Przejdź do głównej części

Memoriał Szachowy im. Dr Edwarda Arłamowskiego

adminek 22 Cze 2010 8:21

     20 czerwca odbył się Turniej Szachowy im. Dr Edwarda Armałowskiego w Bochni. Turniej był rozgrywany dość oryginalnym systemem – grano 11 rund tempem P-15. Zwyciężył niespodziewanie wygrał FM Daniel Frączek(9/11), wyprzedzając naszego zawodnika –

FM Krzysztofa Bulskiego(8,5/11), a także arcymistrza Artura Jakubca(8,5/11). W turnieju startowało 80 zawodników.

 

Wyniki w całym artykule lub na stronie.

 

 Wyniki – runda 11

 


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 6 FM Frączek, Daniel POL 2380   9.0 66.00 78.50 8 56.5
2 3 FM Bulski, Krzysztof POL 2434   8.5 64.50 78.00 7 55.0
3 1 GM Jakubiec, Artur POL 2542   8.5 64.00 78.50 8 51.5
4 4 m Sopur, Lech POL 2419   8.0 65.00 78.50 6 54.0
5 5 IM Bobula, Mateusz POL 2384   8.0 61.00 75.00 6 47.0
6 2 IM Koziak, Vitali UKR 2467   7.5 65.00 79.00 5 50.5
7 14 k Barski, Radosław POL 2245   7.5 63.00 76.00 7 46.5
8 11 k Gbyl, Andrzej POL 2271   7.5 61.50 76.00 7 47.0
9 12 k+ Wcisło, Damian POL 2256   7.5 60.50 73.50 5 49.0
10 19 I++ Święch, Przemysław POL 2169   7.5 58.50 71.00 7 46.5
11 8 FM Motyka, Michał POL 2365   7.0 65.50 79.00 6 48.0
12 9 FM Mulet, Piotr POL 2320   7.0 60.50 73.00 6 45.0
13 27 I Kaczmarek, Aleksander POL 2006   7.0 58.00 70.50 5 42.5
14 15 k+ Smoła, Michał POL 2240   7.0 57.00 69.50 7 42.0
15 13 WIM Kalinina, Olga UKR 2254   7.0 56.00 68.50 7 43.0
16 7 IM Kalinin, Oleg POL 2373   6.5 62.50 75.50 4 45.0
17 22 k Kawula, Andrzej POL 2077   6.5 59.50 73.00 6 42.5
18 25 k Słabek, Grzegorz POL 2037   6.5 58.00 70.50 4 42.5
19 20 I++ Sroka, Janusz POL 2128   6.5 57.00 70.50 5 40.5
20 31 I Lewtak, Damian POL 1978   6.5 57.00 68.50 6 41.5
21 10 FM Markiewicz, Jerzy POL 2290   6.5 56.00 69.50 5 42.0
22 16 FM Shilov, Sergej UKR 2219   6.5 56.00 68.50 6 39.5
23 29 I Marzec, Karol POL 1982   6.5 56.00 67.00 6 41.0
24 21 I++ Lis, Marek POL 2081   6.5 55.50 67.50 6 40.0
25 28 I Widła, Piotr POL 1987   6.5 55.50 65.00 6 41.0
26 37 II Sowiński, Łukasz POL 1859   6.5 53.00 64.00 6 38.0
27 30 I Sukiennik, Marek POL 1980   6.5 52.50 61.00 5 38.0
28 23 I Hamuda, Mieczysław POL 2072   6.5 50.00 60.50 5 36.5
29 26 I Tyrka, Jacek POL 2019   6.5 49.00 61.50 6 37.0
30 17 WIM Jakubiec, Edyta POL 2182   6.0 57.00 70.50 6 41.0
31 18 I++ Mucha, Roman POL 2181   6.0 56.00 69.00 5 42.0
32 34 k Czernicki, Bogdan POL 1946   6.0 52.00 62.00 5 36.5
33 51 II Dunin-Majewski, Marcin POL 0   6.0 50.50 61.50 6 33.0
34 64 III Trojanowski, Rafał POL 0   6.0 50.50 61.00 5 34.0
35 33 I Sycz, Wacław POL 1964   6.0 44.50 53.00 6 34.0
