Przejdź do głównej części

Mitoń zwycięża w Międzynarodowym Turnieju de La Laguna 2010!

adminek 06 Kwi 2010 5:44

       5-11 kwietnia dwóch naszych arcymistrzów – GM Kamil Mitoń oraz GM Bartłomiej Heberla walczyło w IV Torneo Internacional de Ajedrez Ciudad de La Laguna. Obydwaj zagrali bardzo dobrze dzieląc miejsca 1-6. O zwycięstwie decydowała punktacja pomocnicza – najlepszą miał

GM Kamil Mitoń, który zajął pierwsze miejsce. Różnice bucholtza w czołówce były bardzo małe i trochę pechowo GM Bartłomiej Heberla z najsłabszą wartościowością zajął 6 miejsce.

 

Gratulujemy!

 

Wyniki w całym artykule i na stronie turnieju.

 

 

Clasificación Final después de 9 rondas

Rk.

 

0

Nombre

Tipo

sexo

Gr

FED

Elo

EloN

Club/Ciudad

Pts.

 Des 1 

 Des 2 

 Des 3 

1

 

GM

Miton Kamil

     

POL

2581

0

 

7,0

54,5

43,5

0,0

2

 

GM

Bruzon Batista Lazaro

     

CUB

2641

0

 

7,0

54,0

43,5

0,0

3

 

GM

Kurajica Bojan

S55

 

TEN

BIH

2525

2526

 

7,0

54,0

43,0

0,0

4

 

GM

Gonzalez Vidal Yuri

     

CUB

2512

2513

 

7,0

53,5

42,5

0,0

5

 

GM

Gleizerov Evgeny

     

RUS

2565

0

 

7,0

53,0

41,5

0,0

6

 

GM

Heberla Bartlomiej

     

POL

2509

0

 

7,0

52,0

40,5

0,0

7

 

GM

Ulibin Mikhail

     

RUS

2516

0

 

6,5

55,0

43,5

0,0

8

 

IM

Mekhitarian Krikor Sevag

     

BRA

2490

0

 

6,5

54,0

43,0

0,0

9

 

GM

Hernandez Carmenates Holden

     

CUB

2541

2559

 

6,5

52,5

41,5

0,0

10

 

GM

Diamant Andre

     

BRA

2486

0

 

6,0

53,5

42,0

0,0

11

 

GM

Strikovic Aleksa

     

SRB

2544

2520

 

6,0

52,5

41,0

0,0

12

 

GM

Herraiz Hidalgo Herminio

     

ESP

2488

2481

 

6,0

51,0

40,0

0,0

13

 

GM

Korneev Oleg

   

TEN

RUS

2558

2573

 

6,0

49,5

38,5

0,0

14

 

IM

Cabrera Trujillo Jorge

   

TEN

ESP

2370

2378

 

6,0

49,0

38,5

0,0

15

 

IM

Cori Jorge

U16

   

PER

2500

0

 

6,0

48,5

37,5

0,0

16

 

GM

Pogorelov Ruslan

     

UKR

2486

2482

 

6,0

48,5

37,0

0,0

17

 

GM

Rivas Pastor Manuel

     

ESP

2544

2526

 

6,0

48,0

37,5

0,0

18

 

IM

Tatai Stefano

S55

 

TEN

ITA

2356

2329

 

6,0

47,0

36,5

0,0

19

 

FM

Lasinskas Povilas

     

LTU

2167

0

 

6,0

46,5

35,0

0,0

20

 

IM

Rodriguez Lopez Rafael

     

ESP

2301

2301

 

6,0

45,5

35,5

0,0

 

Startowało 123 zawodników.