Przejdź do głównej części

Nowi Arcymistrzowie w Naszym Klubie!

adminek 08 Sie 2009 1:00

       Przybywa w naszym klubie utytułowanych zawodników, arcymistrzów. Do grona: Davida Navary, Bartosza Soćki, Kamila Mitonia, Piotra Bobrasa, Bartłomieja Heberli i Jacka Gdańskiego dołączyli Vlastimil Babula i Monika Soćko, pierwsza kobieta w Polsce legitymująca się tytułem "męskiego arcymistrza"! Arcymistrzowie będą silnym wzmocnieniem na zbliżającą się ekstraligę, w której kolejny raz będziemy bronić tytułu Mistrza Polski.

 

    GM Babula brał niedawno udział w bardzo silnym openie w Czechach – Pardubice 2009, gdzie w najsilniejszej grupie A brało udział 295 zawodników(w tym 24 arcymistrzów!). Nasz Arcymistrz zajął dobrą 9 lokatę.

 

Wyniki w całym artykule lub w linku powyżej.

k.     Name sex FED RtgI Pts.  TB1   TB2   TB3  K rtg+/-
1 UKR GM KOROBOV ANTON   UKR 2623 8,0 2447 50,5 40,0 10 15,0
2 UKR GM KRAVTSIV MARTYN   UKR 2527 7,5 2381 47,5 37,5 10 13,3
3 CZE GM LAZNICKA VIKTOR   CZE 2617 7,0 2435 51,5 40,0 10 4,8
4 CZE GM HABA PETR   CZE 2533 7,0 2386 47,5 37,0 10 7,5
5 RUS GM LINTCHEVSKI DANIIL   RUS 2484 7,0 2343 46,0 35,5 10 9,1
6 CZE IM RASIK VITEZSLAV   CZE 2455 7,0 2321 45,0 35,5 10 9,4
7 UKR GM MAXIMOV DMITRY   UKR 2485 6,5 2433 52,0 40,5 10 13,8
8 RUS GM ZAKHARTSOV VIACHESLAV   RUS 2541 6,5 2427 49,5 38,5 10 6,6
9 CZE GM BABULA VLASTIMIL   CZE 2566 6,5 2419 50,0 40,0 10 2,5
10 TUR IM ERDOGDU MERT   TUR 2463 6,5 2413 49,0 38,5 10 13,7
11 CZE GM STOCEK JIRI   CZE 2584 6,5 2409 51,0 40,0 10 -0,4
12 UKR IM BARYSHPOLETS ANDRIY   UKR 2426 6,5 2398 50,5 39,0 10 16,9
13 SWE IM GRANDELIUS NILS   SWE 2515 6,5 2387 47,5 37,5 10 4,7
14 CZE GM JANSA VLASTIMIL   CZE 2470 6,5 2384 47,0 36,0 10 9,8
15 CZE FM ROJICEK VOJTECH   CZE 2405 6,5 2384 43,5 34,0 15 26,9
16 CZE GM VOKAC MAREK   CZE 2466 6,5 2368 46,5 36,0 10 8,1
17 ITA IM ROMBALDONI DENIS   ITA 2465 6,5 2366 48,0 37,0 10 8,7
18 GER GM TESKE HENRIK   GER 2536 6,5 2357 45,5 35,5 10 0,6
19 CZE IM SIMACEK PAVEL   CZE 2476 6,5 2352 43,0 32,5 10 5,5
20 CZE IM KREJCI JAN   CZE 2453 6,5 2276 41,5 32,5 15 -0,8
21 SWE IM SMITH AXEL   SWE 2377 6,0 2456 50,0 39,5 10 24,5
22 BLR IM STUPAK KIRILL   BLR 2449 6,0 2423 51,0 39,5 10 11,7
23 BEL IM MICHIELS BART   BEL 2451 6,0 2411 48,5 38,5 10 10,5
24 ITA IM VOCATURO DANIELE   ITA 2507 6,0 2409 52,5 40,5 10 3,3
25 RUS IM KRIVOBORODOV EGOR   RUS 2442 6,0 2408 52,0 40,0 10 11,4
