Przejdź do głównej części

Parafialny Turniej Szachowy z okazji „Dnia Dziecka”

adminek 14 Cze 2010 7:57

      13 czerwca w Katowicach Panewnikach został rozegrany Parafialny Turniej Szachowy z okazji "Dnia Dziecka". Świetnie zagrał Nasz nowy nabytek – Mateusz Kosmala. W grupie do lat 13 wygrał 7 partii przy 2 remisach, co dało mu pewne 1 miejsce z wynikiem 8 z 9. Gratulujemy!

 

Strony z wynikami:

 

Wyniki grupy do lat 13 w całym artykule.

Parafialny Turniej Szachowy z okazji "Dnia Dziecka" do lat 13

Katowice Panewniki ul. Panewnicka 76 2010-06-13/2010-06-13
Tempo gry: P'10
Arbiter: NA Hieronim Halamus

Wyniki – runda 9


M-ce

Nr

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

1

3

II

Kosmala, Mateusz

1637

1637

KSz HetMaN Szopienice

8.0

39.50

50.00

2

2

II

Szczecina, Kamil

1701

1701

ChTS Chorzów

7.0

41.00

54.00

3

1

II

Karpacz, Piotr

1716

1716

UKS Pałac Młodzieży Katowice

6.5

41.00

53.50

4

12

III

Niemiec, Daniel

0

1600

UKS Pałac Młodzieży Katowice

6.5

36.50

46.50

5

13

III

Świech, Przemysław

0

1600

AKS Mikołów

6.0

39.00

48.00

6

11

III

Bialucha, Sebastian

0

1600

MKSz Diagonalia Imielin

6.0

32.00

43.00

7

5

III

Erdmann, Krzysztof

1550

1550

JKSz MCKiS Jaworzno

5.5

39.50

51.50

8

7

II

Stasiowski, Karol

0

1800

MKSz Diagonalia Imielin

5.5

37.50

48.00

9

10

III

Beczała, Paweł

0

1600

UKS 21 Podlesie Katowice

5.5

35.50

46.50

10

4

III

Lisowski, Adam

1601

1601

TS Kuźnia Rybnik

5.5

35.00

45.50

11

6

III

Szoen, Kamil

1519

1519

JKSz MCKiS Jaworzno

5.0

39.50

50.50

12

16

IV

Skierski, Jacek

0

1400

UKS Pałac Młodzieży Katowice

5.0

35.50

46.00

13

14

III

Pluta, Natalia

0

1400

JKSz MCKiS Jaworzno

5.0

31.50

40.50

14

19

IV

Kuczera, Jakub

0

1400

UKS 21 Podlesie Katowice

5.0

29.50

40.00

15

26

V

Sendobry, Anna

0

1100

AKS Mikołów

4.5

36.00

46.00

16

22

V

Wójtowicz, Jacek

0

1200

Parafia Panewniki

4.5

33.00

41.00

17

8

II

Neumann, Paulina

0

1600

UKS Pałac Młodzieży Katowice

4.5

32.50

43.50

18

17

IV

Michalski, Jarosław

0

1400

TS Kuźnia Rybnik

4.5

32.00

41.00

19

18

IV

Kirstein, Franciszek

0

1400

UKS SP1 Jedynka Tychy

4.5

31.50

39.00

20

31

 

Kopeć, Kamil

0

1000

Katowice

4.5

31.00

39.50

21

9

III

Siedlaczek, Michał

0

1600

UKS Pałac Młodzieży Katowice

4.5

30.50

40.00

22

15

III

Klisz, Karolina

0

1400

MKSz Diagonalia Imielin

4.0

31.00

36.50

23

33

 

Wojtyna, Adam

0

1000

LKS PIAST Sieradz

4.0

30.50

39.50

24

34

 

Nawrot, Michał

0

1000

Parafia Panewniki

4.0

28.00

33.00

25

28

 

Pietrus, Maciej

0

1000

LKS PIAST Sieradz

4.0

25.00

31.00

26

21

IV

Komandera, Marta

0

1250

MKSz Diagonalia Imielin

4.0

22.00

27.50

27

25

V

Łęski, Jan

0

1200

Parafia Panewniki

3.5

27.50

33.00

28

20

IV

Zombek, Kamil

0

1400

UKS SP1 Jedynka Tychy

3.5

26.00

34.00

29

24

V

Kubat, Mateusz

0

1200

Parafia Panewniki

3.5

24.00

29.50

30

27

 

Czyżak, Przemysław

0

1000

LKS PIAST Sieradz

3.0

30.00

39.00

31

23

V

Kolak, Mateusz

0

1200

AKS Mikołów

3.0

24.50

31.00

32

29

 

Rykowski, Aleksander

0

1000

Katowice

2.0

23.50

30.00

33

30

 

Knapek, Marcin

0

1000

UKS Pałac Młodzieży Katowice

1.0

24.50

30.50

34

32

 

Buczyński, Dawid

0

1000

Chorzów

0.0

24.00

29.00