Przejdź do głównej części

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Przedszkolaków P-30

adminek 10 Maj 2009 2:35

9 maja w Chotowej odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Przedszkolaków.

 

Znakomity sukces odniósł nasz reprezentant – Rafał Jobda, zajmując wysokie 3 miejsce.

Wyniki poniżej..

 

Oficjalna strona z wynikami: Chłopcy , Dziewczęta .

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Norma
1
III
Pułtorak, Jan
1600
PUKS RODŁO OPOLE
8.0
44.00
55.50
1720
2
IV
Pabiszczak, Nikodem
1400
OTSz Ostrów Wlkp
7.5
39.00
51.00
1596

3

III

Jobda, Rafał

1600

HetMaN Szopienice Katowice

7.0

45.00

58.00

1640

4
IV
Golenia, Wojciech
1400
MKS MOS Wieliczka
7.0
38.00
50.00
1500
5
IV
Lis, Mateusz
1400
UKS Czarny Koń Olkusz
6.5
42.00
53.00
1536
6
IV
Golenia, Jan
1400
MKS MOS Wieliczka
6.5
41.50
53.50
1540
7
III
Pytel, Maciej
1600
MUKS Stoczek 45 Białystok
6.5
41.00
50.00
1580
8
IV
Polczyk, Mikołaj
1400
UKS Ognisko Rydułtowy
6.0
40.50
49.50
1460
9
IV
Dąbrowski, Damian
1400
Pałac Młodziezy Szczecin
6.0
40.00
50.50
1380
10
Gadziński, Paweł
1000
Bielsko-Biała
6.0
37.50
48.00
1440
IV
11
V
Wadowski, Przemysław
1200
JKSz-MCKiS Jaworzno
6.0
35.50
46.50
1360
IV
12
IV
Bukowski, Jakub
1400
P Milanówek
6.0
34.50
46.00
1420
13
III
Węgrzyniak, Paweł
1560
Międzyrzec Podlaski
6.0
33.50
44.50
1376
14
IV
Dembski, Miron
1400
Solny Grzybowo
6.0
33.00
41.50
1300
15
IV
Smal, Miłosz
1400
UKS SZACH Gryfice
6.0
30.50
40.00
1340
16
V
Nehring, Tomasz
1200
UKS MDK Otwock
5.5
33.00
42.50
1316
IV
17
V
Pietrzak, Jędrzej
1200
Łódź
5.5
31.50
40.50
1240
18
IV
Socko, Szymon
1400
Polonia Warszawa
5.0
38.50
49.50
1360
19
V
Żak, Radosław
1200
KSOS Kraków
5.0
38.50
48.00
1356
IV
20
IV
Ryk, Mikołaj
1400
MKS MOS Wieliczka
5.0
38.00
49.00
1220
21
Szymański, Dominik
1000
PUKS Makowiec Skaryszew
5.0
36.50
47.00
1360
IV
22
IV
Magdziarczyk, Tomasz
1400
UKS MSzKS Gambit Tarnowiec
5.0
35.00
45.50
1280
23
Borkowski, Miłosz
1000
P 5 Złotów
5.0
34.50
41.50
1340
IV
24
IV
Jurkowski, Ignacy
1400
Pałac Młodzieży Koszalin
5.0
33.50
41.00
1200
25
Dulak, Karol
1000
Szczucin
5.0
33.00
42.00
1256
V
26
IV
Guzik, Tomasz
1400
JKSz-MCKiS Jaworzno
5.0
33.00
41.50
1180
27
IV
Wierzbicki, Michał
1400
KSz Javena Hańcza Suwałki
5.0
31.00
40.50
1140
28
Janta-lipiński, Jakub
1000
UKS Ósemka Chojnice
5.0
31.00