26 RUS GM MASLAK KONSTANTIN   RUS 2545 6,0 2408 49,5 39,0 10 -1,4
27 ISR CM POPILSKI GIL   ISR 2392 6,0 2394 48,5 38,0 15 23,4
28 AZE GM MAMEDOV RAUF   AZE 2645 6,0 2387 49,5 39,0 10 -12,8
29 SWE IM TIKKANEN HANS   SWE 2434 6,0 2381 48,5 38,5 10 9,5
30 GER GM SCHLOSSER PHILIPP   GER 2560 6,0 2375 46,5 37,0 10 -6,4
31 SVK GM STOHL IGOR   SVK 2549 6,0 2362 46,5 36,5 10 -5,8
32 UKR GM GASANOV ELDAR   UKR 2536 6,0 2361 47,5 37,0 10 -5,4
33 RUS IM GAVRILOV ALEXEI   RUS 2480 6,0 2358 47,0 36,0 10 0,4
34 SWE FM NITHANDER VICTOR   SWE 2422 6,0 2351 44,0 35,0 15 11,1
35 ENG IM D´COSTA LORIN   ENG 2477 6,0 2350 47,0 36,5 10 0,0
36 FRA FM PACI CEDRIC   FRA 2325 6,0 2344 42,0 33,5 15 26,0
37 CZE IM KANOVSKY DAVID   CZE 2483 6,0 2332 45,5 36,0 10 -3,1
38 CZE IM PETR MARTIN   CZE 2478 6,0 2324 43,5 34,0 10 -3,2
39 CZE GM MIRUMIAN VIGEN   CZE 2506 6,0 2323 42,0 33,5 10 -6,2
40 CZE FM CIFKA STANISLAV   CZE 2420 6,0 2322 43,0 33,5 10 3,4
41 CZE IM ZILKA STEPAN   CZE 2466 6,0 2321 46,0 37,0 10 -1,9
42 LAT IM NEIKSANS ARTURS   LAT 2478 6,0 2311 43,0 33,5 10 -4,5
43 SWE IM BLOMQVIST ERIK   SWE 2436 6,0 2297 39,0 29,0 10 -1,3
44 LAT WGM ROGULE LAURA W LAT 2255 6,0 2279 34,0 26,0 15 26,7
45 FRA IM PHILIPPE CHRISTOPHE   FRA 2428 6,0 2254 42,5 33,0 10 -5,2
46 ISL FM KJARTANSSON GUDMUNDUR   ISL 2356 5,5 2456 51,5 41,5 15 32,7
47 CZE IM BIOLEK-JUN. RICHARD   CZE 2361 5,5 2445 50,5 39,5 10 20,1
48 ISR IM MIKHALEVSKI ALEXANDER   ISR 2417 5,5 2426 47,0 37,0 10 11,2
49 LAT WIM SKINKE KATRINA W LAT 2200 5,5 2422 49,5 38,0 15 52,2
50 GER   BERCHTENBREITER MAXIMILIAN   GER 2143 5,5 2419 47,5 37,0 15 58,5
51 FRA FM MONROY CHARLES   FRA 2412 5,5 2407 47,0 37,5 10 10,0
52 SWE FM NILSSON SEBASTIAN   SWE 2274 5,5 2402 46,5 38,0 15 37,7
53 CZE GM VOLOSHIN LEONID   CZE 2437 5,5 2396 50,0 39,0 10 5,5
54 CZE IM PLAT VOJTECH   CZE 2406 5,5 2391 46,0 36,0 10 8,5
55 ITA IM PISCOPO PIERLUIGI   ITA 2415 5,5 2386 51,0 41,5 15 10,5
56 RUS IM KRAPIVIN VLADISLAV   RUS 2358 5,5 2386 46,0 35,5 10 13,2
57 GER IM HUSCHENBETH NICLAS   GER 2416 5,5 2378 47,5 37,0 10 5,5
58 RUS GM POTAPOV ALEXANDER   RUS 2461 5,5 2374 46,5 35,0 10 -0,4
59 CZE   BURES JAROSLAV   CZE 2259 5,5 2367 42,0 33,5 15 34,5
60 CZE IM PRIBYL JOSEF   CZE 2372 5,5 2363 45,5 36,0 10 9,1
61 LAT WFM NI VIKTORIJA W LAT 2151 5,5 2363 44,0 35,0 15 50,0
62 CZE GM CVEK ROBERT   CZE 2520 5,5 2362 45,5 35,5 10 -8,8
