworzno

4.0

30.50

 

J-12

47

 

III

Erdmann, Krzysztof

POL

1597

1600

JKSz MCKiS Jaworzno

4.0

30.50

 

J-14

48

 

 

Jonczyk, Adam

POL

0

1000

Koszęcin

4.0

30.50

 

 

49

 

II

Cebula, Alicja

POL

0

1600

UKS Czarny koń Olkusz

4.0

30.00

 

J-10

50

 

III

Setera, Mateusz

POL

0

1600

UKS Pałac Młodzieży Katowice

4.0

30.00

 

J-10

51

 

II

Rudol, Matylda

POL

1466

1600

JKSz MCKiS Jaworzno

4.0

30.00

 

J-14

52

 

III

Racławicki, Kacper

POL

0

1600

PUKS Rodło Opole

4.0

28.50

 

J-12

53

 

IV

Ficek, Szymon

POL

0

1400

MKSz Diagonalia Imielin

4.0

28.50

 

J-10

54

 

III

Komandera, Paweł

POL

0

1600

MKSz Diagonalia Imielin

4.0

28.00

 

J-12

55

 

III

Mulet, Mateusz

POL

0

1600

Pszczyna

4.0

28.00

 

J-12

56

 

III

Wadowski, Przemysław

POL

0

1600

JKSz MCKiS Jaworzno

4.0

26.50

 

J-10

57

 

 

Pietrek, Maciej

POL

0

1000

Koszęcin

4.0

26.00

 

J-14

58

 

IV

Szczurek, Kacper

POL

0

1400

UKS Chrzanów przy SP8

4.0

24.50

 

J-8

59

 

 

Zaprzałka, Grzegorz

POL

0

1000

JKSz-MCKiS Jaworzno

3.5

29.00

 

 

60

 

III

Guzik, Tomasz

POL

0

1600

JKSz MCKiS Jaworzno

3.5

23.50

 

J-10

61

 

IV

Młynarski, Jędrzej

POL

0

1400

UKS Pałac Młodzieży Katowice

3.5

22.50

 

J-10

62

 

IV

Jończyk, Paweł

POL

0

1400

Koszęcin

3.0

29.00

 

J-18

63

 

III

Pluta, Natalia

POL

0

1400

JKSz MCKiS Jaworzno

3.0

27.00

 

J-12

64

 

 

Zastępa, Marek

POL

0

1000

Jaworzno

3.0

26.50

 

J-18

65

 

IV

Komandera, Marta

POL

0

1250

MKSz Diagonalia Imielin

3.0

25.00

 

J-14

66

 

IV

Pluta, Mateusz

POL

0

1400

JKSz MCKiS Jaworzno

3.0

24.50

 

J-12

67

 

 

Łasak, Romuald

POL

0

1000

Jaworzno

3.0

23.50

 

 

68

 

V

Górniak, Weronika

POL

0

1100

MKSz Diagonalia Imielin

3.0

22.50

 

J-10

69

 

V

Szczurek, Igor

POL

0

1200

UKS Chrzanów przy SP8

3.0

19.50

 

J-8

70

 

V

Błaszkiewicz, Patryk

POL

0

1200

MKSz Diagonalia Imielin

2.5

23.00

 

J-8

71

 

 

Makowski, Igor

POL

0

1000

MKSz Diagonalia Imielin

2.5

21.50

 

J-8

72

 

IV

Szymajda, Kacper

POL

0

1400

JKSz MCKiS Jaworzno

2.0

24.50

 

J-10

73

 

 

Fudała, Michał

POL

0

1000

JKSz MCKiS Jaworzno

2.0

22.50

 

J-8

74

 

 

Chowaniec, Mateusz

POL

0

1000

JKSz MCKiS Jaworzno

2.0

19.50

 

J-8

75

 

V

Dubiel, Antonina

POL

0

1100

JKSz MCKiS Jaworzno

1.0

21.00

 

J-10