Przejdź do głównej części

Królewski Gambit Radomia 2010

adminek 23 Maj 2010 10:35

     23 maja został rozegrany XII Królewski Gambit Radomia. Turniej miał bardzo silną obsadę – grało 12 arcymistrzów. Świetnie zagrali Nasi zawodnicy – GM Bartosz Soćko(7,5/9) mimo przegranej w ostatniej rundzie pewnie zdobył 1 miejsce lepszą wartościowością. Drugi był zawodnik Polonii Warszawa GM Michał Olszewski(7,5/9). GM Bartłomiej Heberla(6,5/9) podzielił miejsca 3-5 i zajął 4 miejsce. GM Monika Soćko(6/9) niestety przegrała ostatnią rundę i zajęła 6 miejsce, a IM Joanna Dworakowska(5/9) była 19. Gratulujemy!

 

Wyniki w całym artykule i na stronie.

 

Wyniki – runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Klub Pkt. MBch. Bch.
1 1 GM Socko, Bartosz POL 2644   KSz HetMaN Szopienice Katowice 7.5 41.00 53.00    
2 8 GM Olszewski, Michał POL 2543   KSz Polonia Warszawa 7.5 36.50 47.00    
3 3 GM Kempinski, Robert POL 2612   KSz Polonia Warszawa 6.5 39.50 51.50    
4 10 GM Heberla, Bartłomiej POL 2532   KSz HetMaN Szopienice Katowice 6.5 39.00 49.00    
5 5 GM Dziuba, Marcin POL 2576   KU AZS UMCS Lublin 6.5 37.50 48.50    
6 12 GM Socko, Monika POL 2485   KSz HetMaN Szopienice Katowice 6.0 41.00 52.50    
7 9 GM Jaracz, Pawel POL 2541   KU AZS UMCS Lublin 6.0 38.50 50.00    
8 4 GM Bartel, Mateusz POL 2609   KSz Polonia Wrocław 6.0 38.50 49.50    
9 15 m Sopur, Lech POL 2419   PTSz Płock 6.0 30.00 38.50    
10 6 GM Gajewski, Grzegorz POL 2572   KU AZS UMCS Lublin 5.5 43.50 55.50    
11 13 IM Urban, Klaudiusz POL 2478   KS Pocztowiec Poznań 5.5 37.50 49.50    
12 14 IM Koziak, Vitali UKR 2467     5.5 36.00 47.00    
13 7 GM Miśta, Aleksander POL 2562   MLKS Ostródzianka Ostróda 5.5 36.00 44.50    
14 2 GM Macieja, Bartłomiej POL 2618   KSz Polonia Warszawa 5.5 35.50 45.50    
15 22 k+ Janczarski, Michał POL 2281   MKS Polonia Warszawa 5.5 34.00 44.00    
16 21 m Matuszewski, Michal POL 2308   MKS Polonia Warszawa 5.5 29.00 37.00    
17 11 GM Jakubowski, Krzysztof POL 2506   MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0 38.00 48.50    
18 19 FM Przybylski, Wojciech POL 2326   KS Pocztowiec Poznań 5.0 35.50 45.50    
19 18 WGM Dworakowska, Joanna POL 2335   KSz HetMaN Szopienice Katowice 5.0 35.50 44.50    
20 26 k Delega, Tomasz POL 2210   LKS Wrzos Miedzyborów 5.0 28.50 35.50    
21 24 WGM Przezdziecka, Marta POL 2278   KU AZS UMCS Lublin 5.0 27.50 34.50    
22 30 I+ Szewczak, Andrzej POL 1981   LKS Wrzos Miedzyborów 5.0 22.00 29.00    
23 16 WGM Majdan, Joanna POL 2348   AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 4.5 38.00 48.00    
24 27 I++ Pietocha, Pawel POL 2113   UKS MDK Radom 4.5 34.50 44.50    
25 25 WIM Toma, Katarzyna POL 2268   KSz DRAKON Lublin 4.5 32.50 42.50    
26 28 k Kaliszewski, Tomasz POL 2088   SSz PARAZAUROLOFF Izabelin 4.5 32.50 41.50    
27 23 WGM Jaracz, Barbara POL 2280   KU AZS UMCS Lublin 4.5 31.00 41.00    
28 20 m Stoma, Pawel POL 2309   KSz DRAKON Lublin 4.5 31.00 40.00    
29 17 WGM Brustman, Agnieszka POL 2344   KS Polonia Warszawa 4.5 31.00 39.50    
30 38 I+ Pomagalski, Marcin POL 0   UKS MDK Radom 4.5 29.00 36.50    
31 36 II+ Góra, Jan POL 1821   UMKSz. Jaćwież Suwałki 4.0 35.00 44.50    
32 34 I Ciechonski, Piotr POL 1904   UKS MDK Radom 4.0 30.00 37.50    
33 47 II Kołaczyński, Jerzy POL 0   Gambit Starachowice 4.0 29.00 37.00    
34 45 II Sokolnicki, Marek POL 0   Gambit Starachowice 4.0 25.50 32.00    
35 37 II Czerw, Dawid POL 1709   LUKS Tempo Ożarów 4.0 24.50 32.00    
36 39 I Zietek, Waldemar POL 0   UKS MDK Radom 4.0 24.00 31.00    
37 29 m Lipski, Tadeusz POL 2008   Start Radom 3.5 31.50 40.50    
38 35 I Suliborski, Jakub POL 1893   MTSz Mińsk Mazowiecki 3.5 31.50 39.50    
39 40 I Skupien, Karol POL 0   UKS MDK Radom 3.5 28.00 36.50    
40 41 II Kowalski, Igor POL 0   MKS Polonia Warszawa 3.5 27.50 35.00    
41 31 I Wolochowicz, Piotr POL 1977   Warszawa 3.5 26.00 32.50    
42 42 II Siek, Jerzy POL 0   Świerczek 3.0 27.00 33.50    
43 33 I++ Rzepecka, Dorota POL 1917   LKS Wrzos Miedzyborów 3.0 26.00 36.00    
44 44 II Litwin, Tomasz POL 0   Radom 3.0 22.50 29.00    
45 32 k Dluski, Emil POL 1929   L-GKS 38 Podlesianka Katowice 3.0 21.00 28.00    
46 48 II Wojtowicz, Wojciech POL 0   Warszawa 2.5 30.50 40.00    
47 43 II Banaszkiewicz, Dariusz POL 0   UKS MDK Radom 2.0 25.50 32.00    
48 49 II Wożniakowski, Marek POL 0   RAdom 2.0 23.00 29.50    
49 46 II Baran, Paweł POL 0   Radom 2.0 18.00 25.00