63 LAT FM DASKEVICS VADIMS   LAT 2341 5,5 2358 48,5 39,0 15 18,6
64 GER IM HAUB THORSTEN MICHAEL   GER 2483 5,5 2358 46,5 37,0 10 -4,9
65 UKR FM GOLICHENKO ILLYA   UKR 2420 5,5 2349 47,0 38,5 15 3,8
66 GER IM RICHTER MICHAEL   GER 2427 5,5 2346 44,5 34,0 10 0,4
67 UKR IM KLENBURG MIKHAIL   UKR 2437 5,5 2346 44,0 34,0 10 -0,7
68 NED IM VAN BEEK ALEXANDER   NED 2345 5,5 2340 47,0 37,5 10 9,7
69 RUS IM IVANOV ALEXEY   RUS 2402 5,5 2340 44,0 34,5 10 3,2
70 RUS IM LANIN ALEXEI   RUS 2449 5,5 2340 43,0 33,0 10 -3,2
71 RUS WIM AMBARTSUMOVA KARINA W RUS 2274 5,5 2340 41,0 33,0 15 26,9
72 RUS GM CHERNYSHOV KONSTANTIN   RUS 2555 5,5 2329 44,0 35,0 10 -14,5
73 RUS IM CHETVERIK MAXIM   RUS 2354 5,5 2328 47,5 37,0 10 7,0
74 RUS   SEROV MAXIM   RUS 2345 5,5 2318 43,5 34,5 15 10,2
75 GER IM KHANUKOV BORIS   GER 2379 5,5 2314 42,5 33,0 10 2,3
76 RUS IM GORBATOV ALEXEY   RUS 2404 5,5 2314 40,0 30,0 10 -0,6
77 SWE GM AKESSON RALF   SWE 2469 5,5 2313 43,0 33,5 10 -8,6
78 SLO   TOMAZINI ALJOSA   SLO 2165 5,5 2302 39,5 30,0 15 39,3
79 LTU FM TVARIJONAS POVILAS   LTU 2304 5,5 2301 39,0 31,0 15 15,8
80 UKR GM GUTMAN GENNADI   UKR 2508 5,5 2295 41,5 32,5 10 -13,4
81 RUS WGM KOCHETKOVA JULIA W RUS 2310 5,5 2274 40,0 31,5 15 9,1
82 BLR IM ALIAVDIN NIKOLAI   BLR 2372 5,5 2261 40,0 32,5 10 -3,0
83 GER FM JORCZIK JULIAN MARCEL   GER 2354 5,5 2261 38,5 29,0 15 -2,4
84 BUL   PANTELEEV PETAR   BUL 2317 5,0 2407 48,0 38,0 15 24,1
85 CZE   KORINEK ONDREJ   CZE 2275 5,0 2404 44,5 35,5 15 30,3
86 CZE   VRANA JAN   CZE 2236 5,0 2394 45,0 34,5 15 35,7
87 NED IM JENS JELMER   NED 2356 5,0 2392 47,0 36,5 10 9,5
88 GER   TIEMANN CHRISTOPH   GER 2217 5,0 2369 46,5 35,5 15 34,5
89 SVK IM JURCIK MARIAN   SVK 2479 5,0 2368 46,5 36,0 10 -8,3
90 CRO IM MUFIC GORAN   CRO 2305 5,0 2367 45,0 35,5 15 18,8
91 GER   LAMMERS MARKUS   GER 2297 5,0 2365 45,0 35,0 15 19,5
92 GER   RUECKER BENJAMIN   GER 2258 5,0 2361 45,0 35,5 15 26,1
93 LAT   MESKOVS NIKITA   LAT 2221 5,0 2361 41,0 31,5 15 32,7
94 IND IM LAHIRI ATANU   IND 2361 5,0 2359 44,5 34,0 10 4,7
95 RUS IM MIKHEEV STANISLAV   RUS 2318 5,0 2353 47,5 37,0 15 14,1
96 SUI   LEUTWYLER MARTIN   SUI 2169 5,0 2349 43,0 34,5 15 38,4
97 GER FM HEIDRICH MANFRED   GER 2368 5,0 2349 43,0 33,0 10 2,7
98 SLO   TOMAZINI ZAN   SLO 2119 5,0 2347 43,0 34,0 15 45,0
99 CZE IM NUN JIRI   CZE 2396 5,0 2328 43,0 34,0 10 -2,3
100 UKR IM MARKIN DMITRY   UKR 2405 5,0 2326 41,5 33,0 15 -6,2