Przejdź do głównej części

Parafialny turniej dla dzieci i młodzieży 2009r.

adminek 20 Kwi 2009 11:10

19.04.2009 zakończył się parafialny turniej dla dzieci i młodzieży w Katowicach-Panewnikach.

 

W grupie do lat 8 nasz reprezentant – Rafał Jobda z wynikiem 6/7 pewnie zajął pierwsze miejsce, link do wyników .

W grupie do lat 13 drugi z naszych reprezentantów – Jakub Marciniszyn zajął trzecie miejsce z wynikiem 6/9, link do wyników .

 

Wyniki poniżej..

 

 

Wyniki do lat 13:

 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1
5
II
Drop, Szymon
0
1800
UKS SP8 Chrzanów
9.0
38.50
50.00
9
45.0
2
2
II
Cieślak, Patrycjusz
1693
1693
MKSz Rybnik
7.5
39.50
53.50
7
39.0
3
1
II
Marciniszyn, Jakub
1773
1773
HetMaN Szopienice Katowice
6.0
38.50
51.50
6
30.0
4
7
III
Beczała, Paweł
0
1600
UKS 21 Podlesie
6.0
37.50
50.00
6
32.0
5
6
II
Wadowski, Tomasz
0
1800
JKSz-MCKiS Jaworzno
6.0
37.50
49.50
6
34.0
6
3
II
Karpacz, Piotr
1640
1640
UKS Pałac Młodzierzy Katowice
6.0
37.00
49.50
5
32.5
7
4
II
Orzechowski, Michał
1612
1612
MKSz Rybnik
6.0
32.50
44.50
5
30.0
8
8
II
Larysz, Anna
0
1600
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY K – CE
5.5
37.00
48.00
5
28.5
9
16
IV
Michalski, Jarosław
0
1400
TS Kuźnia Rybnik
5.5
30.00
37.50
5
22.5
10
9
III
Szymiczek, Szymon
0
1600
MKSz Rybnik
5.0
35.00
44.00
5
29.0
11
18
IV
Balec, Karolina
0
1250
UKS Czarny Koń Olkusz
5.0
33.50
44.00
5
21.0
12
17
III
Neumann, Paulina
0
1400
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY K- CE
5.0
33.50
42.50
5
26.0
13
11
IV
Danielczyk, Mateusz
0
1400
UKS PAŁAC MLODZIEŻY K – CE
5.0
32.00
42.50
5
28.0
14
32
Nowak, Paweł
0
1000
Spółdzielnia Piast Katowice
5.0
29.50
38.50
4
21.5
15
26
Kokosinski, Jacek
0
1000
Parafia Panewniki
5.0
27.00
34.00
5
20.0
16
21
V
Kić, Tomasz
0
1200
UKS PALAC MŁODZIEŻY K – CE
5.0
26.00
37.00
4
17.0
17
12
IV
Grudzień, Jakub
0
1400
RKS MAT
4.5
33.50
42.50
4
24.5
18
25
Jaworski, Mikołaj
0
1000
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY K – CE
4.5
33.50
42.00
4
20.5
19
10
IV
Chmura, Bartłomiej
0
1400
UKS 21 Podlesie
4.0
37.00
49.00
4
27.0
20
15
IV
Kuczera, Jakub
0
1400
UKS 21 Podlesie
4.0
31.00
38.50
4
24.0
21
14
IV
Król, Patryk
0
1400
RKS MAT
4.0
29.50
40.50
3
21.5
22
28
Kupis, Artur
0
1000
RKS MAT
4.0
29.00
37.00
3
20.0
23
19
IV
Komandera, Marta
0
1250
Diagonalia Imielin
4.0
28.50
36.00
3
13.0
24
23
V
Pośpieszczyk, Dawid
0
1200
RKS MAT
4.0
24.50
32.00
3
18.0
25
24
V
Sułkowski, Wojciech
0
1200
UKS Pałac Młodzieży K-ce
3.5
33.00
42.50
3
21.5
26
20
IV
Orzechowska, Agnieszka
0
1250
MKSz Rybnik
3.5
29.00
36.50
3
16.5
27
31
Nawrot, Michal
0
1000
Parafia Panewniki
3.5
29.00
35.50
2
17.5
28
27
Kubat, Mateusz
0
1000
Parafia Panewniki
3.5
26.00
32.50
2
10.0
29
13
IV
Kirstein, Franciszek
0
1400
UKS SP1 JEDYNKA TYCHY
3.0
28.00
36.50
3
21.0
30
22
V
Pietrucha, Mateusz
0
1200
RKS MAT
3.0
26.50
34.50
3
18.0
31
29
Łęski, Jan
0
1000
Parafia Panewniki
3.0
24.00
30.00
2
12.0
32
30
Mroziewicz, Łukasz
0
1000
S.M Piast
2.5
27.50
35.50
1
13.0
33
33
Ochman, Adam
0
1000
RKS MAT
2.0
25.00
32.50
1
11.0

 

 

 

 

 

Wyniki do lat 8:

 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1
1
III
Jobda, Rafał
0
1600
HetMaN Szopienice Katowice
6.0
21.00
29.00
6
24.0
2
10
V
Wadowski, Przemysław
0
1200
JKSz-MCKiS Jaworzno
5.0
23.00
32.00
5
23.0
3
12
Gondro, Kacper
0
1000
UKS Hetman Częstochowa
5.0
22.50
31.50
5
21.0
4
3
IV
Pabiszczak, Nikodem
0
1400
Otsz Ostrow Wlkp
5.0
19.00
27.00
5
19.0
5
2
IV
Guzik, Tomasz
0
1400
JKSz-MCKiS Jaworzno
4.5
21.50
28.50
4
18.5
6
5
IV
Setera, Mateusz
0
1400
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY K – CE
4.5
20.00
28.00
4
19.5
7
6
IV
Sułkowski, Andrzej
0
1400
UKS Pałac Młodzieży K-ce
4.5
20.00
27.00
4
18.5
8
4
IV
Scierski, Marcel
0
1400
Diagonalia Imielin
4.5
18.50
27.50
4
17.5
9
7
V
Hombek, Marcin
0
1200
Dom Kultury Wisła
4.0
21.50
30.50
4
17.0
10
17
Oleszek, Daniel
0
1000
Szkoła Podstawowa nr 65 Katowice
4.0
13.00
18.00
4
12.0
11
11
V
Zylka, Adam
0
1200
Parafia Panewniki
3.0
21.00
30.00
3
13.0
12
8
V
Mikołajczyk, Michał
0
1200
UKS Pałac Młodzieży K-ce
3.0
20.00
27.00
3
16.0
13
9
V
Szymajda, Kacper
0
1200
JKSz-MCKiS Jaworzno
3.0
17.00
21.50
3
12.0
14
13
Jankowski, Mateusz
0
1000
TS Kuźnia Rybnik
3.0
16.00
21.00
3
12.0
15
14
Jędrych, Marcin
0
1000
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY K – CE
3.0
15.50
20.00
3
11.0
16
20
Sendobry, Adam
0
1000
AKS Mikołów
3.0
12.00
17.00
3
9.0
17
15
Matuszczyk, Zofia
0
1000
Szkoła Podstawowa nr 65 Katowice
2.0
15.00
20.50
2
8.0
18
16
Michalski, Krzysztof
0
1000
TS Kuźnia Rybnik
2.0
13.50
18.00
2
6.0
19
18
Piecha, Dominika
0
1000
Mksz Rybnik
1.0
13.00
17.00
1
3.0
20
19
Pietrucha, Zofia
0
1000
RKS MAT
0.0
14.00
19.00
0
0.0