39.50
1320
IV
29
Pijewski, Miłosz
1000
Pałac Młodzieży Koszalin
5.0
30.50
40.00
1340
IV
30
V
Milcarz, Bartłomiej
1200
Warszawa
4.5
32.50
41.00
1180
IV
31
IV
Gutkowski, Marek
1400
Roszada Radom
4.5
30.00
39.00
1140
32
Eggink, Przemysław
1000
UKS Łady
4.5
29.50
40.50
1220
V
33
V
Pawliczek, Konrad
1200
Pielgrzymowice
4.5
29.50
39.50
1300
IV
34
V
Makszewski, Maciej
1200
Kołobrzeg
4.0
37.00
47.00
1280
IV
35
Szpar, Miłosz
1000
SPDK Staroniwa Rzeszów
4.0
35.50
45.50
1200
IV
36
V
Cupiał, Kacper
1200
TMS Roszada Gliwice
4.0
34.00
42.50
1076
37
V
Ryk, Dominik
1200
MKS MOS Wieliczka
4.0
33.00
43.00
1176
IV
38
Pypłacz, Jan
1000
Domowe Przedszkole" w Katowicach
4.0
32.50
41.00
1200
V
39
Karczewski, Jan`
1000
UKS Pałac Nieborów
4.0
31.50
41.50
1180
V
40
IV
Dytman, Radosław
1400
MUKS MDK Fabryczna Wrocław
4.0
29.50
38.50
1100
41
IV
Kisielewski, Dawid
1400
KSz Javena Hańcza Suwałki
4.0
28.50
37.00
1140
42
V
Wolak, Kamil
1200
GKSz Hetman Pilzno
4.0
28.00
36.50
1060
43
V
Kozioł, Mikołaj
1200
MKS Rokita Brzeg Dolny
4.0
28.00
35.00
1040
44
V
Galewski, Damian
1200
LUKS Orient Sokółka
4.0
26.00
32.00
1140
45
Stopa, Dawid
1000
MDK Jasło
4.0
24.50
30.50
1120
V
46
V
Majewski, Michał
1200
MDK Jasło
4.0
23.00
30.00
1080
47
V
Nikitiuk, Michał
1200
KSz Javena Hańcza Suwałki
3.5
33.00
41.50
1136
48
V
Gawliński, Filip
1200
KSz Javena Hańcza Suwałki
3.5
28.50
36.00
1020
49
V
Wącior, Wojciech
1200
GKSz Solny Grzybowo
3.5
27.00
35.50
1136
50
V
Kiercul, Piotr
1200
MDK Białystok
3.5
26.50
35.00
1080
51
V
Kozub, Wiktor
1200
JKSz-MCKiS Jaworzno
3.5
25.50
31.50
1000
52
Nieznaj, Rafał
1000
HetMaN Szopienice Katowice
3.0
28.00
34.00
1020
53
Kisiel, Michał
1000
P 5 Złotów
3.0
27.00
34.50
978
V
54
Robak, Michał
1000
MIELEC
3.0
26.50
34.50
1000
55
Skotniczny, Łukasz
1000
SP 20 Opole
3.0
26.00
31.50
1000
V
56
Pultyn, Andrzej
1000
Warszawa
3.0
25.00
32.50
1060
V
57
Haluch, Kacper
1000
MDK Jasło
2.5
26.50
33.50
1020
V
58
Ferfecki, Norbert
1000
Ropczyce
2.5
24.00
31.00
934
59
V
Włoch, Dominik
1200
SPDK Staroniwa Rzeszów
2.5
20.00
26.50
960
60
Kot, Albert
1000
SPDK Staroniwa Rzeszów
2.5
18.00
23.50
1001
61
V
Renowicki, Krzysztof
1200
KSz Javena Hańcza Suwałki
1.5
24.50
31.50
867
62
V
Pękala, Kacper
1200
GKSz Hetman Pilzno
1.0
24.00
31.50
860
63
Trzciński, Adrian
1000
Przedszkole 100 bajek -CHRZANÓW
1.0
13.00
21.50
840