36 36 I++ Mucha, Magdalena POL 1875   5.5 55.50 67.00 5 37.0
37 40 II+ Szczepański, Henryk POL 1766   5.5 53.50 66.00 5 36.5
38 32 I++ Pipała, Janusz POL 1964   5.5 52.00 64.00 5 35.0
39 39   Gajewski, Patryk POL 1806   5.5 51.00 62.00 5 35.0
40 24   Wieczorek, Maciej POL 2043   5.5 50.00 62.50 5 36.0
41 35 I Bobula, Kazimierz POL 1943   5.5 48.50 60.00 5 34.0
42 38   Rojek, Stanislaw POL 1829   5.5 48.50 59.00 5 35.0
43 76   Hodorowicz, Kamil POL 0   5.5 44.50 54.50 5 28.0
44 72 IV Urbański, Mariusz POL 0   5.5 44.50 53.50 5 26.5
45 61 III Kołodziej, Krzysztof POL 0   5.5 43.00 52.00 5 26.5
46 63 III Mirski, Krzysztof POL 0   5.5 41.00 51.00 4 24.5
47 43 II Mirski, Michał POL 1710   5.0 53.50 65.50 5 31.0
48 50 II Dorociński, Edward POL 0   5.0 51.00 60.00 4 32.5
49 47 II+ Marczuk, Anna POL 1609   5.0 49.00 59.50 4 28.0
50 41 II+ Gajdosz, Marek POL 1754   5.0 48.50 60.00 4 31.5
51 44 I Damian, Stanisław POL 1686   5.0 45.50 56.00 5 26.0
52 67 IV Białk, Konrad POL 0   5.0 43.00 53.50 4 25.0
53 65 III Urbański, Wojciech POL 0   5.0 42.00 51.00 4 24.5
54 52 II Pipała, Mirosław POL 0   4.5 52.00 63.00 4 30.0
55 42 I Gbyl, Władysław POL 1725   4.5 50.00 63.00 4 30.0
56 56 II Tyrka, Marcin POL 0   4.5 49.50 59.50 4 26.5
57 57 II Wojdyński, Jakub POL 0   4.5 48.00 58.00 3 30.0
58 46 II+ Lewtak, Dominik POL 1638   4.5 46.50 56.50 4 25.5
59 55 II Stanek, Bogumił POL 0   4.5 44.50 55.00 4 22.0
60 58 II Gaudyn, Renata POL 0   4.5 43.00 52.00 4 27.0
61 62 III Majchrowicz, Jan POL 0   4.5 42.50 50.50 4 22.5
62 59 II Pędrak, Paulina POL 0   4.5 40.50 48.50 4 21.0
63 78   Nowicki, Wiktor POL 0   4.5 37.00 44.50 4 20.0
64 75   Cepak, Antoni POL 0   4.5 36.50 43.50 4 20.5
65 53 II Płonka, Tadeusz POL 0   4.0 46.50 55.00 4 29.0
66 54 II Sowiński, Krzysztof POL 0   4.0 45.00 55.00 4 26.0
67 45 II Szeląg, Józef POL 1655   4.0 43.50 54.50 4 22.0
68 60 II Łęczek, Weronika POL 0   4.0 42.50 53.00 3 24.5
69 80   Witkowski, Robert POL 0   4.0 35.50 44.50 3 22.0
70 48 II Mazurkiewicz, Adam POL 1547   3.5 43.50 52.50 3 23.0
71 71 IV Szarota, Marcin POL 0   3.5 41.00 49.50 3 17.0
72 77   Krcil, Justyna POL 0   3.5 39.50 48.00 3 22.0
73 69 IV Piwowarczyk, Bartłomiej POL 0   3.5 31.00 39.00 3 13.5
74 79   Olczak, Tomasz POL 0   3.0 30.50 37.50 3 14.0
75 49 I Ryguła, Janusz POL 0   2.5 43.50 52.00 2 21.5
76 66 III Dębowska, Michalina POL 0   2.5 36.50 44.50 2 14.0
77 74 V Szarota, Miłosz POL 0   2.5 36.00 44.00 2 13.0
78 70 IV Szarota, Jakub POL 0   2.0 32.00 40.00 1 11.5
79 73 V Olczak, Stanisław POL 0   2.0 30.50 38.00 1 6.0
80 68 IV Piwowarczyk, Arkadiusz POL 0   2.0 30.00 38.00 2 9.0