Przejdź do głównej części

Puchar Województwa Śląskiego Juniorów – dwa srebra!

adminek 23 lis 2014 3:41

W dniach 22-23.11 w Czechowicach Dziedzicach odbył się Otwarty Puchar Śląska Juniorów. Z naszego klubu wystąpiło rekordowo dużo juniorów, bo aż ośmioro.

 

Bardzo dobrze zaprezentował się Daniel Koszewski, który grając w grupie z chłopcami o 2 lata starszymi zdobył srebrny medal i uzyskał wysoki ranking uzyskany 1960. W grupie chłopców do lat 12 startował również Rafał Jobda, ale w ostatniej rundzie przegrał z Danielem i spadł na 5 miejsce.   W grupie dziewcząt do lat 12 nasza zawodniczka  Zuzia Kulpa zajęła drugie miejsce, choć apetyty były większe. Niestety Zuzia odrzuciła remis i w niedoczasie wypuściła lepszą pozycję z zwycięzczynią grupy.  Dla pozostałych zawodników był to bardzo dobry turniej treningowy.

 

Pozostałe wyniki naszych zawodników:

Karolina Kulpa – grupa D9 – 6 miejsce

Stefania Nowara – grupa D7 – 7 miejsce

Mateusz Koszewski – grupa C7 – 11 miejsce

Piotr Karwacki – grupa C7 – 18 miejsce

Kamil Marczak – grupa C9  – 24 miejsce

 

Wyniki grupy C12

Wyniki grupy D12

Wyniki grupy D9

Wyniki grupy D7

Wyniki grupy C7

Wyniki grupy C9